Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej redghost:) pusto tu jakos sie zrobilo. moze to ja tak dzialam, bo zawsze jak cos napisze lub sie apytam nikt nie odpowiada:( i wogole wszyscy sie przestaja odzywac, czy ja taka zla jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie zauważyłam....:) co się dziwisz , środek tygodnia dziewczyny pewnie w pracy więc pojawiają się z \"doskoku\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mam pytanie... moje cykle od ostatniego wstecz to : 27, 26, 28, 26... kochałam się 9 dc... tylko raz- tak wyszło;) jeszcze ponad tydzień muszę czekać na @ lub jej brak... myślicie że jest jakaś szansa na ciążę? Nie mam żadnych objawów- piersi mi nie urosły, pobolewają ale nie jakoś bardziej niz zwykle... jedyne co mnie zastanawia to... takie dziwne uczucie w podbrzuszu... ciepło... pzdr Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smutna lala mimo moich wszystkich umięjętności magicznych nie jestem w stanie wywróżyć ciąży. po przeliczeniu - raczej marne szanse powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za pocieszenie jeszcze nie wiem czy zostane mamusia ale teraz to juz mysle ze moje czekanie na okres potrwa ponad 9 miesiecy strasznie sie boje o mojego faceta bo teraz sie zachowuje jak by cos strasznie zlego sie stało .... poza tym mamm mysli ze zostane z tym sama ... i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Zadna z Was sie do mnie nie odezwala.rozumiem. ja tu tylko smuce,ale coz.... Jade dzis do pracy,wiec prawei 19 godz przede mna. Musze znalesc inna prace,zmienic chociaz to bo szalu dostane. pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi facet to zupełnie inne zwierzę, nie masz się co martwić :) to trzeba po prostu zaakceptować. :) Przy umiejętnym postępowaniu można ich nawet parzu rzeczy nauczyć :) a tak poważnie większość znanych mi tatusiów przechodziła przez to. jedni mniej , drudzy bardziej burzliwie , ale zawsze... głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakie sa objawy, czy cieplo w podbrzuszy to oznaka czegos. choc sama ciekawa jestem. moze ktos napisze, ale generalnie moge ci powiedziec, ze wszystko jest mozliwe i zawsze jest szansa. redhost:) ja tez jestem w pracy:), ale robie wszystko zeby nie pracowac i nie przemeczec sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a ja odkąd zaszłam w ciążę obijam się maxymalnie w domu. raz w miesiącu rozliczam 8 pracowników , robię grafik na następny miesiąc, wysyłam zamówienia, sprawdzam pocztę e-mail... taki ze mnie leniuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja też jestem w pracy - niestety... Ale jeszcze tylko kilka dni i będę mogła poleniuchować odrobinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś zaczyna sie u mnie chmurzyć.... może popada deszczyk i da pooddychać w miarę normalnym powietrzem? chyba muszę spadac... mały kopie jak diabli, chyba czas na jedzonko ? :) pa, dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, pa i smacznego. u mnie poludnie dopiero dochodzi:( i jak jeszcze pomysle ze mam tyle siedziec to mi sie nie chce:( i jeszcze posprzeczalam sie ze swoim:( przez tel. wogole jakos nie mam dnia, taka troche zla strasznei jestem, takie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
witajcie! zrobiłam wczoraj test i nic. jedna krecha..:( a okresu dalej ni widu, ni słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaa, hej roznie to z tym okresem, glupi jest. mi sie nic nie chce. zdecydowanie dzis jest moj zly dzien, najchetnie poklocilabym sie z kim, juz z reszta troche z mezem. dopiero 13dc, temp ciagle niska, ktos wie kiedy wzrosnie, przez ile dni cyklu sie taka utrzymuje????? cykl mam 27dniowe. no i staramy sie codziennie, przez co wogole sie nie wysypiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzymacie kciuki :) za 2 h do gina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi trzymamy kciuki:), ale wynikow nie bedziesz miala od razu:(, a moze zrob test teraz przed wyjsciem, tak tylko zeby nasza ciekawosc zaspokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, rób no tego testa! najpierw codziennie odliczałas który to dc, a teraz 3masz nas w takiej niepewności??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dxiewczynki ostatnie pytanka przed wyjsciem jak ginekolog liczy wiek dzidzi od daty ostatnirj miesiczki ? czy jaqk ktos to sprecyzuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dxiewczynki ostatnie pytanka przed wyjsciem jak ginekolog liczy wiek dzidzi od daty ostatnirj miesiczki ? czy jaqk ktos to sprecyzuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nerwach nam gra tylko:) ma dziewczyna sile, ja chyba bym oszalala z ciekawosci, albo wyszla z siebie i stanela obok:) fajnie juz masz polowe za soba:) nic tylko gratulowac i zyczyc powodzenia. moze jak ty bedziesz konczyc, jak szczscie dopiesz ja bede miala swoje 20:) ale narazie starania, mierzenia temp, obserwacje itp oszalec mozna, i w dodatku niewyspana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie liczy sie od daty pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, wazna jest tez dlugosc cyklu:) moje objawy ciazy...prawie ich brak, no moze krecenie sie w glowie, napady goraca, zmeczenie, wilczy apetyt, brak @ a juz pozniej ok 4-5tydz bol jak na @ i rwace jajniki:) a juz duzo pozniej znienawidzilam perfumy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i każdą z osobna :) Titi - wracaj od tego gina i melduj co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 33 i 3, czyli 33 tydzień i 3 dzień ciąży ------> do końca 46 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×