Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej limetka, no to juz tuz, tuz, fajosko:) ja w pracy, robie wszystko zeby nic nie robic:) chyba te technike opracowalam do perfekcji:) a jeszcze 45 minut musze tu siedziec, i tak w wiekszosci czytam net:) ale udaje bardzo zajeta. okropne jest tylko to ze caly czas ziewam:( ciekawa jestem jak jej pojdzie u tego gina, bo chyba tak tylko przez badanie nie powie jejczy jest w ciazy czy nie?? jak to jest?? wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli coś u niej jest, a mam taka nadzieę, to może jej tylko ewentualnie powiedzieć że ma np. rozpulchnioną macicę i prawdopodonbie jest w ciąży, i może ją skierować na usg, ale przeważnie kierują okło 6 tygodnia. Z resztą pewnie zaraz się pojawi i wszystko opowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka to ty prawie juz mama jesteś..i jak nie boisz się?Bo ja mimo że mam jeszcze 13 tygodni boje sie jak piernik a to moje trzecie dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, myslalam ze titi cos napisze, ale niestetety, na pewno jutro cos na powie. no niestety cisz:( ehh, jeszcze nie spac, i znowu sie nie wyspie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey wiec tak poszłam nic nie znalazl wysłał na bete wyniki jutro - zrobiłam test dwiie krechy kochaniutkie na to wychodzi ze zostane mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi- gratulacje a widzisz !!trzymałaś nas wszystkie w niepewności i z ciekawości mnie aż zęby bolały ale super !!!ciesze sie że ci sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pewnie znowu nie mam szczęścia!!!!!!!!!!!!!! mam prośbę do mamusiek napiszcie czy też macie problem z obfitymi upłwami bo ja się już zaczynam zastanawiać czy jest ze mną ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha nie przejmuj się takie obfite upławy są normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, titi, najwieksze gratulacje:):):):) strasznie sie ciesze:) u mnie caly czas starania trwaja:):) ale wiecie co ostatnio przez kilka dni, nie moge po prostu sie obudzis, strasznie spiaca jestem:( a spie tak okolo 8 godzin. titi wiedzialam ze ci sie uda:) zeby wszyscy mieli takie zczescie jak wy znaczy ty i facet, ze jak sobie powiedza to tak maja:) tego zycze wszystkim staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena uszy do góry. Wam też się uda i to wtedy kiedy się tego będziecie najmniej spodziewali. Niespodzianki są najprzyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi!!!! HUUURRRAAAAAAAAAAA!!!!!! :D:D:D:D:D tak bardzo się ciesze!!!! GRATULUJĘ!!!! a tak poza tym DZIEŃ DOBRY KOCHANE!!! święto dziś- pół tygodnia w d***** :D a ja zaczynam 32 tgc...o losie :) i strasznie dzis jestem spuchnieta- obrączki zdjąć nie moge :(... ma tak któraś?? dłonie i stopy...ja wcześniej nie miałam i nie fajnie to wyglada przyznam szczerze no i rodzina mi sie powiekszyła a śliczną suczkę- jeszcze bezimienną niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Gokata- to moja pierwsza ztrzech ciąż kiedy nie mam obrzęków aż dziwne ale do wrzesnia jeszcze daleko więc wszystko przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie uda w tym miesiacu to sie nigdy nie uda, przy takich staraniach jak my robimy to nie wiem kim trzeba byc:( wtedy zastnowie sie czy nie zrezygnowac, i zajac sie zmiana pracy itp bo to chyba za duzo nerwow:( a tak pozatym powoli mi sie odechciewa, nie wiem czemu ale strasznie zrezygnowana jestem. a poza tym kolejny problem nam doszedl. poniewaz pobralismy sie w anglii, znaczy cywilny slub, nie mowiac o tym nikomu, tylko my 2 i 2 swiadkow i urzednicy. i teraz przyjezdzaja moj ojciec i tesc zeby na mieszkanie wyremontowac, i oni nie wiedza i nie wiemy jak im mamy powiedziec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITI gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! dopiero teraz nadrobiłam zaległości co do opuchniętych nóg to ja mam już do jakiegoś czasu teraz to nawet rano jak wstaje to są już opuchnięte a wogóle całe stopy mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pijcie olej z wiesiołka pomaga podaje przekład; moje dwie siostry wcześniej starały sie o dzieciaki i trwało to ok 3 lat( miały już po jednym dziecku) jak urodziły drugie dzieciaki to po jakimś czasie okazało się że porobiły im się torbielki na piersiach ( podobno po karmieniu) obydwum lekarz kazał pić wiesiołka w tym samym czasie i po ok 4 miesiącach okazało się że obie są w ciąży nieplanowanej a podobno już nie miały mieć dzieci dopiero teraz o tym pomyślały że to jest sprawca tych wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś
czy ktoras z was wogóle nie miaa zadnego objawu ciązy, pytam o czas przed spodziewaną miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena a ile Ty sie starasz ze taka zniechęcona juz jestes ????? Nie wolno tak mysleć i wmawiać sobie \" ze sie nie uda\" - uda nam sie napewno wszystkim :) Ja tez mam chwile załamania a do tego wszytkiego dochodzą coraz to gorsze choroby :( trzeba sie wziasc w garsc i myslec ze sie uda :) Zocha do jakiego lekarza chodzisz w Czestochowie, bo ja tez jestem z Czestochowy, w jakim szpitalu masz rodzić ???? Slyszałam ze na Tysiacleciu jest bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena4 wiesiołek mozesz kupic pod postacia leku Oeparol kosztuje ok 18 zł, szczerze to mnie nie pomaga ale biore go jak mi sie przypomni :P i to pewnie dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie staramy sie 4 miesiace, udalo sie za pierwszym razem ale poronilam we wczesnym stadium. a tak na prawde to przez 3 lata wspolzylismy bez zadnych zabezpieczen, i tak tylko uwazalismy, wiec najbardzie to mnie martwi, ze jakos nigdy nie wpadlismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×