Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gokata, Antoś jak miło Was widzieć:) Nie miałam jeszcze chyba okazji zeby Wam pogratulowac:D:D:D Nawet nie wiecie jak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Antos dlugo by opowiadac:) W czwartek wrocilam ze szpitala bo dostalam ataku kolki nerkowej wiec przezylam pieklo! Ale teraz jest juz w miare dobrze:) Oby tak pozostalo, bo znowu zaczynam sie bac:( A co u Ciebie Kochana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! jakiś mam dziś podły dzień... taka sie czuję nieprzydatna... I ciężka...( to drugie to akurat bolesny fakt) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj redghost:) Dzisiejsza pogoda dziala tak na czlowieka, ale sie nie przejmuj bo nie jestes sama!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka nawet nie wiem co to jest, ale zdaję sobie sprawę, ze musiało bardzo boleć. Mam nadzieję, że już wszystko w porządku? U mnie jakos leci... :) redghost hej może to przez pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wystarczy troszkę pokrzyczeć a już się dziewczęta zjawiają :D witaj madziorka!!!!!redghost!!!!!!!! jak dobrze Was czytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos mam nadzieje ze tak bedzie! Po zabiegu czuje sie lepiej tylko, ze znowu druga nerka mnie zaczyna bolec i boje sie zeby nie byl to kolejny kamyszek (do usuniecia). Antos a ktory to juz tydzien u Ciebie???:) Ale sie ciesze, ze Ci sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba pogoda ma z tym niewiele wspólnego... :) mój luby pojechał do nowego mieszkania pilnować montażu zabudowy kuchennej a ja musiałam zostac w domu bo bąbelek coś dziś dokucza...:) kopie mnie w pęcherz i za choleę nie pozwala wstać. Mały cwaniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że Twoje obawy się nie sprawdzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś , to wszystkie przyjemności jeszcze przed Tobą :) pierwsze usg i kopniaki ....:) FAJNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka u mnie nie wesoło- polezałam w szpitalu calutkie 3 tygodnie i obowiązuje mnie reżim łóżkowy :( mój Lumpek pcha sie na świat od 27 tgc..ale jesteśmy dzielni- ja zaciskam nogi ;) i łykam tabletki a doktorek regularnie sprawdza czy jest ok :) strasznie Tobie współczuję tej kolki- leżała ze mna dziewczyna - cały czas myślała że już rodzi,że to bóle krzyżowe- a to była ta kolka- strasznie cierpiała :(... dlatego wiem co to znaczy- badź dzielna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba :( no nic redghost- ja tez zmykam- i wiesz co?? na mnie tez pogoda działa Twój Męzczyzna załatwi wszystko i wróci :) i bedzie dobrze :):) dbaj o siebie!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata, miło, że wpadłaś chociaż na chwileczkę! :) Trzymaj się zatem nadal dzielnie! No i zaciskaj te swoje nózki najdłużej jak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dzisiaj na 17 jestem umowina u mojej fryzjerki - nawyższy czas zrobić porządek z włosami :) A do tego w sobotkę jadę na ślub i weselisko :) Szczerze mówiąc bardziej licze na jakieś dobre jedzonko niż na fajną zabawę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata odpoczywaj papapapa redghost na poprawę humorku dla Ciebie i nie tylko, choć Krolcia już to zna ;) Wynaleziono maszynę przenoszącą podczas porodu część bólu z matki na ojca. Jedna para postanowiła ją wykorzystać. Kobieta rodzi i krzyczy. Lekarz przekręcił pokrętłem i przeniósł 10% bólu na ojca. Patrzy - kobiecie ulżyło, ale ojciec dalej się uśmiecha. No to dał 40% bólu na ojca. Kobieta już prawie rozluźniona a ojciec dalej się uśmiecha. Zdziwiony lekarz dał 100% bólu na ojca. Kobieta zaczęła się uśmiechać, rozluźniła się już całkiem, zaś ojciec... dalej uśmiechnięty i zadowolony. Poród dalej przebiegał gładko. Po porodzie szczęśliwe małżeństwo wraca do domu. Patrzą, a przed domem leży martwy listonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia no to zrób się na bóstwo, a na weselichu najedz do syta (dla dwóch) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś ;) Dziewczynki, uciekam. Będę zagądać co jakąs chwilkę. muszę wrócić do tego, co niestety jest do zrobienia... W końcu jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×