Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość wilkla
dziewczyny ja przez 4 dni mialam temp 37.05 stopni a dzisiaj 36.8 czy to znaczy ze okres sie zbliza staram sie o dziecko prosze o odpowiedz dodam ze mam cykle 30-32 dniowe prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkla
dziewczyny ja przez 4 dni mialam temp 37.05 stopni a dzisiaj 36.8 czy to znaczy ze okres sie zbliza staram sie o dziecko prosze o odpowiedz dodam ze mam cykle 30-32 dniowe prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilkla - nie mierzyłam nigdy tempki, ale z tego co dziewczyny zawsze pisały trzeba ją mierzyć przez cały cykl, nie tylko przez parę dni. Mimo to spadająca temperatura może oznaczać nadejście @. Zależy też jaką masz podstawową temperaturę. Aga - gratulacje z całego serca :) Oj kiedy to było, gdy ujrzałam te dwie kreseczki, ach..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!??? pamiętacie mnie jeszcze??? hihihihi mój odzwew pozostał bez reakcji :( Klempa- moja siostra mieszka w Gliwicach- pracowała na zwyciestwa a teraz w pobliżu Placu Piastów... mieszkała najpierw w Łabedach później w centrum -Toszecka a teraz heh na obrzeżach- os. KOpernika. daleko i dlatego nie bywam tam zbyt często- ostatnio byłam w kwietniu.... Limetka- jak sie czujesz KOchana??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - witaj \"świrusko\" (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :D Jeszcze się trzymam, choć powiem szczerze że już w tym tygodniu chciałabym pojechać gdzie trzeba i urodzić, bo już coraz ciężej. Skurcze są jakby coraz częstrze, najbardziej sie nasilaja wieczoram, także myslę że juz długo nie pochodzę. Ja pikole co to będzie, co to będzie??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
od kilku dni czuje dziwne palace uczucie w sutkach, piersi nie sa wrazliwe, ale mam takie uczucie jakby mi sie sutki obtarlu, czy ktoras sie spotkala z takim czyms?? prosze o odp i nie ignorujcie posta pls pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
he jdziewczynki ja jestem tu nowa chciałamsię przyłączyc jestem w 9tc to moja druga icąza bo pierwszej nie doniosłam witam :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581 - powiem ci szczerze że ja miałam takie uczucie jakby mnie sutki paliły na początku ciąży, ale nic nie piszesz o twoim cyklu, czy ci sie spóźnia okres, itp. więc nie wiem czy to ma związek z ciążą i ciebie. Dzunka - witaj wśród ciężarnych kobietek i staraczek i przede wszystkim Wielkie GRatulacje z tego powodu :) Mam nadzieję ze baaardzo się z tego cieszysz ze zostaniesz mamusią. Dbaj o siebie i maleństwo teraz ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
LIMETKO dbam o siebiealep owiedz i co jest najlepsze na mdłosci bo mam problem z zjedzeniem śniadanka :):):a ty limetko niedługo rodzisz a co do tego czy7 jestem szczęśliwa jestem i to bardzo to jest moje oczko w głowie a jeszcze się nie urodziło:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
jedyne co moge spokojnie zjesc to czekolada bo mam taki problem że jeżeli coś mi nie wygląda za smacznie to nie zjem i mam węch wyostrzony to całkiem uciekam od lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
bardzo prosze w tej sprawie o pomoc bo wlasnie ide do sklepu i niewiem cio kupi by zjeśc po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
to moj 20dc, staram sie zajsci ale juz od jaiegos czasu sie nietety nie udaje. troche mnie brzuch pobolewa i lewy jajnik, czasem mam taki wewnetrzny bol lekki wewnatrz pochwy tak jakby szyjka bolala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
110581mnie tez pobolewal jajnik w pierwszym miesiacu ciazy niunia udacisie musi:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110581
moze, mam nadzieje, ale jakos juz zrezygnowalam, bo za kazdym razem czekam az nie przyjdzie@ ale zzawsze o czasie przychodzi. czytalam ostatnio, ze szansa na zajcie w ciaze pary maja 10% w miesiacu a w ciagu roku 90% dlatego po roku staran wykonuje sie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
rozumiem przez co przechodzisz ja tak mialam tez plakalam jak dostawalm @tymbardizej ze to blyo swierzo po pierwszej ciazy ktora poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
cos widze zek obitki nie maja czasu na siedzenie na forum :):)::jamam wolnecale9 miechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana bardzo Ci dziękuję, Tobie napewno tez sie uda!!! Życzę Ci tego z całego serca!!! Limetka - Tobie też badzo dziękuję za gratulacje. Ale ja się dziwnie czuję :) jest to nawet fajne uczucie. Kochane jesteście! Ślub za 3 tygodnie a tu ciąża :) ani się poopalać ani zafarbować włosów, ciekawe jak ja będę wyglądać ;) Bo nie można, prawda dziewczyny???? Mieszkam ok. 27 km od Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w- spokojnie możesz zafarbować włosy i pojsc do solarium- bezpieczniej wbrew pozorom niz na slonce- tak mi powiedział mój doktorek, którego słowom bezgranicznie wierze...ja brałam ślub w 12 tc i pomalowałam włosy i byłam w solarium- 3 razy po 7- 10minut- nic sie nie stało ihhiihhi a teraz ścigam sie z Limetką :D nic sie nie martw :):):) no i przede wszystkim GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Limetko!!! Wariatko Moja!!! ja zawsze Ciebie czytam wpozytywnym słowa brzmieniu ;) znamto uczucie ihihhihi dzi s mam nawet dość reguralne skurcze i myslę....\" czy to już?????????\" buziaki dla wszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - nawet sie nie waż jechać przede mną :P Pilnuj swojej kolejki i sie nie wpychaj :P Boziu, najlepsze było by to jakbyśmy w ten sam dzień urodziły, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - bardzo Ci dziękuję! nawet nie wiesz jak sie cieszę :) chcę tylko trochę dekolt opalić i plecy :) mam nadzieję ze jak za tydzień pojadę po suknię to sie w niej zmieszcze :) Gokata i Limetka - ciekawe która będzie pierwsza, żartuję :) POWODZENIA!!! :):):):):) Życzę Wam wszystkiego dobrego. Dziękuję bardzo jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mam do was pytanko, moze bedziecie mogly mi na nie odpowiedziec, bo wy tez madre jestescie, a wiec: w czwartek rano gin stwierdzila u mnie brak owu, a dzisiaj wieczorem pojawil u mnie sie ten sluz rozciagliwy, co prawda nie byl przejrzysty lecz bialo-przejrzysty, wiec teraz to juz nie wiem o co chodzi. Moze wy mi pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! martwie sie piersi przestały mnie bolec a usg dopiero 16 sierpnia czy mam powody do obaw ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kasik bo sie naprawde zaczełam bac ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!! :) :D Gokata....Limetka......Kochane trzymam za Was kciuki!!!! :) Ja co prawda mam termin 5 - 7 październik ale już to przeżywam. Zresztą muszę urodzic jeszcze we wrześniu bo lekarze straszą, że pracują do 30 września także czas mnie goni :) :) :) No i oczywiście GRATULUJĘ wszystkim nowym zaciążonym!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!! własnie wrócilam od mojego doktorka :D ale to za chwilkę- najpierw Karinka- kochana- ja Tobie niestety nie umiem pomóc- nie znam się na tym zupełnie...hmmm jedyne co moge to prosić abyś była dobrej myśli ;) kasikkasik- jak ja Ciebie dawno nie czytałam :) dzieki za pozdrowienia u mnie tez masakrycznie gorąco ale sie da ;)- ukochaj sie moooocno Titi- mnie tez bolały piersi tylko na poczatku, była większe i wrażliwe- teraz zmalały, nie bolą i tylko mleko cieknie ;) także nic sie nie martw :) Sheila!!!!! KObieto czy TY w końcu wylądujesz na tym moim balkonie?? ja rozumiem zmiany poogody, deszcze , wiatry ale za chwilę ja się \" rozpakuję\" i już z maluszkiem nie posiedzimy :):) trzymaj sie dzielnie!!! Limetko- oczywiście masz zielone- bądź pierwszazaciskam nogi z całej siły a Ty daj znać kiedy już bedziesz po co \"puszczę\" :D KOchane!! no to tak- przybrałam 7,5 kg w całej ciąży- jest pieknie bo mój doktorek błagał bym dobiła do 7- mówił=ma ;) nasz Syneczek waży sobie 2,5 kg i wszystko jest z Nim dobrze- jest juz bardzo nisko, łozysko też, szyjka skrócona i dowiedziałam się, że jesli teraz dostanę skurczy to juz nie bedą mi tego zatrzymywac= dlatego mam sie spakowac i \"czuwać\"- stać sie to może w każdej chwili a tak?? boje się a z drugiej strony chciałabym móc Go juz w końcu przytulić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokato, to bardzo się cieszę, że wszystko w porządku i pomimo wielu problemów uda Ci się donisić dzieciątko :) Widzę, że więcej osób jest powiązanych z Gliwicami. Ja pomimo, że tam już nie mieszkam to mam tam Rodziców i w ogóle jestem prawie codziennie. Moja firma zarejestrowana jest na gliwicki adres i w ogóle wiele innych rzeczy. Teraz mieszkam w mieście 25 km od Gliwic, ale chyba do końca życia będę się czuła Gliwiczanką. :) Gokato, znam wszystkie okolice, które wymieniłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka - miotła mi się grzeje i dlatego to lądowanie tak się przeciąga :)) Trzymaj się kobito ;) ja chciałabym miec to wszystko już za sobą...także im szybciej tym lepiej ;) Aaaaa i prosze później o szczegółowe sprawozdanie z najdrobniejszymi sczegółami :))) Ty będziesz ściskac swojego maluszka a ja będę jeszcze trzęsła porami przez dwa miesiące :)) Buziaki!!!! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×