Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej dziewczynki..... nie mam okresu juz 11 dni mi sie poznia :(((( co ja mam zrobić, robiłam test ciążowy w sobote, wyszedł negatywny... ale stresa mam mimo to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Co u Was slychac ciekawego??? Jakies nowe mamusie sie szykuja:)? Ja dzisiaj bylam u ginka bo od 2 miesiecy nie mam @ i dostalam luteine na wywolanie. Ponadto dowiedzialam sie, ze nie powinno sie zazywac Duphastonu w drugiej fazie cyklu (kobiety ktore staraja sie o dziecko!!!) gdyz on powstrzymuje owulacje- chyba ze kobieta jest w ciazy i bierze go na podtrzymanie ciazy. Ponadto dowiedzialam sie ze mam zespol policystycznych jajnikow. Czy ktoras z Was miala badz ma taki przypadek? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka. Dawno do nas nie zagladalas!!! Oj nie ladnie nas tak zaniedbywac!!! Ja ide do gina w czwartek (moj 12 dc) na monitoring owu (sie okaze czy mam w ogole owu). Przy okazji pokaze jej wyniki badan moich hormonow (ktore tez zreszta nie sa za ciekawe). A poza tym to postaremu...Byle do urlopu, a potem lenistwo przez cale 14 dni... A powiedz kochana, czy dostalas jakies lekarstwa na ten zespol? Witaj Kruchaa, nie wiem czy tu zajrzysz jeszcze dzisiaj, ale powiedz mi, jakie specyfiki bral twoj malzonek, ze mu sie wyniki poprawily!!! Limetka, zaczynam powoli trzymac kciuki!!! Klempa, bedzie dobrze, ja tez czytalam na innym forum o tym Clo i tym drugim na \"B\" i tez duzo kobietek to chwalilo, pisaly m.in. ze w drugim czy trzecim cyklu zazywania zachodzily. Wiec moze Tobie tez sie uda... Majka, te mdlosci musisz jakos przetrzymac, powtarzaj sobie, ze to dla dzidziusia wszystko!!! A reszta dziewczynek??? Gdzie pouciekalyscie??? OWULKA, jak tam imprezka na agro sie udala??? Mezus byl zadowolony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karinka:) Przepraszam ale ostatnio na nic nie mam czasu, nawet zeby odwiedzic swoich rodzicow!!! Mam nadzieje ze mi wybaczycie:) Jesli chodzi o lekarstwa to najpierw musze miec monitoring cyklu i cala reszte badan a dopiero pozniej lekarstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Babeczki! Witam w ten bardzo upalny dzien:) Jade na dzialeczke sie pobyczyc:) W nocy spac nie mozna bylo, mieszkam na poddaszu! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przyszłam sie pożegnać Otóz przez kilkanascie tygodni nie bede miała neta , mam remont generalny i wiecie same ....... Klempa ja sie wtrące - Clostybegyt jest to lek na wywołanie owulacji, ale skoro TY takową posiadasz to nie wiem po co CI on :( Madziorkaaa>>> starsznie mi przykro ze masz PCOS, ja tez to mam wczoraj sie dowiedzialam, jest to strszna choroba gdzie niestety sznase na ciaze są małe, ale oczywiscie są!!!Powiedz mi na jakiej podstawie u Ciebie jest PCOS bo powinno byc bardzo duzo objawow , jest to choroba starsznie trudno rozpoznawalna i diagnoze trudno postawic. Aha jest to choroba nie uleczalna i wiaze sie z wystepowanie w przyszlosci powaznych chorobsk zagrazjacych zyciu :(:(:( Skaya - do Ciebie tez mam pytanko, masz wysoka prolaktynę ??? Masz tez PCOS czy to tylko prolaktyna ???? Karinka - impreza była super, do samego rana boso po mokrej trawce...... Wszystkim dziewczynkom zycze duzo zdrowka!!!!!!! Moze kiedys tu zajrze jeszcze ale nie wiem samam chyba ze kupie sobie laptopa i neta bezprzewodowego ;) Anett 👄 Tzn dzis jeszcze Was odwiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzolchy, w koncu was dogonilam:) wrocilam w niedziele z polski, wyjazd porazka, zmeczona bardziej i wogole wypompowana. bylam u gina u mnie wszystko oki, tylko ze mam nadzerke, wiedzialam o tym, i mam ja od dwoch lat:( leczylam i leczylam i ciagle zmora jest. powiedziala ze jak teraz sie nie uda zrobic potomka, to nastepnym razem jak bede wymrozimy ja i potem okolo3 tygodni bez seksu:(:(, przeciez ja sie zaplacz, nigdy w zyciu tyle nie wytrzymalam:( o slubie naszym wiadomosc przyjeta byla tak to okresle: szalu nie bylo. wszyscy zal mieli ze nie wiedzieli i chcieliby byc. nie wiem czy bede tak czesto odwiedzac was, bo jakos latwiej mi sie nie mysli o robieniu potomka, o tych wszystkich dniach plodnych i nieplodnych. a ja najsmieszniejsze to ze mialam owu, i najbardziej plodne dni, wczasie podrozy do anglii, wiec starania pewnie spoznione, bo w czesie podrozy bardzo bolaly jajniki obydwa. ale u mnie w basingstoke, leje, wiadra wody z nieba leca. gratuluje nowym zaciazonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki nie pojechalam na dzialke... za goraco termomert pokazywal 36 stpni i cieniu.... a ja na poddaszu mieszkam myslalam ze umre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka ale jutro ma padac wiec troche chlodniej ;) ale normalnie starac sie nie chce.... bo jak sie ludz to ludzia tuli to normalnie sie rozplywa;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki mam kolejne pytanie moze ktos z was sie orientuje bylam dzisiaj u lekarza moja pani doktor zapewnia mnie iż sporzywanie lekasrstwa na alergie (ale tylko zyrtec = cetirizine) nie szkodzi dzidziusiowi. Prosze powiedzcie co wiecie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej czerkam na okres :( dzis juz 13 dzien mi sie spoznia i mam dzis plamienia, czytałam gdzies ze to objawy ciazy :( boje sie. A ale jeszcze gdzies indziej czytałam ze to moze okres z tego wyjsc. i rano mam zawroty glowy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka powtorz test .... moze to pomoze... mi kiedys spoznial sie 20 dni testy byly niejednoznaczne , A 2 przyszla .... wiec jeszcze raz powtorz test moze to Cie uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Dziewczynki Witam WItam:) O zdrowie, ciążę, zapłodnienia, humory, okresy pytam :) aneczka kochana... rozwiązanie jest proste.Może bardziej stresujące ale jednak najbardziej miarodajne. Idź do lekarza. Powiedz ginowi co i jak. Zbada Cię i Ci powie, czy jesteś w ciąży czy nie. Ja kiedys nie miałam okresu przed ponad 3 miesiące. Też panikowałam i powiem Ci, że to były najgorsze 3 miesiące w moim życiu :) stres, mordęga, niepewność. Testy nie zawsze dają odpowiedź. U mnie pierwszy test po 3 tygodniach od stosunku(a wiedziałam co robię :P ) okazał się negatywny. Dwa dni później szłam na operację i tam się w sumie okazało jak mi zrobili badania krwi, że jestem w 3 tygodniu ciąży. Przyjechałam do domu i po dwóch kolejnych dniach zrobiłam test ponownie. Pojawiły się dwie kreski z czego jedna taka bledziuchna. Ale była. Więc dziewczyny nie wierzcie w testy jak w biblię. Bo jak widać okazują się zawodne mimo iż piszą że już po 6 dniach po zapłodnieniu można odczytać 99-procentowy wynik. Lekarz - tylko i wyłącznie jest jakby pewnością. Napewno lepszą niż test. Jak was zbad ai nei do końca jest pewien idziecie na usg dowcipne :) i tam widać. Jeśli nadal nie jest pewien, skieruje was na powtórne badania za kilka dni żeby się upewnić. To drastyczne - ale dla mnei bardziej drastyczne siedziec kilkanaście dni po terminie okresu w niepewności czy jestem w ciąży czy nie. PozdraFiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! mówie Wam dziewczyny ale mnie wczoraj przerzygało:( niestety jeszcze przyjdzie mi sie z tym meczyc, ale co tam najwazniejsze ze wczoraj poraz pierwszy widziałam mojego robaka:D ma 6mm i bije my serdeńko:D lekarz powiedział że ciaza w 100 % zywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka dziekuje Ci za wyczerpujaca odpowiedz :) ale wiesz dzis dostalam okres :) naprawde dostalam, ja tez do konca wlasnie nie wierze testom :) ja bylam u lekarza wlasnbie wtedy ale tydzien po niby co mialo byc zaplodnienie takze nikle szanse :) powiedzial ze nic nie ma :) ale po takim czasie to dziwne ze by bylo widac :) odezwe sie pozniej Jeszcze raz dziekuje :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Co tam u Was nowego? Pewnie wylegujecie sie w sloneczkualbo szukacie cienia:) Ja jak tylko przyjde z pracy to wskakuje do basenu i siedze do oporu:D Owulko jesli chodzi o PCOS to jest to wyleczalne tylko trzeba na to czasu!!! Wiec nie panikuj tylko idz do dobrego lekarza i on Ci wszystko wytlumaczy. Wierz ze od tego jest o wiele wiecej gorszych chorob! A poza tym zeby na 100% stwierdzic PCOS musisz zrobic wszystkie badania, i dopiero potem zaczac leczenie. Najlepiej jak pojdziesz do jakiegos lekarza co zajmuje sie nieplodnoscia (u par), bo tylko oni tak naprawde przykladaja sie do dokladnych obserwacji i badan! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! wlasnie niedawno worcilam z nad morza bylam na tygodniowym odpoczynku i warto bylo !;Dbylo cudownie wyjechac z miasta do innego poznac nowych ludzi i poplywac sobie w morzu no i oczywiscie sie poopalac ale niestety ten klimat chyba dobrze mi nie zrobil bo @ przesunał mi sie czekam 4 dzien na wkladce mam rozowiutka plamke ale niewiem czy to przebarwienie od papieru toaletowego bo mam rozowy czy co bralam luteine od 16 dc przez 10 dni i ona miala mi pomoc a @ niema :( aneczka nic sie niemartw ja niemialam @ kiedys przez 16 dni i tez robilam dwa testy i byly negatywne i @ przyszla zrob sobie jutro z rana tes kolejny i w tym samym dniu idz zrob badanie krwi jak masz taka mozliwosc i prosze nie stresuj sie bo tylko sobie zaszkodzisz wiem co przezywasz ja mam tak co miesiadz i juz sie do tego przyzwyczaiłam juz chyba tak umnie mosi być, glowa do gory bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renik. Ty juz po urlopie, a ja dopiero przed, z czego BARDZO sie ciesze!!! Renik, a moze to TO...Moze powinnas testowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no costy Karinko ja nie testuje juz nie wierze testom niech sie dzieje co chce a okres ma przyjsc bo chce pojsc do gin w 15 dc bo tak mi kazala ale luteine bralam nie mielismy az takich staranek bo powiedzialam ze luteina zaraz nie zadziala tylko conajmnie trzeba brac ja ze dwa cykle albo i nawet trzy , czuje sie na @ tylko wiem ze luteina wywoluje @ jak ja sie odstawi ma pomoc w produkcji progesteronu po jej odstawieniu czeka sie do 7 dni a jak narazie minely 4 wiec trzeba czekac dalej i potem czekac na 15dc i pojsc do gin i mam nadzieje ze powie mi ze mam owulacje lub tez ja zaczynam miec. Zyczcie mi tego bo tego Bardzo potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik, glowa do gory, na pewno bedzie wszystko dobrze. Jeszcze zobaczysz, predzej czy pozniej bedziesz mamuska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie wszystkie mi to mowia :) no bo co innego mialy by mowic prawda??? szczera prawda boli ale to nie ja stawiam diagnozy tylko lekarz . mi powiedział ze jajniki mam zdrowe i macice tez tylko trudno mu bylo powiedziec czy byla owulacja i temu kazal brac luteine bo moze moje jajeczko nie wytwarza progesteronu -śluzu zeby plemniczki doszly do celu, dlatego chce szybko dostac okres zeby pojsc w 15dc do gin wiem ze chce mi pomoc i ufam jej , a tak pozatym to ta luteina wcale nie jest taka zla ja biore pod jezyk jak wzielam ja pierwszy raz to myslalam ze skrece sie z bolu tak mnie brzuch bolal i jajniki zadzwonilam doniej i powiedziala mi ze tak czasem sie dzieje zebyc moze zaczela od razu dzialac i tez mowila ze moga pojawic sie wymioty i sennosc ale nic z taki rzeczy nie mialam moze bylam troszke otumiona ale nie spałam jak mis w zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×