Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Wyderka
Karina w sumie to lej, co tak będziecie się same raczyć :) Ja wsadze jedno do lodówki coby się już chłodziło :) Aczkolwiek chyba będę się zbierać, bo muszę lecieć do Maksia bo ten wariat mi tam lata koło okna i nie chcę, żeby się Kluska obudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
ZAgłosowałam!! Nop to ja tysz spadam :) mała kawka, wyrko i Morfeusz :) Dobranoc i do juterka laski :) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez uciekam musze sie wyspac przed imprezka :P:P:P DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpią. Wszystkie jeszcze śpią. A może to przeze mnie - jak ja jestem to nikogo nie ma. Ciekawe tylko czym tak podpadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Wzetka :) witam :) hehe i wszystkie inne też witam :) Niestety tylko na chwilkę bo Kluska się kaszuni domaga a potem spanie więc na jakieś spokojnie godzinę znikam :) Intimka... kochosz mnie nadal? Owulka jak poszukiwania faceta dla mnie?:> Limetka jak się dzisiaj czujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znowu ja... muszę się przypominać codziennie byście miały linki na moje zdjęcia... mam nadzieję że wytrzymacie ze mną jeszcze kilka dni ? dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wyderka. Koniecznie nakarm Kluska bo jak chłop głodny to zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja nie jestem w ciazy a porzynajmniej mam nadzieje, dwa miesiace temu odstawilam tabsy i pierwszy okres dostalam normalnie drugi tez a na trzeci czekam dzis mam 37 dzien cyklu ja dalej go nie mam, Styczność z chlopakiem mialam owszem ale nie byl to stosunek tylko powiedzmy ze powiem zadowolilsmy sie w inny sposob, mimo ze bardzo uwazalismy boje sie ze moge byc w ciazy ze nie wiem jak ale jakos moze sie ta sperma przedostała do mnie i jestem .... powiedzcie po jakim czasie są jakiekolwiek objamy ciąży?????? prosze pomożcie ja nie moge byc teraz w ciazy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka zanim zaczniesz panikować zrób na wszelki wypadek test, bo może się okazać że nie jesteś a to że nie masz @ to wszystko ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
aneczka, dziecko moje kochane. Skoro nei mielioście stosunku jak stosunku w pełnym tego slowa znaczeniu to nei martw się. Od buziaka nei zachodzi się w ciążę. Może masz stresa jakiegoś. Może czymś się denerwujesz. A może po odstawieniu tabletek masz ajkąś burzę hormonów i za chwilę dostaniesz ten okres. Wierz mi. Wbrew pozorom zajść w ciążę nie jest tak łatwo :) A tymbardziej jak się tylko "zadowalaliście" :) Więc się nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny troche mnie uspokoiłyście :) ale sperma byla, tak naprawde ale przez dotyk :( no wiecie strasznie wstyd mi to pisac!!!! przepraszam za takie glupie zwierzenia, on mnie dotykkl i siebie :(:(:( ale nie mieszl rak ze tak powiem :) przepraszam jeszcze raz, a gin juz bylam ale 10 dni po stosunku takze i tak pewnie by nic nie bylo widac prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
aneczka kochana... Przez dotyk, przez lizanie, przez nawet pierdzenie :) nie można zajść w ciążę :) więc nie masz się co stresować bo napewno nic Ci tam nie wyskoczy. No chyba, że czewgoś nam nie mówisz. Ale wiesz, lekcja biologii. Żeby powstał zarodek, musi się spotkać komórka jajowa kobiety z nasieniem (plemnikami) mężczyzny i wtedy dochodzi przy odpowiednich warunkach (jak sobie zjedzą grilla, wypiją Campari i zapalą ze dwie fajki:P ) dochodzi do zapłodnienia. A jak pewnie zauważyłaś, ręka w niczym nie przypomina komórki jajowej a na szczęście plemniki nie mają umiejętnośći przenikania do wewnątrz ciała przez skórę. Więc nie masz co panikować i możesz spokojnie cieszyć się wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka dziekuje dziekuje dziekuje :):):) Mowie wszsytko. masz racje prawda przeciez aby plemnik mnie zaplodnil to musi sie dostac do mnie prawda a nie gdzies tam przeciez to daleka droga do zaplodnienia :) dziekuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dziekuję Wam za wszystkie słowa otuchy. Jestem tym wszystkim bardzo zmęczona,to dla mnie zbyt wiele :( Próbuję wziąć się w garść, zwłaszcza że wesele za pasem. Jest opóźnienie w przygotowaniach ale mam nadzieję że zdążymy ze wszystkim. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! @ dalej nie mam:) dzis jest 34 dc. sutki bolą mocno bardzo i wlasciwie tylko to. Brzuch to może bolał ze 2 minuty łącznie nawet może nie jak do jutra nie dostane to zrobie w koncu ten test,ale pewnie dostane........ Pozdrawiam gorąco chociaż zimno na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya nie wytrzymalabym do jutra:) Anett nie martw sie bedzie wszystko oki:) zobaczysz juz nielugo bedziesz to wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytrzymam:) ale kurcze powiem,ze sie troche zaczynam stresowac, chce dzidzie, ale jakos tak kurcze... moj mąż pierw chcial a teraz mówi \" o Boże ile to wszystko kosztuje\" w kazdym razie zobaczymy mam nadzieje,ze niunka juz tam we mnie zamieszkala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie pisalam, jadlam obiadek:) Skaya nie martw sie dziecko fakt\" wieczna skarbonka\" ale ile radosci... a pozatym nie mozna patrzec na dziecko pod pretekstem \"ile dziecko kosztuje\" Zobaczysz jak juz bedziesz w ciazy to bedzie sie bardzo cieszyl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya,trzymam kciuuuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daj znac ja tylo cos bedziesz iwedziala. a u mnie bez zmian.dalej dol.klotnia poranna,straszni.wciaz to samo!ja tego nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia.to sie tak mowi,gorzej zrobic.ahhhhh. wlasnie to robilama teraz jakos po prostu soil mi brak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaa nie mow tak! Kobiety sa silne.... moga wiecej niz Ci sie wydaje... wierz mi... sparwdziłam na sobie:) Wiec glowa do gory i ani warz mi sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa ale bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Spóźnia mi sie okres, ale strasznie pobolewa mnie w podbrzuszu, tak, jak na @. Kręci mi się w głowie, robi mi sie duszno i słabo czasami. Czy to mogą być objawy ciąży??? Zawsze było regularnie co miesiąc. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×