Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

chcialabym, ale jakos tak dzwnie, nie wiem juz sama co mam o tym myslec wszystkim, najbardziej to chce pojechac gdzies i sobie odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata słońce ty moje mam za soba dwie cesarki wiec i teraz trzecia mnie czeka chociaż wolałabym wypluc z siebie raz dwa i miec z głowy ale cóż zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka- yhm ;) no mnie póki co doktorek zdjął ten sters z karku- miałam zagrożenie cesarką- przez rozchodzące sie spojenie ale nie dobiłam 10mm więc póki co- rodzę naturalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Girl - pierwsze to nie dostałam okresu ale strasznie bolało mnie podbrzusze, tak jak na okres i myślałam że dostane. Pożniej doszła podwyższona temperatura ciała i bol piersi. Zrobiłam 2 razy test. Pierwszy niegatywny wyszedł, ale było to za wcześnie. Po 14 dniach jak dalej nie miałam okresu zrobiłam jeszcze raz i pozytywny wyszedł. Zrób tes i będziesz wiedziec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mamusiek i przyszłych mam :) Nie mam mdłości (wiem, że to głupie tak pisać) ale zastanawiam się czy to normalne :)Czasami robi mi się niedobrze, ale nic poza tym. Jak czytam wypowiedzi innych to się zastanawiam czy jest ok. Mój facet już się martwi że coś jest nie tak :) Za to spać mogłabym cały dzień :) A może wkrótce mnie dopadną??? :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
aga_w ja tez nie miałam przez całą ciążę żadnych mdłości i innych takich objawów. Jedyne co mi się robiło to spadało mi strasznie ciśnienie, robiłam sie blada i taka "nieobecna" się czułam. W każdym razie zagryzałam to szybko jakimś słodziutkim wafelkiem i wszystko w przeciągu 10 minut wracało do normy. Nie miałam cukrzycy ciążowej i wszystko było w normie. Ale musiałam uważać na ciśnienie. Raz miałam wysokie (160/120 i P 120) a dnia następnego ledwo miałam 90/50 i P 50. Ale przy takich stanach właśnie co mi się robiło słabo i takie ciśnienie niskie kładłąm się z nogami opartymi o ścianę i zagryzałam szybko coś słodkiego. Słodycze podwyższają ciśnienie. Zobacz może to jest to. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zauważyłyście, ze LImetka sie nie odzywa??? czyżby Mały Limetkowy Chłopiec zawitał na świecie????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha gokata limetka wpadłam dzis po drodze na sierpnióweczki ale się kurczę tam sypiecie az mnie styarch ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sie o mnie pytał? ;) Jeszcze się nie sypnęłam, nie bójcie się już mam jakby co załatwionego pośrednika i jak nie zdąrze was powiadomić osobiście to ktoś to zrobi za mnie, o wszystkim pomyślałam :) A z tymi Sierpnióweczkami to prawda, niektóre miały termin na połowę sierpnia a już urodziły. A ja nadal nic :) :( Ciekawe kiedy przyjdzie na mnie czas. Mąż mój powiedział ze urodzę w niedzielę, ciekawa jestem tylko w którą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki- mam jakieś \"krzywe \" skurcze co 20 minut.... losieńku cała w strachu jestem :( wiem,że to jeszcze może nic nie znaczyć- ale jakbym sie długo nie odzywała to .....jest nas dwoje :) boję się................i cieszę - tylko nie wiemco bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata!!! kurde nie rub jaj normalnie bo wy tam na sierpniowkach to sie sypac zaczynacie konkretnie jakby co to powodzenia tylko daj znać jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata!!! kurde nie rub jaj normalnie bo wy tam na sierpniowkach to sie sypac zaczynacie konkretnie jakby co to powodzenia tylko daj znać jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka... nie chce Cie stresowac Kochana ale u mnie tez sie tak zaczelo... pamietaj ze jak nic sie nie dzieje tzn np wody nie odeszly to nie jedz za szybko do szpitala... o ile nie masz oplacoenj poloznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie oprócz skurczy/ów- bo nie wiem jak to odmienić i bólu krocza nic sie nie dzieje ani ten czop śluzowy ani wody- póki co.... kurcze ale czuje sie fatalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko trzymaj się!!! Wyderko, dziękuję, poobserwuję sie jeszcze i jakby co to dam znac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata, Limetka - dajcie znac, urodzilyscie juz? Gokata moze juz Limetke wyprzedzila... A reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Czułam to w kościach że Gokata mnie wyprzedzi :) A ja sobie nadal czekam i nicccccc :) :( Tylko Małe tak się rozpycha w brzuchu jakby chciało dziurę zrobić :) Wczoraj sie mąż z moim tatą chcieli zakładać o termin kiedy już urodzę. Mąż stawia na niedzielę (czyli dziś lub za tydzień) a tata stwierdził że na pewno jeszcze w lipcu :D Ciekawe który ma rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to muszę WAs zmartwić...wczoraj wzięłam letnią kąpiel i nocka była spokojna... a dziś od rana powtórka z rozrywki... nie wiem co myśleć- miała już skurcze b.bolesne co 7 minut i bóle krzyżowe znowu wanna i znowu minęło- tylko plecy bolą i Mały sie nie rusza... NIE WIEM :( Limetka daj znać KOchana czy to dziś ta niedziela ;) Anetka, Ewkamarchewka, Aga_w, Kasik...DZIEKUJE ZE JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOKATA!!!] A może by tak z jakim doktorkiem skonsultować te skurcze i te kapiele?A może ty kurde rodzisz?trzymaj sie kobieta i pamiętaj żadne znieczulenie tak nie działa na porodówce jak wrzask i kilka mocnych słów...trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka Aneta ma racje zadzwon do gina... a co do wrzasku na porodowce to nie polecam:) wierzcie mi lepiej jest sluchac poloznej i nie krzyczec... po co marnowac sile na krzyk... lepiej rodzic... wierzcie mi dziewczyny samam tak zrobilam jak rodzilam synka... i poszlo szybko i sprawnie. Wszystko trwalo niecale 2 godz ... GOkatka trzymaj sie.... i naprawde zadzwon do gina ... mozesz juz miec male rozwarcie....daj znac jak i co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę że trzeba sie drzec na całą jape ale jak przychodzi na to ochota to nie zaciskac gębę tylko sobie wrzasnąć a słuchanie połoznej swoja droga bo bez tego ani rusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było i myślałam, że jak wrócę to już Limetka i Gokata będą rozpakowane a tu jeszcze wszystko po staremu. Trzymam kciuki za łatwe rozpakowywanie. Gokata póki możesz napisz mi doświadczona przedszkolanko jakie są Patryk i Wiktoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×