Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Klarcia,zrobilas test???? mysle ze to chyba zwyczajne objawy zblizajacej sie @. a jaki dlugi zwykle maszcykl? mysle tez ze to raczej nie ciaza bo na ozanaki zagniezdzania to raczej tez za wczesnie. napisz jak zrobisz test,i czekaj cierpliwie do terminu miesiaczki.wtedy zobaczymy i dawaj znac co tam:) Radghst.grtaulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!dzisiaj czekam tez na znak od mojej kolezanki,jest juz w spzitalu od wczoraj. a nastepna rdzi za tydzien. Kochana zdjecia tez zamawiam: jakajaana@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana dziekuje za odpowiedź no wałsnie dzis zrobiłam test i nie wyszła ciaża .... No i na dodatek dzis przestał bolec mnie brzuch.... A czy to mógłbyc oznak owulacji ?? Cykl średnio trwa 30 dni liczony z ostatnich 6 miesiecy tylko ostatni cos zawalił i trwał 39 dni ... to moze dlatego tak mnie bolał dołem brzuch i pierś.... Ostatni okres miałam 16 sierpnia wiec teraz mam 20 dzien cyklu a kiedy jest najwieksze prawdopodobieństwo zajścią w ciaże? 14-16 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia najwieksze prawdopodobienstwo zajscia jest wtedykidy stasz sie o nia w takcie owu.to wypada mniej wiecej napolowe cyklu,wiec u Ciebie ten bol brzszka mogl byc spowodowany wlasnie owulacja. jeasli starasz sie o dzidziusia musisz nauczyc sie sluchacswojego ciala,odliczac i bedziesz dkladnie wiedziala kiedy masz owu.powodzonka kochana!!1 a te stranaka juz oficjalnie zaczete zmezusiem?-jelsi mozna zapytac:):P pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana no wąłsnie tez tak pomyslałam ze to był sygnał owulacji, ale nigdy tak nie miałam i to mnie zszokowało bo to był ostry ból a nie takie tam..... Jesli chodzi o starania to jeszcze na maxa nie zaczelismy bo ja nie mam pracy i najpierw chcaiłabym zaczac gdzies pracowac ale jak dalej bedzie tak w tej posr... Polsce to chyba musze pomyslec o dzieciach ...... Co do słuchania mojego ciałą to ja nigdy nie wiem kiedy mam owulacje nie zauwazam zmian jakis itp hm nie wiem moze dlatego ze nie przywiżazywałam wczesniej do tego zadnej wagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarciaa jesli moge cos doradzic to obserwacje sluzu. Ja zawsze mialam regularne cykle przy cyklu 28 dniowym owulacje mialam rowno w polowie cyklu- bo jest to zawsze na 14 dni przed koncem cyklu czyli rozpoczeciem nastepnej miesiaczki. I to sie nie zmieni za to czasami moze wydluzyc lub skrocic sie pierwsza polowa cyklu i wtedy owulacje sie przesuwa ale liczba dni do okresu jest stala i zawsze wynosi 14 dni. Ja, zaszlam w iaze w cyklu w ktorym owulacje mialam o tydzien szybciej(skrocila mi sie pierwsza polowa cyklu i gdybym tego nie zauwazyla tylko czekala do terminu owulacji ktory wydawal mi sie pewny to raczej znowu nic by z tego nie wyszlo. Otoz obserwacja sluzu to wlasciwie podstawa.Dlatego jesli starasz sie o dziecko to musisz patrzec na sluz. Domniemam ze znasz sie na tym ale w razie czego podaje Ci sronke n aktorej opisuja wszystko. Powodzenia w starankach:) Zycze Ci z calego serca zeby sie udalo. Ja czekalam caly rok, ale sie doczekalam. kazdy ma swoja szanse tylko trzeba ja wykorzystac. http://npr.pl//index.php/content/view/36/43/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos_80 dziekuje za informację, co do slusu to u mnie chyba jest z tym mały problem bo nigdy nie wiem jaki on jest dla mnie to wszystko jedno jest małozauważalny albo jest prawie ciagle.... Ae dzieki za strone jak juz całkiem bedziemy zdecydowani to wtedy bede miec napewno konkretne pytanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale tego zapisalicie ostatnio nie moglam was znalesc i niewiem czemu cos tu bylo nie tak z moim kompem ale teraz juz jestem, gratuluje swiezym mamusiom tak wam zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekwczyny przeslijcie mi fotki waszych dzieciaczkowto moj email renata22kamil@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore wiesiolek i nic ale to pierwszy cykl byl mialam monitorowanie i mialam owulacjie w 15-16 dc i sie tak przytulalam niewiem kiedy powinnam czuc jakiekolwiek objawy gin mi powiedziala ze mam zamalo sluzu plodnego i to przezto niemoge zajsc jajeczkuje dobrze zapisala mi luteine teraz ostatni cykl juz ja mam brac bo bralam przez 3 cykle od 18dc przez 10dni no i wiesiolek od 5dc do 10dc bo dwa razy dziennie mam malo nadzieji ze to mi pomoze co ja mam juz robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak zadko mi odpisujecie , pewnie juz macie mnie dosc na tym topiku albo nie macie czasu paapaap:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik. To nie tak ze nikt Tobie nie odpisuje, po prostu tutaj rzadko kiedy kto zaglada strona 357 na tym topiku widnieje juz od kilku dni-a co to oznacza to chyba sama juz wiesz:) Ja teraz troche czesciej bede zagladac bo siedze w domku na zwolnieniu i nie bardzo mam co robic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia,staraj sie obserwowac siebie.to ze wczesniej nie czulas owu wcale nic nie znaczy.to wszytso moze zmienic sie z mieisaca na miesiac. 3mam kochana kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,zobaczcie ktora jest godzina a tu pustki 11szok. poza tym dzien dobey 1mileo dnia wwszytskkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost moje wielkie, ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Synuś niech się zdrowo rozwija!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla mamuśki i maleństwa :* Ja równiez piszę się na fotki maluchów :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, gratuluję Ci z całego serduszka. Oby się Dzidzia zdrowo chowała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Tak sobie myślę i wymyśliłam. Jestem tu dość dlugo. Na Forum zaczęłam bywać jak te dziewczyny, które teraz urodziły były w początkach ciąży. I najgorsze jest to, że One już urodziły, Ich Dzizię już rosną, a mnie się jeszcze nie udało. Kurde, jak ten czas leci, a z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Już się chyba pogodziłam z tym, że nigdy nie będę mamą. W tym miesiącu nawet nie wiem, kiedy mam mieć okres, bo nie liczylam. Znudziło mi się to... Przestałam też brać te benzadziejne hormony, które przepisał mi lekarz. I nie mam wcale ochoty więcej do niego iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klempa! Doskonale Cię rozumiem i pamiętam, kiedy mnie chwilowo nachodziły takie czarne myśli. Celowo napisałam chwilowo, bo przez cały czas starania o dziecko nie dopuszczałam do siebie myśli, że NIGDY nie będę mamą. To jest koszmarna myśl, ale w chwilach zwątpienia próbowala się przebić w mojej głowie. Nie poddałam się jej... Z uporem walczyłam co miesiąc, liczyłam dni, łykałam witaminy, faszerowałam męża i wierzyłam. Nie odpuściłam, nie płakałam, nie krzyczałam, bo doszłam do wniosku, że to nic nie da. Co miesiąc starannie się przygotowywałam do \"tych\" dni i ktoregoś dnia się udało :D Bez ingerecji lekarzy (im też ślepo nie można wierzyć). Ciągle to powtarzam i będę powtarzać aż do znudzenia: trzeba WIERZYĆ, WIERZYĆ i jeszcze raz WIERZYĆ. Przede wszystkim w to, że się uda, w swoje możliwości, w swoje szczęście, w końcu, że cuda się zdarzają... Wiem, że czasem jest dobrze posmęcić i wygadać się, ale życzę Ci, żeby takie chwile zdarzały się bardzo rzadko i żebyś znalazła w sobie tyle siły, by móc przetrwać te miesiące czekania, mimo wszystko z uśmiechem na ustach. Bardzo w to wierzę, że Ci się uda cieszyć tym szczęściem... Pozdrawiam Cię i cycki do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie udalo wlasnie w momncie gdy zwatpilam na maxa... zreszta zawsze bylam pesymistka i wyznawalam zasade ze lepiej jest sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac. Wiec moje mysli juz z gory byly czarne... a serce krwawilo razem z @ kazdego miesiaca az w koncu Bog sie zlitowal nade mna i pomogl mi :) Klempa, bardzo dobrze Cie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja renik tak jak Ty mialam owulacje 15-16 dnia i tez sie przytulalam jak nie wiem:) ale jak narazie to chyba zdaje mi sie,że dostane okres bo mam cycki jak kamienie cale noce sie budze tak bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic zeby nie zapeszyc.. ale kamienne cycki to tez pierwszy z objawow ciazy-przynajmniej u mnie(poczatek jakis tydzien przed planowanym okresem, moze nawet wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tez mi to powiedziała, bo sama jest w drugim miesiacu i mowi,ze praktycznie kilka dni po zaplodnieniu zaczely ją bolec i bolą coraz mocniej. Ale mnie bolaly tak na @ chociaz nie wiem czy az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikia
ja nic nie mowie, ale 9dni przed @ cycki mnie bola i sa wielki - -to pms. ale zycze wam dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktos mnie jeszcze pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne pamietamy cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny :) Alutos, bardzo się cieszę, że Ci się udało. :) Teraz oby Dzidzia rosła duża i zdrowa :) Antoś, dziś mi już troszkę lepiej. Ogólnie staram się nie dołować, ale czasem przychodzą takie dni jak wczoraj właśnie. Dziś znów wierzę, że będę mamą. Tylko nie wiem kiedy. Możliwość bycia w ciąży wydaje mi się taka strasznie nierealna, że aż nie mogę uwierzyć, że ja też kiedyś mogłabym chodzić z brzuchem. W ogóle co miesiąc każdy okres tak bardzo boli. Nie tylko fizycznie, co psychicznie. A co do lekarzy to wierzę, że ich do końca słuchać nie wolno. Mój przepisał mi cholerne hormony, kazał brać przez 4 miesiące (no chyba, że by się wcześniej udało) i tyle. A wyczytałam w necie, że w trakcie brania tych leków powinien mi monitorować cykl. Po tych hormonach źle się czułam, dlatego odstawiłam to w cholerę i nigdy więcej nie wezmę do ust żadnego świństwa. Też biorę witaminy i karmię nimi Chłopa :) Może któregoś dnia i mnie uda się napisać Wam, że jestem w ciąży. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klempa życzę ci tego z całego serducha ❤️ Wierzę że przyjdzie wkrótce taka chwila i podzielisz się z nami tą wiadomością. Uszy do góry i nie trać wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×