Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Redgohst trzymam kciukasy za Ciebie i malenstwo! Wszystko bedzie dobrze zobaczysz! Oczywiscie po wszytskim poporosze o zdjecia maluszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co ten topik sie tak opuścił?????????????????? lubię Was czytać , ale tu się prawie wcale strony nie zmieniają !!! Laseczki do roboty !! u mnie norma znowu czekam za @ , dziś ma przyść :( jak narazie cisza ), ale sprawdzałam czy mam zanisienie i nie mam :( ( głupia jestem wiem !!)objawy typu ból piersi, podbrzusza - to mam co miesiąc wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wstawać - szkoda takiego pięknego dnia. Słońce świeci, upału nie ma - żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję z fotki KasiuMotylku. Ta kruszyna jest cudowna. Nadia ma oczy po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rzeczywiście topik bardzo zwolnił tempo, ale coś mi się wydaje że jak tylko przyjdą zimne jesienne wieczory to na topiku zrobi się tłoczno. Kasiumotylku i Limetko, dziekuję za zdjęcia waszych pociech. Są takie słodkie te wasze bobaski :) Gokatko, gratuluję szczęśliwego rozwiązania 🌻 Jesli możesz to przeslij mi fotkę synka. Co u mnie? Próbuję solidnie wykonywać swoje małżeńskie obowiązki :P Poza tym niedługo wizyta u gina i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki !!!! U mnie nadal cisza , ale jak to zwykle bywa przed burzą .Co chwile biegam do łazienki bo wydaje mi się że już ( mam wrażenie, że mi leci ) i nic głucho i czysto :) Nie wiem czy to dobry znak czy nie :( Jak myslicie???????? leci mi przeźroczysta biała woda heh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Faktycznie tu pusto ostatnio, choć oczywiście ja też nie jestem bez winy, jeśli chodzi o obecność tutaj :) Wiecie co postanowiłam?? Rzucam całą tą gównianą chemię, którą faszeruje mnie lekarz. Nie będę brała więcej tego gówna, bo na nic dobrego mi to nie wychodzi oprócz tego, że dupa rośnie, wiecznie jestem opuchnięta i rozdrażniona. Koniec z tym!!! Chcę się wreszcie dobrze czuć i skończyć z dołkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Faszeruję się tym gównem już tyle czasu i ciągle nic, a wręcz mam negatywne skutki brania tego. Szkoda zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik jak tam po wizycie u teściów? U mnie ok tylko małe się jeszcze nie chce odwrócić i jak tak dalej pójdzie to grozi mi cesarka a wolałabym jednak naturalnie rodzić. Klempa może to właśnie jest ten czas? Trzymam kciuki. Natura czasami potrafi nas mile i niespodziewanie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Byłam wczoraj na usg i moje jajeczko za wolno rosnie jak na 15 dzien cyklu powinno byc juz wieksze w piatek ide na odczyt wynkiu:( czy sa jakies tabletki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Wpadłam na chwilkę, żeby się pochwalić :) Już wiem, kto mnie tak elegancko kopie :) Będę miała synka! A Julka będzie miała braciszka :D Cieszę się, bo wszystko jest ok. Z drugiej jednak strony, gdyby okazało sie, że moja Maleńswto jest dziewczynką, to cieszyłabym sie tak samo. Najważniejsze, że Szkrab jest zdrowy :) Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- powysyłałam WAm zdjęcia Iwa- Sheila, Kalempa KObiety nie podałyście maila :( uściski dla Wszem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihih Anetka bedziesz mi Kobietko musiała wytłumaczyć łopatologicznie jak sie załącza zdjęcia - tak jak masz synów swych i siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka Iwuś jest cudowny....{serce} Moj synek obejrzał zdjecia i stwierdził ze na bank chce dzidziusia... i musi to byc najlepiej zaraz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki u mnie nadal cisza :) jak do jutra nie dostanę to testuje heh bardzo bym chciała nie dostać ;) Niby wszystkie objawy świadczą na @ , ale tak już mi się od 3 dni objawia .Boję się , że się znowu nakręcę i nici ...... Miłego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!! Jestem tu nowa, ale widze,ze fajnie piszecie. Byłam w poniedziałek na usg i wyniki poza hormonami, które lecze od 1,5 roku mam idealne. W dniu usg pęcherzyk graffa miał 20 mm. napisane,ze w trakcie owulacji endometrium podwójne. Lekarka mowila,ze bardzo dobrze. Od pol roku staram sie o dziecko i nic..... nie ma co miesiac okres. Teraz jak sie dowiedziałam na usg,ze tomoj prawdopodobnie płodny dzien to dwa dni pod rzad sie przytulaliśmy z narzeczonym, a jak znowu nic to nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:*:*:8 Kasiumotylki,Gokatko,zdjecia sa tak slodkie ze azzzzzzzzzz nie moge!!!!!przesliczne bobaski!!!!oh ja to sie teraz naogldam!mojej siostry szwagierka dzisiaj urodzila coreczke,moja koleznka miala termina na przedwczoraj i czeka,nastepna ma za 2 tyg,co sie dzieje:) Naprawde sliczne aniolki!gratuluje Wam z calego serduszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Od dzisiaj jestem na zwolnieniu lekarskim. Prace mam bardzo stresujaca i wole nie ryzykowac, za dlugo czekalam na ta ciaze. Moja szefowa(tez matka zreszta) nie rozumie chyba powagi sytuacji bo powiedziala ze jest zaskoczona moja wiadomoscia o L4. Co ona sobie myslala ze bede narazac swoje nienarodzone dziecko.. w imie czego??? Czy ktoras z was tez tak miala? jestem zalamana jej postawa. Oczekiwalam choc odrobiny zrozumienia. nadmienie ze w pracy nie mialam czasu nawet zeby wyjsc do toalety o zjedzeniu czegos to juz nie wpsomne i wiecznie te nerwy zwiazane z liczeniem kasy(bo jestem kasjerka w banku-sama bo nie ma innej osoby na takim stanowisku). Szkoda gadac ..prawie 7 lat pracy niewolniczej, bo za marne pieniadze jeszcze a tutaj na koncu takie cos. Jestem w szoku. Odmowila mi nawet podwyzki,Ktora mialam juz zaklepana. Chialam isc tylko na poczaku na zwolnienie bo wiadomo te pierwsze trzy miesiace sa najwazniejsze ale po tym co zobaczylam dzisiaj, bede w domu cala ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ewkamarchewk za poparcie. oczywiscie ze sie jej nie dam. I pomyslec ze na poczatku mialam poczucie winy ze tak ich tam zostawiam. Teraz ma to gleboo w d...e i tak sobie mysle, ze moze to dobry czas na zmiany. tym zmiane pracy po rozwiazaniu. Nigdy nie lubilam swojej obecnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos mnie zwolnili na początku 1 ciąży .kiedyś były takie przepisy , że do 3 miesiąca można było . Nie daj się babsku -wyzysk tak to trzeba nazwać - nieważna Ty ,nieważne dziecko, byle tylko do roboty chodzić-niech sobie kogoś faceta na to stanowisko znajdzie,jak nie umie się pogodzić z faktem ciąży !! co za świat !! Do mnie @ przyszedł wrrrrrrrrrrr 5 dni spóźnienia . Miłego dzionka dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×