Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

eh zabcia86-a Ty moze tez przyznaj sie kim jestes bo komentujesz kazda wypowiedz zabci wiec tez dosc czesto tu zagladasz i to od dawna skoro laczysz ja jeszcze z z renik. monte-mam siare.ale malutko.tak jak Ci wczesniej pisalam,czasem wstane i mam mokra koszulke od spania.pojawia sie bardzo zadko i niewiele. Jesli Ty nie masz to chyba nie powod do niepokoju,w razie czego zapytaj lekarza,ale z tego co ja wiem siara MOZE sie pojawiac ale nie MUSI.a ogolnie jak sie czujesz? Ja okropnie,mam za wielki brzuch:) Ciekawe jak tam nasza Sbitara.... pewnie juz po skoro sie nic nie odzywa:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Zabcia - napewno juz nie przyjdzie ta @ wstretna:) W kazdym razie trzymam kciuki z calych sil! Monte- to nic ze nie masz siary, naprawde:) Ja tez nie mialam ani kropli, cyce byly jak dwa flaki a teraz musze odciagac pokarm bo tyle tego mam. A wlasnie- wyobrazcie sobie ze monaAla(2 miesiace i 6 dni:))przespala dzisiaj 10 godzin non stop bez jedzenia!!! Ja oczywiscie obudzilam sie jak zwykle o 4 30 a potem o 7 zeby dac jej cyca bo przeciez myslalam ze mi eksploduja:D wzielam ja na spiocha myslac ze possa troche ona nic a nic. Zjadla dopiero po 12 godzinach. Bo polozylam ja o21 30, spala do 8 rano a zjadla dopiero o 10 rano. Jeszcze mi sie nie zdazylo cos takiego, wiedzialam ze dzieci przesypiaja noce ale nie myslalam ze takie male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie! sbitara pewnie juz po wszystkim. Juz nie moge sie doczekac relacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos mojej siostry maly tez tak spi ma. Ma niecale 3 miesiace i spal ostatnio u nas to tez prawie 10 bez jedenia i budzenia. Dziewczyny, ja juz nie daje rady. Bola mnie strasznie ręce, ramiona, kazdy mięsien. Nie wiem czy lezec czy siedziec, a ta duchota na dworze i upał w domu, ze az nie daje rady. Dzis czuje sie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia- trzymam kciuki, daj znac jak cos sie juz wyjasni, :)))) a nasza sbitara pewnie szcesliwa mamusia juz utula swe malenstwo do snu, super, na pewno juz jest po... a ja dziewczyny poczulam ruchy, niesamowite uczucie, szok. a najlepiej jak maluszek sie albo przeciagal w srodku albo nie wiem co robil ale wychodzi mi taka gula wtedy w podbrzuszu a brzuch w tym miejscu jest napiety,troszke to potrwa i znika, niesamowite uczucie. szcerze mowiac nie spodziewalam sie ze juz poczuje ruchy, i specjalnie jakos ich nie wyczekiwalam bo moiwlam sobie ze jeszcze na to czas, a tu taka niespodzianka:)))) buziaki i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte verde - wierze ze ciezko jest ci, zwlaszcza ze duchota panuje niesamowita i nie ma czym oddychac, ale wytrzymasz jeszcze troszke. napisz kiedy dokladnie masz rozwiazanie bo chyba gdzies przeoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte-tak ,napewnp wytrzymasz:)a ile Ty masz w ogole w pasie? ja tez sie bardzo mecze a zostalo mi wiecej niz Tobie.co chwilke ktoras kobitka mowi ze pragnie fasolki,za chwile sie chwali pozytywnym testem i jakby tuz po tym narzeka ze juz nie ma sily bo rozwiazanie tuz tuz ale ciagnie sie cza sniemilosciernie.zobaczcie jak to wysztsko leci.... ahaja-a w ktorym tyg jestes? zabcia - jak @?? sbitara-czekamy na wiesic. alotus-gratulacje!moze bedziesz miala takiego aniolka c bedzie przesypial cala noc.to wielkie sczescie.ucaluj Alunie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- Juz niedlugo sie skoncza wszystkie meczarnie, a zaczna nowe:D wierz mi, ze potem bedziesz chciala byc znowu w ciazy choc jeden dzien zeby polezec na kanapie w spokoju:) ahaja- ja poczulam pierwsze ruchy w 16 tygodniu, najierw byly takie niemrawe jakby cos w jelitach a dopiero potem takie pukanie w dole brzucha. W ktorym jestes tygodniu? jakajaana- dziekuje:) zdarzylo sie jej w sumie raz tak dobrze spac dzisiaj niestety znowu pobudka co 3 godziny:) ale to lepiej dla moich piersi przynajmniej nie musze odciagac pokarmu a tym laktatorem recznym to naprawde ciezko idzie:D Jakajaana pochwal sie ile masz juz w pasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko dziekuje za przepisy:) Mysle ze skorzystam z nich za jakies 3 miesiaczki:) tym bardziej ze pojde do pracy a moja Alunia bedzie zmuszona jesc juz nie tylko moj pokarm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie wróciłam do domku, ciągle w rozjazdach jestem. @ ciągle brak ale mam za to ogromniasty ból w podbrzuszu i moje nadzieje wygasają....smutno mi z tego powodu, bo ból jest zupełnie jak na @ i silny...a mój chłopak już się cieszył,że @ nie przychodzi.Ja coś czuję, żę lada dzien dostane, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak ja czytam Wasze posty to Wam tak zazdroszcze,też bym chciała móc żyć ze świadomoścą, że jest we mnie nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia-nie zalamuj sie.dopiero zaczeliscie sie starac. moze nastepnym razem sie uda!pamietaj ze pozytywne nastawienie jest tu bardzo pomocne.bardzo dobrze Cie rozumiemy bo kazda z nas prze to przechodzila.Trzymamy kciuki za nastepny raz jesli @ faktycznie przyjdzie.glowa do gory:) A ja bylam dziisaj u lekarza.4 tyg temu robilam wynki i dziisja sie dowiedzialam ze mam anemie i recepta czeka na mnie juz od dawna w przychodni.super ze ktos mnie poinformowal.martwie sie.ktoras z Was miala anemie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam,że moja kumpela z pracy tylko raz się z mężem nie zabezpieczyła i teraz spodziewa się synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 17 tyg ciazy a ruchy poczlam na sam koniec 16 tyg:) zabcia ja tez na pocztaku jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy mialam bole jak na okres i bylam prawie ze pewna ze przyjedzie, tazke glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem nową forumowiczką, chociaż od dawna podglądam wasze rozmowy... w końcu postanowiłam się do was przyłączyć. Piszę z daleka, we wrześniu przyjeżdżamy do Polski na ślub i chcielibyśmy już do tego czasu z mężusiem być w ciąży Nawet myśleliśmy, że już się udało, ale niestety, chociaż ostatnia @ była 18 maja i do tej pory nic, to dwa testy były negatywne... może nastepnym razem, ale najpierw musi przyjść @ i bądź tu mądra kobieto i jeszcze dodam, że konkretnych objawów ciąży, poza brakiem @ nie ma, może troszkę urosły mi piersi i odczuwam lekki ból w sutkach, więc jedna wielka niewiadoma dziewczyny i co wy sądzicie o moim przypadku? czy któras z was miała podobne watpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- ja mialam anemie. Musialam jesc hemofer f. To takie tabletki z zelazem. po tym sa straszne zaparcia:( Hemoglobine nadal mam niska, ale ja zawsze mialam cos nie tak z tym zelazem. Zabcia- ja tez mialam wszystkie objawy okresowe wiec nie boj zaby:) Jsz- Twoj przypadek moze byc wyjatkiem od reguly wiec ja na Twoim miejscu poszlabym do przychodni i zrobila sobie beta hcg na obecnosc ciazy. Wiesz roznie ztymi testami bywa. Jesli zawsze mialas rgularnie a tereaz cos nie przychodzi to dziwna sprawa. Zreszta calkiem dlugo juz Ci sie spoznia. Lepiej zrob test z krwi. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze tydzień i jak @ się nie zjawi, to zrobię betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsz, zabcia - trzymamy kciuki i czeksmy na dalsze wiesci. Jandostalam jakies tabletki.mam nadzieje ze pomoga.okropnie sie dziisaj czuje,strasznie mnie mdli i juz najchetniej dziisja bym urodzila.ide sie pozlozyc.dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mam dzisiaj wolną chwilę przed kompem, bo druga połowa śpi:)ja z resztą też nie dawno wstałam i dlatego mogę spokojnie napisać, bo normalnie to tylko z doskoku, co zapewne zauważyłyście. Dzisiaj kupie test i od razu zrobie, chociaż boję się, żę negatywny będzie.No ale lepiej jest wiedzieć na czym się stoi. W ogóle to dziekuję za słowa otuchy i zrozumienia:* jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia86 w takim razie trzymam za ciebie kciuki i szybciutko daj znać o wynikach testu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam an pewno, test tak po 16 bedę robic, bo autko w naprawie, a do apteki muszę podjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w weekend, jesli nie dostanę @, a nic na to nie wskazuje, zrobię jeszcze jeden test, potem to juz na pewno beta, już minął ponad miesiąc od przytulanka, więc coś się musi wyjaśnić;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej tak:-) ,ale nie lubię tego wózka:-( wole jasne sytuacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia- a masz jakies plamenia ze piszesz ze zaczel ci sie chyba okres? jak zrobilas juz test daj znac co i jak.bo tak jak wczesniej pisalam bole jak na okres wyst w bardzo wczesnje ciazy.ja tak mialam i nawet jak juz zrbilam test jeszcze bolalo mnie te podbrzusze jak na okres i nieraz klulo. alutos- z tego co sie naczytalam to duzo kobiet ma anemie w czasie ciazy, najwazniesze zebys teraz brala zelazo a na pewno szybko wyniki wroca do normy. takze nie martw sie wszytsko bedzie dobrze. a tak swoja droga to rzeczywscie mogli cie w przychodni powiadomic o twoich wynikach, ach szkoda slow, ale niektorym brak wyobrazni i checi zeby chwycic za sluchawke i zadzownic do pacjenta. a wlasnie pwoeidzce mi czy wy w jakis sposob liczycie ruchy dziecka?i od kiedy powinno sie jesli sie je lczy to od kiedy sie je liczy? jestem w 17 tyg i nie wiem jak czesto w sumie dziecko powinno kopac itd pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej trudno to nazwać okresem, to tak jakby śluz był podbiegły krwią,ale już kiedyś tak miałam i okres dostałam potem. testu nie zrobiłam...ale zaraz mojego do apteki wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu kochana nie wiem czy Ci pisalam ze ja tez mialam objawy zaczynajacego sie okresu. Ba, nawet plamienia mialam dwa dni na brazowo. A potem juz dlugo dlugo nic:) Wiec nie lam sie bo to jeszcze nic nie wiadomo. Mm nadzieje ze krwawienie nie nadejdzie. Pozdrwiam. Akaja- no mam troszke niska hemoglobine, bo widzialam na wypisie ze szpitala, a teraz powinnam byla zrobic sobie badania ale jak pomysle ze mam brac znowu ten hemofer i odwiedzac toalete raz na tydzien to mi sie odechciewa:( Ruhy dziecka ja zaczelam liczyc dopiero od 29 tygodnia. Teraz jeszcze za wczesnie bo dziecko dopiero zaczyn podrygiwac:) Potem polozna Ci wszystko wyjasni. Kazdy ma inny system liczenia. ja np musialam liczyc zespoly ruchow, tzn przez 12 godzin liczyc ile razy dziecko sie poruszylo.Jeden zespol ruchow jest przynajmniej raz na 15 minut. Jesli krotsza przerwa to porusza sie jeszcze w tym samym zespole.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×