Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

sbitara-z tego co czytalam ityp to chyba jestes blisko:) Kochana tak czy siak jestes blisko! lepej spakuj sie dospzitala zeby byc juz spokojna o ta jedna rzecz:)trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klempa-no dzien dorby!!!!jak milo ze do nas znowu wpadlas! Kobietki ale fajnie ze nas tu coraz wiecej i o te nowe i te stare forumowiczki hehe:) A dzisiaj moj kochany powiedzial ze mi w ogole pupka nie rosnie.on sobie sprawy nie zdaje jaki to byl komplement i jaka jestem szczesliwa hehehe.:) A MAlutki tak sie wiersci od kilku dni jakby chcial brzuszek przebic.caly brzch lata,po prostu nie mozmey sie nap[atrzec co on tam wyrabia.nasze kochane malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klempa! To chyba jakas inwazja:D stare dziolchy sobie przypomnialy o topiku-super:) witamy, witamy i nie odchodzcie znowu. Klempa co slychac? opisz gdzie bylas jak Cie nie bylo:) Sbitara a kiedy masz termin? Wiesz to niekoniecznie musi zwiastowac porod ale lepiej sie juz spakuj. kto to wie, Moze bedziesz ta szczesciara i zlapie Cie predzej:D Wiesz to rownie dobrze moga byc po prostu takie dolegliwosci ostatniego miesiaca. ja tez potwornie sie czulam... Ps: dlaczego caly czas jestes pomaranczowa???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana, no wlasnie, mysle sobie, ze to juz tuz, tuz :) Alutos, wlasnie nie wiem czemu jestem pomaranczowa... Moze dlatego, ze dopiero dzisiaj sie zarejestrowalam, bo wczesniej mi sie nie chcialo :D Termin mam na 05.07 z USG tak wyszlo. Cholerka, szczesciara, powiadasz :) Boje sie jak diabli. Spakowac sie musze, ale jakos nie moge sie do tego zabrac. Zupelnie nic mi sie ostatnio nie chce, apatia calkowita :D Tylko bym spala i spala, i spala :) Moze i porod przespie? :o Ech, chyba nie ma takich cudow :) Pozdrawiam Was goraco, i caluje maluszki z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara-jestes czarna jak mudzin heheh. Dziewczyny czy zoltawa wydzielina z pochwy w 3trymestrze to normalna sprawa?od jakiegos czasu ja mam.nie jest cagle zoltawa ale raz po raz.ogolnie znow mi wilgotniej niz wczesniej.szczegolnie morko robi sie po naglym ruszeniu.nom.ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana, tez mam duzo wydzieliny zółtawej, ale gin nic nie mowil, wiec chyba ok. Nieraz to az taka ciągnąca. Mam już coraz częstrze skurcze. Spuchlam troche na twarzy. A siary z piersi ani kropelki nie ma. A to juz 35 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- ja tez sie zastanawialam nad ta siara.ale 2 razy kiedy podczas dnia sciagnelam stanik,pozniej zobaczylam slady na koszulce.akurat wtedy kiedy nie maialam stanika.byc moze a siara jst tylko jej bardzo malutko. a poza tym czy ona musi byc?chyba nie.po protu sie pojawaia,ale jelsi jej nie zauwazasz t chyba nic takiego.napewno widzisz ze Twoje cycuszki jz nie sa takie jak przed ciaza:) Nio.:*bbuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dziękuję za miłe przywitanie :D Tak se na chwilkę chociaż wpadłam. U mnie wszystko dobrze. Pobraliśmy się w końcu, zmieniliśmy autko na nowe i ogólnie wszystko do przodu, tylko nadal jednego brak. Ale już staram się tym nie zadręczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta :) Trochę czasu się nie udzielałam, ale pracy przy dziecku jest sporo więc i czasu na przyjemności nie starcza :) Nadi skończyła już 10 miesięcy i rośnie jak na drożdżach :) A czas tak szybko płynie, że nie wiem kiedy te 10 miechów minęło. Dopiero co chodziłam z wielgachnym brzuchem, a teraz mam Szkraba pod nogami :) Trzeba uważać żeby Jej nie rozdeptać :) Pozdrawiam \"starą gwardię\" no i oczywiście wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara- no w koncu poczarnialas:D wygladasz teraz tak samo jak my:) Spoko bedzie dobrze. Tez sie balam ale jak widac da sie przezyc:) jakajaana- zolty sluz moze byc w ciazy i nic sie nie dzieje. Ale lepiej zaobserwoj czy jest swedzacy czy nie, bo jesli Cie swedzi i piecze to moze to byc infekcja a to trzeba wyleczyc do porodu. lezalam z kobieta ktora urodzila majac infekcje pochwy. Maly mial tysiac roznych chorob. Byl caly jakis taki siny i jeszcze mial jakies plamy. Po za tym mial bakterie w moczu i musiala lezec z nim o tydzien dluzej... Wiec lepiej sprawdz to i wylecz. Ja na szczescie mialam wyleczona w ostatnim tygodniu uff... Klempa- Ciesze sie ze Ci sie wszystko ulozylo. Z takim podejsciem na pewno szybko bedzie i dzieciatko. Czego z calego serca Tobie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus- z tym sluzem to na bank zadna infekcjabo kompletnie nic mnie tam nie piecze,nie swedzimnie przeszkadza.nie ejst tez on caly czas zolty ale od czsu to czasu zoltawy.pytalam tak dla pewnosci ale to raczej nic zlego.:) Kasiamotylek-Kobietko!witaj znowu!Twoja corcia juz taka duza?jejk,faktycznie ten czas leci.jakis ostatnio wysyp \"starych\" kobitek.fajnie:0buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w nocy mialam okropne bóle. Ból brzucha i krzyża. Wystraszylam się,ze już sie zaczyna. Dlatego dzis poprałam pieluszki, w razie czego, bo nie mialabym co zabrac do szpitala. Łóżeczko jeszcz enie kupione, ani wózek ani fotelik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie Monte,nawet gdyby juz sie zaczelo.dzids wytrzyma bez woza,i bez lozeczka na poczatku:)i tak bedzie spal z Toba pewnie,a wozek nie przyda sie przeciez dzien po porodzie wiec nie martw sie.najwqzniejsze ubranko pieluszki i kosmetyki.tak mysle:) A jak sie dzisiaj czujesz?lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nospa ponic dobra na skurcze.ahhh te rozstepy.ja jeszcze siebie nie zauwazylam ale czuje ze tak mi brzuszek rsnie..powieksza sie z dnia na dzien.samruje specjalnym balsmikiem dla ciezarowek ,ale na ile mozna wierzyc ze kosmetyki zapobiegna rozstepom:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, tak sobie mysle, ze nie bardzo rozumiem :( Monte ma skurcze, jakajaana ma skurcze, a ja nic :o Wlasciwie mam rodzic na dniach a tu ani widu ani slychu. Czy to normalne? A moze ja po prostu nie umiem ich rozpoznac? :o W sumie czuje sie nienajgorzej i gdyby nie brzucho pewnie nawet nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy :) Beh, niech sie dzieje wola nieba :) Milego dzionka Dziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara, nie kazdy chyba ma wczesniej skurcze. Moja mama mowila,ze nic ją nie bolalo, jak miala mnie rodzic. Dopiero ktorejs nocy w domu wody odeszy i jechali do szpitala taksą, jedyna na cale miasto ;) A moje Kochanie jak jest w pracy i ja do niego dzwonie, to mowi,ze ze strachem odbiera,ze sie boi,ze sie zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara-Monte ma racje. nie u kazdej kobiety to wyglada tak samo.nie martw sie. dobrze ze surcze ci nie dokuczaja i czujesz sie swietnie,oby tak razem z porodem!! co do rozpoznainai skurcz-nie martw sie,napewno bys je rozpoznala:)buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Monte, kazda z nas jest inna :) Ale jakbym wywołała wilka z lasu. Od jakiegos czasu strasznie mnie kluje tak jakby w prawym jajniku.... i nie przechodzi, takie permanentne klucie... Co to moze byc? Chyba jeszcze nie skurcze, prawda? Ech, Monte, tak to juz jest z tymi mezczyznami: my \"odwalamy\" cala brudna robote, a to wlasnie oni mdleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlansie, jakajaana, nie zauwazylam Twojego postu, bo mi sie stronka nie odswiezyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Pamiętacie jak całkiem niedawno pisałam wam że znów staramy sie z mężem o dziecko??? Już 4 dni spóźnia mi się okres - jutro kupuję test i w czwartek rano (tak dla świętego spokoju z rana) robię próbę :) Jakoś uwierzyć mi sie nie chce że tak za drugim razem mogłoby sie udać, bo pierwsza próba oczywiście się nie powiodła. Zobaczymy co sie wydarzy. Jak do tej pory to tylko od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch, no i lekkie mdłości odczuwam około południa, acha i uczucie \"mokrych majtek\" - wydaje mi się że cały czas mi coś leci, chociaż nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam napisać, że w momencie kiedy mogło dojść do zagnieżdżenia odczułam taki dość mocny ale krótkotrwały ból w okolicach jajnika, tak samo było przy pierwszej ciąży, tyle ze przy pierwszej zakuło mnie w prawym a teraz w lewym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko-koniecznie daj znac jak tylko zrobisz test!czekam z niecierpliwoscia i trzymam kciuki:) A to ze za 2 razem moglo sie udac o super!Ja 3 lata czekalam na TAK ze strony ukochanego.no a kiedy juz sie zgodzil tez udlao sie w 2 cyklu.3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuubździuuuuu
ból brzucha w dole (kłucie zprawej strony),mdłości przez cały dzień (tak było pare dni temu- teraz raz na jakiś czas w ciągu dnia), palę papierosy a przeszkadza mi to ...proszę pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuubździuuuuu
bedzie dziudzius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuubździuuuuu
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuuuubzdziuu- a co z @?? spoznia sie?czy jeszcze na nia czekasz?objawy bardzo prawdopodobne,jelsi podejrzewasz ciaze nie pal juz najlepiej.napisz co z miesiaczka i moze zrob test??A chcesz miec dzidzie czy to niespodzianka?3mam kciuki!napisz koniecznie co z ta @ i zob test!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - cały czas @ brak. Test już kupiony, ale dopiero rano go zrobię, tak dla pewności. Jutro gdziej o tej porze dam wam znać co wyszło, ale raczej już nie mam wątpliwości. Klempa, Kasiamotylek - dziubasy kochane, jak miło że też od czasu do czasu tutaj zaglądacie. Ja to raczej częściej czytam niż piszę. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×