Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Czyzby...
Atos_80 - dzieki za pocieszenie, wiesz ja ciesze sie ciaza, tyko glupia i naiwna jestem i widze w gazetach albo na filmach sliczne "ciezarowki", kore maja piekny brzuszek, a cala reszte jak modelki... Wydao mi sie dziwne, ze tylko uda mi tyja, ale moze powinnam sie cieszyc, e tylko uda :) Dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo5us - ta wysypka jest tylko na buziuni. na cialku mial wlasnie po pordzie jakis czas ale tak np z 3 krostki na brzuszku itp. teraz ma tylko ba buzci.dzisija byla polozna go zwazyc to od raz zapyatalam.powiedzila ze czsem dzcie karmine pieria tak maja,ale jesli to jescz przez tydzien nie zejdzie mam isc do lekarza zeby upewnic sie ze to nic powaznego.szczerze mowiac tez mysle ze to ten tradzik niemowlecy.czytalam o tym duzo wczoraj i wszytsko na to wskazuje.kurcze tak chcialabym zeby to zeszlo.biedaczek moj.A wieczor dziisja juz duuuzo lepszy,nie bylo koleczki,nie bylo placzu.mysle ze ta herbatka mu poaga,bo kupka lzej mu idzie i sie nie denerwuje.:) czyzby - ja tez tak duzo nie przytylam w ciazy.teraz wchodze wlaciwie we wtszystkie ciuchy, ktore nosilam przed ciaza.mam tylko problem z bzuszkiem.wlsciwie spadl,ale w doslownym znczeniu,skora wisi:( musze zaczac cwiczyc ale doslownie nie mam na nic czasu a jak juz sie znajdzie chwila to zawsze jest cos do zrobienia i zapominam o tym n smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- Na pewno tradzik. Takze mysle ze sam zejdzie bez zadnych Twoich wyrzeczen.Potowki to raczej nie sa bo bys je odroznila. Wiec skoro odstawilas wszelkie alergeny to musi byc tradzik. Ciesz sie ze tylko skora Ci wisi bo ja to przez 4 miesiace po porodzie wygladalam dalej jak w ciazy. Teraz juz jest mozna powiedziec super w porownaniu z tym co mialam. Mi wisi skora jak usiade i mam zgiety brzuch a jak stoje to wyglada moj brzuch jak twarda mala pileczka-z pepkiem na wierzchu. Niestety nie wchlonal mi sie jeszcze:(A tak poza tym to dobilam juz do swojej wagi i moge sie tylko cieszyc. Ale mam nadzieje ze jeszcze zgubie tego brzucha troszke. Dodam ze wazne 51 kg a wazylam pod koniec ciazy 70. Takze musze powiedziec ze karmienie piersia naprawde odchudza.Niestety oslabily mi sie wlosy- wychodza mi po prostu garsciami. Zeby sa ok na razie i cera tez taka jak powinna(no moze nie liczac zmarszczek!)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Do dziewczyn z "wiszacymi" i nadal ciazowymi brzuszkami, kochane, mama sprzedala mi sposob na sliczny brzuch po porodzie, ELASTYCZNE GATKI noszone prawie non stop i brzuch sie "wciagnie", musza jednak byc mocno ciasne. Mam tez "namiar" na piekne piersi, mimo karmienia piersia - stanik cala dobe, nie zdejmowac i juz, przyjaciolka przetestowala i naprawde dziala :) Moze byc troche niewygodnie w takim zestawie, ale czegoz nie wycierpimy dlla urody ? Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Do dziewczyn z "wiszacymi" i nadal ciazowymi brzuszkami, kochane, mama sprzedala mi sposob na sliczny brzuch po porodzie, ELASTYCZNE GATKI noszone prawie non stop i brzuch sie "wciagnie", musza jednak byc mocno ciasne. Mam tez "namiar" na piekne piersi, mimo karmienia piersia - stanik cala dobe, nie zdejmowac i juz, przyjaciolka przetestowala i naprawde dziala :) Moze byc troche niewygodnie w takim zestawie, ale czegoz nie wycierpimy dlla urody ? Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszcze sie prawie we zytsko pociazy,tylko wulubionych jeansach nieciekawie wygladam bo sa obcise i ten brzuch mi sie wylewa jak usiade:/ ciezko pozbyc sie tej skory na maxa. poz tym zostalo mi jeszcze k 5 kg zeby wrocic do wagi sprzed ciazy,ale tego az tak nie widac,nie czuje sie zle,jakies te kg schowane:) Niestety wlosy zaczely wypadac tak jak Alotuscere mam do bani,pojawily sie syfki i jest szorstka,w ciazy byla taaaka gladziutka.no ae co zrobic,chyba znow zajsc w ciaze zeby pieknie wygladac hehe. czyzby - musialabym sprobowac ten spsob na brzusio tylko zatanawim sie czy ja znajde tu takie majtki.co do stanika to ja spie w staniu ,ale nawet nie wiedzialam ze noszenie stanika 24 na dobe pmaga piersiom utrzymac ich wyglad:) Tomus moj mial dzisij temperarurke:( Jutro nie pojdziemy na spacerek niestety. czyzby a jak sie czujesz?mysle ze wysztsko dobrze u Ciebie:) Ciekawe co tam u tych naszych ieiwadomych??zadna sie nie odzywa.trzymam z anie kciuki. dbranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamus karmiacych piersia - kochane,wiem ze truskawi moga czulac,ale czy Wy np jadlyscie produkty ktore je zwieraly?np jogurty,musli czy napoje?hmmm...a teraz tak sobie mysle ze to w sumie ryzyk fizyk.ahhh.hehe.to nic,buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Jakaana, ja mieszkam w Irlandii i takie gatki tu sa, wsrod innych gatek, ktore sluza temu, zeby brzuch sie nie wylewal spod sukienki (zbyt obcislej :) ), sa troche inne (ladniejsze) od polskich, myslle, ze jak poszukasz, to znajdziesz. Czuje sie dobrze, zelazo chyba mi podskoczylo bo nie zasypiam gdzie popadnie i nawet sprzatam w domu :) Znow czje lekkie rozpieranie o okolicy macicy, jest naprawde lekkie, wiec chyba nie bede sie martwic ??? Wlasnie, co tam u NIEPEWNYCH ??? A ja wczoraj rozpoczelam 18 tydzien, zawsze mi sie wydawalo, ze ciaza to musi byc niekonczaca sie opowiesc, a za moment bede na polmetku, mam nadzieje, ze Tutpus ma sie dobrze, usg ciagle przede mna, wkurza mnie to troche. Sciskam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby- z tym stanikiem to masz racje. Ja chodze w staniku 24 na dobe, zdejmuje tylko do kapieli:) Nie moge sobie pozwolic na chodzenie bez z powodu przeciekajacych cyckow:) Moje piersi na razie wygladaja calkiem dobrze. Zobacze jak bedzie za kilka miesiecy jak skoncze karmic. Co do tych majtek, to chyba sprobuje, chociaz nie wiem czy to jeszcze cos da w moim przypadku. Zreszta chodzilam przez miesiac w pasie poporodowym. Ladnie mi wciagnal 10 cm ale potem juz nie dzialal na mnie wiec przestalam go nosic. Jakajaana- ja Ci powiem ze jadlam truskawki. Oczywiscie na poczatku nie ale po 2 miesiacach zaczelam wprowadzac cos nowego do jadlospisu. Okazalo sie ze moja Alunia nie ma na nic uczulenia. Ani na orzeczy ani truskawki ani czekolade. Takze teraz juz jem doslownie wszystko-nie jadam jedynie straczkowych i cebuli i czosnku. Niestety trzeba probowac zeby sie przekonac.Nie duzo, ale trzeba sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam problem z moja cora. Otoz budzi sie czasami nawet co godzine-nie jest glodna bo jak biore ja do cyca to nie ciagnie. Ale budzi sie z placzem. Uspokaja sie troszke na rekach i dalej idzie spac. I tak jest srednio co dwie godziny w nocy. Chodze jak zombi:( Jestem juz taka zmeczona a we wtorek ide do pracy. Nie wiem co jej jest.Smaruje jej dziasla specjalnym zelem ale nie wiem czy to z powodu zabkowania czy moze gdzies indziej tkwi problem. Moze ktoras miala podobna sytuacje. Dodam ze Ala konczy 1 listopada 6 miesiecy. Jesli ktos zna z autopsji takie przypadki to napiszcie jak sobie radzilyscie z tym. Moze jakis macie sprawdzony sposob. Bo ja juz ledwo na oczy widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Zglaszam sie do Was ponownie.W piatek robilam test i wyszedl negatywnie (chyba). Jednak bol i powiekszenie piersi prawie o rozmiar nie dawal mi spokoju i dzisiaj poszlam na bete.Jutro w poludnie bede miala wynik.Takze napewno sie z Wami podziele informacjami. Trzymajcie sie Kochane cieplutko:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
hej dziewczyny myslam ze jestem w ciazy bo mialam napstepujace objawy uplawy slinotok pewne zachcianki i strasznie czesto chodzilam do wc okres spoznil mi sie 3 dni i dostalam pierwsze takie czekoladowe plamki potem na drugi dzien normalny i 3 dni tylko i nie wiem czy ja moge byc w ciazy a do tego jeszcze mam wezly chlonne powiekszone moze to sazmiany hormonalne spowodowane ciaza prosze odpowiedzcie mi jak wy sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotusku nie wiem co Ci z coreczka doradzic ale znajomi mieli tak samo,teraz ich corcia ma juz rok i miesiac ale dalej jest podobnie.budzi sie nieco rzadziej ale jedna budzi i ryczy.jest taka maruda.sa takie dzieci,moze Twoja corcia tak ma.wiem ze ich coreczka tak do pol roku byla ok a pozniej zaczela sie robic taka wlasnie.tylko tyle Ci moge powiedziec z obserwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Hej Madziorka.I jak tam wyniki bety? Mamy sie juz cieszyc dla Ciebie? Jakby co, to trzymam kciuki...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiczka10
kobietki kochane jestem w ciązy 6 tygodni i 3 dni.wczoraj byłam na usg.Mam problem mam straszne zaparcia i niewiem co z tym zrobić?Z 1 dzieckiem nie miałam.Pomóżcie mi co robić mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysiczko-gratuluje ci bardzo ja jestem w 9 tygodniu ciazy Pij jak najwięcej soków warzywnych i owocowych - powodują, że stolec jest miękki i łatwiej się przesuwa. Niektórym pomaga filiżanka gorącej wody z cytryną. Unikaj alkoholu, który powoduje odwodnienie. Zwykłą herbatę, która może zwiększać zaparcia, zastąp ziołową lub owocową. Może pomóc woda z miodem wypijana na czczo. Bardzo pomaga jedzenie produktów z dużą ilością błonnika. Jedz więc pełnoziarniste pieczywo, surowe owoce i jarzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- dzieki za pocieszenie:) Chyba musze przywyknac do tego. Tygrysiczka- moje gratulacje:)!!! Ja zmagalam sie z zaparciami-i niestety nic mi nie pomagalo za wyjatkiem soku z kiszonej kapusty blee. Jak sobie przypomne to chce mi sie wymiotowac:( Bylam dzisiaj pierwszy dzien w pracy po macierzynskim(wlasciwie po zwolnieniu i macierzynskim) bylo mi bardzo ciezko. Jest miciezko:( Bo widze corke tylko 3 godziny dziennie:( Chce mi sie wyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dłuuuugo mnie u was nie było, przepraszam. Wierzcie mi nie mogę znaleźć odrobiny czasu żeby siąść przy kompie i coś wam naklikać, Igor pochłania cały mój czas, no i jeszcze teraz ta druga ciąża. To już prawie 17 tydzień ciąży. Już jest lepiej, ale stwierdziłam że całkowicie inaczej tę ciążę przechodzę niż za pierwszym razem. Nie ma jakichś radykalnych różnic ale takie drobne są. Alutos - dobrze cię rozumiem jak ci jest ciężko rozstać się z Córką, jak byłam w tej samej sytuacji że po macierzyńskim wróciłam do pracy, ale wierz mi ze będzie ci dopiero ciężko, jak Mała zacznie grymasić i płakać widząc jak sie ubierasz i wychodzisz z domu bez niej, jak już tak będzie miałaok. 7-8 miesięcy. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i ściskam mocno :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jakby co to w stopce są nowe fotki - moja i Igora - tak dla przypomnienia, jak obecnie wyglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Madziorka!!! Gdzie sie podziewasz??? Witaj Limetko, dawno Cie nie bylo. Fajnie, ze wpadlas. Igor, to juz duuuuuzy chlopak.Teraz czeka na rodzenstwo. Jaaakajana, pamietam, jak Ciebie pocieszalam, wtedy, gdy Ty bardzo chcialas miec dzidzie, a Twoj mezulek nie, a teraz, jestes juz mamuska.Ale ten czas szybko leci... Alutos i dla Ciebie pozdrowionka sle...Ciekawe co z reszta bylych forumowiczek. Reni, Myszka Miki, Majka, Owulka, Mari itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Intima, Ewkamarchewka, Pyzaczek, Antos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko- ogladalam fotki synusia. Slodziutki.A Ty taka szczupla. Czy too najkswiezsze zdjecia? Nie wygladasz na 17 tydzien. :)Nie zalamuj mnie z ta praca:( Juz mi ciezko. Alunia jeszcze malo rozumie bo nie placze jak wychodze. Za to ja placze:( A jak sie wogole czujesz? Ps: tak sie zastanawiam, Igorek to chyba do tatusia podobny co? Bo do Ciebie to tak nie bardzo:) Ale u mnie to samo jesrt. Corka to wykapany tatus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka - Ty t masz pamiec:) kochana!!!:)No ja jestem juz szczesliwa mamusia miesieczneg Tomusia:)Jest calym moim swiatem!spelnieniem marzen!!!! Wzytskim \"nowozaciazonym\" gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech zyje nasz topik 100lat !!!!!!ale fajnie:-))) alous-kochana,bardzo Ci wspolczje,ja wybieram sie do pracy w pezyszlym roku,jak Tomus bedzie mial ok pol roku,na sama mysl mi smutna bo teraz nawet jak spi bardzo dlugo to juz za nim tesknie.mam nadzieje ze przywykniesz,ciezkie to chwile,trudne zycie,mata powinna byc z dzieckiem i juz!!!!!!!!!!3maj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
A co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wczoraj zlozylam wypowiedzenie a pracy i jest to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Pewnie myslicie czy to tylko ze wzgledu na dziecko. Otoz miedzy innymi tak:) Zamierzalam sie z tym od dawna az w koncu stalo sie cos co utwierdzilo mnie w przekonaniu ze musze to zrobic. Przypadek. Ale nie zaluje. Poszukam pracy gdzie docenia mnie i mojka prace no i moze bedzie ona w lepszych godzinach. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo alutos ja tez mialam ze swojej zlozyc wypowiedzenie ale jak sie okazalo ze jestem w ciazy to odrazu poszlam na L4 nie mialam zamiaru urzerac sie z ludzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus- kchana,napewno postapilas slusznie!!brawo!kochana mam nadzieje ze znajdziesz prace dbra dla siebie!!trzymam kciuki!bziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Przepraszam,ze dopiero teraz sie odzywam, ale nie mialam internetu.Odebralam wynik Bety- 25 czyli 3,4 tydzien.Bylam u lekarza bo do dlugosci cyklu mi to nie pasowalo.Na usg nie bylo nic widac,. wiec... znowu to samo:( Juz sie zaczelam godzic z tym wszystkim.Jedynie mam jeszcze nadzieje w inseminacji. Dziekuje Wam bardzo za wsparcie i dodawanie sil. Trzymajcie sie cieplutko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×