Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość galaxy
Ostani @ mialam 18 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
A teraz troche jeszcze przytylam mam zachcianki ale tez nie mam zadnych mdlosci i juz sama wlasnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to albo jesteś w 8 tc albo nastapiło samoistne poronienie. W obu przypadkach powinnaś iść do lekarza. Trzymam kciuki za wersję dla Ciebie szczęśliwszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Hej... znowu dlugo mnie nie bylo... Za godzine mam wizyte w szpitalu i usg, powinnam sie cieszyc, a trzese sie ze strachu, ze cos jest nie tak. Nie czuje jeszcze zadnego kopania, a to juz 20 tc... Poza tym wydaje mi sie, ze nie dosc dobrze sie odzywiam ( za malo bialka) i przyznam sie, ze zdarza mi sie zapalic papierocha, no a teraz sie martwie... Mam schizy, ze dzidzia chora, albo, ze jeszcze gorzej.... Totalna zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
Nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze moja mama jak byla ze mna w ciazy to palila normalnie i to jeszcze na porodowce tez soebie musiala zapalic moze mniej niz zawsze ale palila i ja sie urodzilam zdrowai nie mam teraz zadnych alergii itp trzymam kciuki za ciebie i twojego dzidzia. A ja sobie czekam teraz na 10 listopada i okaze sie czy przyjdzie @ oby nie bo juz bym tak bardzo chciala swoje malenstwomiec w brzuchu pozdrawiam was dziewczynki i zawsze miejcie nadzieje ze bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
:) :) :) Dzieki za slowa otuchy :) Tuptus ma sie dobrze, wszystko ma jak najbardziej na miejscu i w komplecie i jest niesamowicie ruchliwy, caly czas wierzgal i wywijal raczkami, jest tez kolejna niespodzinka, to nie 20tc, ale 16... Cofnelam sie troche w czasie, ale bralam to pod uwage. Zaleta jest to, ze mialam wczesniej zrobione usg, bo w Irlandii robia dopiero po 20tc. Personel szpitala super, lekarz murzyn, czego sie spodziewalam i wszystko slicznie , kochane, jestem naprawde zadowolona, bo bardzo sie denerwowalam. Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,pomocie! czy skaza bialowa moze u niemowlat wyjsc np dopiero po 2 miesiacach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo - dziekuje za odp. kurcze,moj Tomus zaczal robic zielone kupki ze sluzem.wyczytalam ze to prawdopodobnoe skaza,ale nie bylam pewna.poszlam do przychodni a tam pow ze nie mam sie czym martwic ze to nic.jednak odstawilam mleko i wszystko co z nim zwiazane na 2 dni.kupka wrocila do normy,sluzu zero,kolor zolciutki.dzsiaj wypilam kawe z mlekiem zeby po malu zaczac znow wprowadzac mleko i sprawdzic czy to faktycznie to no i niestety... Kupka znowu bardzo zielona ze sluzem.jestem zla,nie wiem czy cos sie z tym robi.juz prawie nie mam co jesc,nic nie sluzy Tomusiowi:( Poza tym ma duuuuuzo krostek na busi,przez chwilke mial tez na dekolcie.myslalam ze to tradzik niemowlecy ale to chyba moze byc z ta skaza powiazane prawda?? smutno mi jakos przez to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana-moj synek dostaje tej alergi(skazy)przewaznie w okresie jesienno-zimowym i wtedy wysypuje mu cale nozki.bardzo lubi jogurty mleko i wszystko co z nim zwiazane dlatego staram sie mu ograniczac nabial na pare dni jest spoko ale jak znow za duzo zje to sie znow nawraca dlatego poszlam z nim do alergologa przepisala tabletki i narazie jest spoko.wiem ze sa m,ascie na takie chrosteczki od skazy bialkowej.idz z nim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko ostatnio zauwazylam u siebie zielonkowate uplawy ale nic mnie nie swedzi.nie wiem co otym myslec do lekarza mam dopiero na 17.nie wiem czy to nie zaszkodzi dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo - dzikeujeCi bardzo.bylam w przychodni ale tutaj tak podchodza do wyztskiego jak Ci napisalam! niedlugo lece do plski,wiec tam od razu pojde to lekazra i moze cos przepisze.narazie odtsawie na kilka dni znowu wsyztsko co z mlekiem zwiazane potem znow zaczme od czegos delikatnego i zobacze co bedzie. co do uplowo zielonych,nie wiem.wiem ze zolte to norma.jelsi masz lekarza tak pozno to moze zadzwon do przychodni??bedziez napewno spokojniejsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo - to moze tez byc jakis stan zapamlnu,moze grzybiczny.to nic strasznego ale w ciazy przeciez latwo o to.zdarza sie,takze skntaktu sie z jakims lekarzem,popros o opinie.napewno to nic groznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo mnie nie bylo-przepraszam, ale jakos tak wyszlo. Teraz jak poszlam do pracy to juz doslownie nie mam na nic czasu.Umowa wiaze mnie do konca listopada bo poprosilam o krotszy okres wypowiedzenia(normalnie 3 miesiace) Szukam innej pracy, moze cos na pol etatu...no ale zobaczy sie jak bedzie. Jakajaana- jakby Tomus mial skaze to pewnie by go wysypalo. Moja kolezanka ma corke ktora jak dostala skazy to najpierw miala kilka kropek na buzi, i ona pomyslala ze to jakies potowki czy cos. Potem jednak na drugi dzien okazalo sie ze jest wysypana cala, na buzi na ciele i wogole koszmar jakis. Takze mi sie wydaje ze to nie skaza a po prostu szkodzi mu cos co jesz i dlatego robi te kiupki zielone ze sluzem. malenstwo- to na pewno stan zapalny. Nic Cie nie piecze? Proponowalabym troszke zlagodzic objawy i zaczac stosowac clotrimazolum masc. Jest bezpieczna i np mi bardzo pomaga. Oprocz tego stosuje jeszcze tantum rosa. Ostatnio mialam straszny stan zapalny i 3 dni takiej kuracji i po wszystkim, jak reka odjal, a naprawde bylo strasznie:( Tylko nie wiem czy mozna w ciazy stosowac tantum rosa. Musialabys zapytac w aptece. Takie grzybice sa grozne w ciazy i trzeba je leczyc. Czyzby- nie pal...:( Czy wiesz ze Twoje dziecko sie ksztusi kiedy Ty sie zaciagasz??:( Ja tez palilam przed ciaza, i jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy od razu rzucilam. Bylo ciezko ale udalo sie . Teraz jestem pol roku po porodzie i ani mysle wracac do tego nalogu. To jedyna okazja zeby raz na zawsze ztym skonczyc. Tak naprawde tylko mysl ze mam w sobie drugie zycie dawala mi sile i nie pozwalala zapalic papierosa. To ze ktos urodzil zdrowe dziecko palac w ciazy nie znaczy ze iTy bedziesz miala tyle szczescia. Zreszta lepiej chyba zyc z czystym sumieniem ze zrobilo sie wszystko zeby jednak urodzic zdrowe dziecko. Nie wiem czy chcialabys potem winic sie cale zycie gdyby cos sie stalo. Oczywiscie zycze Ci wszystkiego najlepszego i napwewno tak bedzie ale pomysl zanim zapalisz kolejnego papierosa. Prosze Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - chyba asz racej.bylam u lekarza wczoraj i powiedzial ze to nie skaza,ze infekcja!! przepisal antybiotyk a jesc nabial wrecz kazal!powiedzial ze mam z niczego nie rezygnowac-no oczywiscie poza ostrymi itp o tkorych wiadomo. dzisiaj podalam Tomusiowi lek pierwszy raz.mam nadzieje ze pomoze.cos go tak meczy.placze,ma taka smutna minke i mokre oczka,az mi serce peka:( Trzymam kciuki za dobra prace kochana!!!1ucaluj swoja slicznotke!! czyzby -nie pal kochana!ja tak samo jak alutus rzucilam to cholerstwo jak tlyko zaszlamw ciaze,chociaz i przed ciza juz palilam znaczenie mniej.to jest okropiensto!jakdy jeden Twoj wdech szkodzi dziecku,a przeciez z milosci do dziecka mozna gory przeniesc wiec glowa do gory i do roboty!!w kazdej chwili kiedy Ci ciezko mysl o dzidziulce!!ona bedzie Ci bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
kochane juz mialam nadzieje ze jestem w ciazy bona tescie pokazala druga leciutka kreske a tu okres przyszedl i to taki dziwny jakiego jeszczenie mialam jest obfity i strasznie krew jest ciagnaca jak by zmieszana ze sluzem i ciemna nie wiem co to moze oznaczac moze jednak jestem w ciazy juz samanie wiem jestem zalamana tak bardzo byma chcialamiec malenstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaxy- bardzo mi przykro ale chyba poronilas:( Powinnas jak najszybciej pojsc do lekarza bo jesli udalo sie utrzymac ciaze to moze ona byc zagrozona. Powodzenia kochana, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- wszystko bedzie dobrze. Tomus dostal lekarstwo i to mu pomoze. Czasami jakies takie wirusy sie przypaletaja i nic sie na to nie poradzi. Dobrze ze to nie skaza, bo z tym miala bys o wiele wiecej problemow. A tak Tomeczdk szybko dojdzie do siebie i znowu zacznie sie usmiechac. Wiem co czujesz bo moja Alunia teraz zabkuje (wyszly jej dwa na dole) i strasznie w nocy placze, doslownie budzi sie z placzem i chce cyca, a ja juz prawie nie mam pokarmu przez ta prace.Karmie ja tylko rano potem po pracy, potem buteelka na noc i w nocy uzbiera mi sie to tez karmie. Tak na dwa razy w nocy wystarczy a jak chce czesciej to juz jest problem:( Mam nadzieje ze problemuy z zabkami szybko sie skoncza bo przez to chodze niewyspana caly czas. Dzisiaj wstalam o 5 rano i doslownie padam na ryj...zaraz ide spac. Alunia juz spi-zasnela wyjatkowo szybko bo o 16 30. Mam nadzieje ze nie obudzi sie w nocy i nie bedzie chiala sie bawic:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- wszystko bedzie dobrze. Tomus dostal lekarstwo i to mu pomoze. Czasami jakies takie wirusy sie przypaletaja i nic sie na to nie poradzi. Dobrze ze to nie skaza, bo z tym miala bys o wiele wiecej problemow. A tak Tomeczdk szybko dojdzie do siebie i znowu zacznie sie usmiechac. Wiem co czujesz bo moja Alunia teraz zabkuje (wyszly jej dwa na dole) i strasznie w nocy placze, doslownie budzi sie z placzem i chce cyca, a ja juz prawie nie mam pokarmu przez ta prace.Karmie ja tylko rano potem po pracy, potem buteelka na noc i w nocy uzbiera mi sie to tez karmie. Tak na dwa razy w nocy wystarczy a jak chce czesciej to juz jest problem:( Mam nadzieje ze problemuy z zabkami szybko sie skoncza bo przez to chodze niewyspana caly czas. Dzisiaj wstalam o 5 rano i doslownie padam na ryj...zaraz ide spac. Alunia juz spi-zasnela wyjatkowo szybko bo o 16 30. Mam nadzieje ze nie obudzi sie w nocy i nie bedzie chiala sie bawic:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Oj dostalo mi sie, ale slusznie... Kochane jestescie, ze tak na mnie krzyczycie, a ja od 3 dni nie pale, niestety nie naleze do tych, ktorych odrzuca od fajek w czasie ciazy :( Stad trudnosc, mimo swiadomosci jak to jest zle. Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku, sciskam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby- moje gratulacje. Ciesze sie ze jednak rzucilas. Na pewno sie uda. Musisz tylko caly czas myslec o dziecku. Mi tez nie bylo latwo bo tez mnie nie odrzucalo. Jeszcze dzien wczesnie bylam na imprezie i palilam oraz pilam piwo. Takze czulam sie strasznie z ta mysla. Ale jestem najlepszym przykladem na to ze jak sie chce to sie rzuci. Na poczatku duzo tylam potem ju coraz mniej. A w tej chwili waze tyle co przed ciaza wlasciwie nie odchudzajac sie. Takze spokojnie nie martw sie o nic. Bo wszystko w swoim czasie sie wyklaruje. Zycie bez papierochow jest naprawde cudowne chociaz teraz moze wydawac sie to Tobie jakas bzdura, (bo przeciez dymek jest najlepszy na swiecie). Ale tak jest i sama zobaczysz:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cicho?jutro moje pierwsze usg juz sie nie moge doczekac.chce juz zobaczyc moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.tak cichutko.... moj Tomus jezcze nie doszedl do siebie.jest ciagle nanntybiotyku i nie wiem czy to nie za duzo.kupki zczynaja normalnie wygladac.czekam na wyniki testow bo dalismy kupke do zbadania,bo moze to jakas alergia pokarmowajuz nie wiem.poza tym przechodze koszmr.brodawki mam strasznie czerwone otarte i okropne bola.az lzy leca mi jak karmie.nie wiem co robic.smarowalam mscia i nie pomoglo.moze znacie jais domowy sposo?nie wiem od czego to:(Moze zle synks przykladam.strszny bol:((( malenstwo - wyobrazam sobie Twoja radosc:)dobrze pamietam jak to bylo na i po pirwszym us.wpatrywalam sie ciagle w zdjecie heh.chcialabym byc znow w ciazy.dopiero maac juz Tomusia zdaje sobie w peni sprawe z tego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- faknie, pewnie jestes bardzo szczesliwa:) jakajaana- niestety brodawki to standard.Ja tez mialam to samo. Piersi sie musza przyzwyczaic do karmienia. Ja mialam ten problem przez miesiac. Mowia ze pnoc najlepiej dac sutkom odetchnac czyli pozostawic chwilke na powietrzu bez stanika(ale jak to zrobic skoro caly czas cos tam leci) i posmarowac mlekiem swoim. Ponoc to najlepsze lekarstwo. Jednak mnie nic nie pomoglo. Przez kilka dni uzywalam kapturkow zeby odpoczac troche i jakos tak samoistnie przeszlo. Daj sobie troszcke czasu. A z Tomeczkiem pewnie bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×