Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Malenstwo, jakajaana- dziekuje za wsparcie. Wierze ze uda mi sie znalezc cos lepszego. Po prostu nie moglam tam zostac. Mam swoj honor i postapilam zgodnie ze swoim sumieniem. Malenstwo- dobrze zrobilas ze poszlas na L4 ja tez poszlam od razu jak sie dowiedzialam o ciazy. Stresujaca praca, klienci, zreszta lekarz zabronil mi sie denerwowac. Wszyscy czekali na mnie bo moja praca jest bardzo niewdzieczna i nikt mnie nie chce zastepowac- I sie troszke zdziwili:) I dobrze im tak! Madziorka- bardzo mi przykro, wiem ze zadne slowa tutaj Ci nie pomoga. Jedyne co moge powiedziec to, ze bede trzymac kciuki zeby sie powiodlo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny długo mnie nie bło nie wiem czy jeszcze któraś mnie pamięta i moje ciężkie staranka o dzidziusia no ale moge się pochwalić że jestem w 11 tc. i czuję się świetnie i jestem przeszcześliwa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Celtyka.Witaj!! No jasne, ze Cie pamietam!! Kurka wodna, ale sie ciesze, tym bardziej, ze Ci sie udalo!!! Gratulacje, powiedz, jak tego dokonalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alutos - to zdjęcie akurat jest z czerwca, a więc nie byłam tam jeszcze w ciąży :) Teraz już widać brzuszek i wydaje mi się ze będzie większy niz za pierwszym razem. A co do podobizny Igora to faktycznie, mały sobowtórek taty :)) Nie chciałam cię zdołować z tą pracą, ale niestety tak będzie. Nie załamuj się i ciesz się z każdej chwili spędzonej z córką. Maleństwo - dziękuję :) Celtyka - a ja cię doskonale paiętam, no i.............. szczerze ci gratuluję, tym bardziej że tak długo się staraliście. Buziaki dla ciebie :*:*:* Madziorka - a może jednak jest jeszcze nadzieja??? To że na usg nie wyszło jeszcze nic nie znaczy ze nic \"tam\" nie ma. 3-4 tydzień to na usg jeszcze za wcześnie, wiem to, bo gdy ja byłam na usg w takim samym czasie to też nic nie pokazało - tylko pęcherzyk, ale to nic nie znaczyło, dopiero później koło 6-7 tygodnia coś widać, mały punkcik na ekranie. Może warto jeszcze raz powtórzyć tą betę że by sprawdzić czy rośnie współczynnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Witaj Limetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bol piersi napuchniete drazliwe brodawki staralismy sie w dni płodne dzis sie skonczyly czy tak wczas moga byc taki objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) za tydzien już zobacze dzidziusia na USG nie moge sie doczekac, generalnie czuje sie świetnie nic mi nie dolega żadnych wymiotów itp tylko brzuszek sie powiększa i cycki jak donicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie to samo tylko ze lekarz mi nie dal skierowania na usg:(wiec pojde sama prywatnie bo chce zobaczyc moja dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtyka- gratulejszyn! zabusia- ja tak mialam.powodzenia!!daj znac:) Tomusiowi juz zeszly prawei wsyztskie krosteczki,to byl pewnie ten tradzik niemowlecy.na szczescie uz sobie idzie i mam nadzieje ze nie wroci.Kurcze Tomcio tak szybko rosnie ze az jakis strach mam ze nie zdaze sie nim ncieszyc a onjuz bedzie wielki:( Poza tym odliczamy dni do wyjazdy do polski.od jutro to juz tylko 31:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka cieszę się ogromnie :D Wierzyłam że twój małż w końcu dojrzeje do odpowiedzialności. SUPER moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
hej dziewczyny myslam ze jestem w ciazy bo mialam napstepujace objawy uplawy slinotok pewne zachcianki i strasznie czesto chodzilam do wc okres spoznil mi sie 3 dni i dostalam pierwsze takie czekoladowe plamki potem na drugi dzien normalny i 3 dni tylko i nie wiem czy ja moge byc w ciazy a do tego jeszcze mam wezly chlonne powiekszone moze to sa zmiany hormonalne spowodowane ciaza, a terazznow mam bialy gęsty sluz i jeszze do tego bolimnie czsem brzych jak przed @ robilam test ale wyszedl negatywny prosze odpowiedzcie mi jak wy sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Galaxy mysle ,że chyba to nie ciąża... a ile mineło czasu min od zaplodnienia kiedy robilas test? dasz rade doliczyc? Hymm..albo zrób test hormonu ciązowego we krwi.. jest bardziej wiarygodny:) Moje objawy ciazy? Pobolewał mnie brzuch na dole( z poczatku myslalam ,ze to efekt spozniajacego sie okresu heh), tem ciala wzrosła mi do ok 37 stopni, lekkie dreszcze uczuicie zmeczenia rozdraznienia( myslalm,ze sie nadziebilam;).. oczywiscie brak okresu... nic tez nie moglam jesc bo robilo mi sie niedobrze i powiekszone obrzmiale bolace piersi... zrobilam test i odrazu 2 kreski... po 2 diach drugi tez 2 kreski teraz juz 5 msc ciazy:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
legally blondee 86 Test robilam kiedy okres spoznial mi sie 3 dni a potem jakies brazowe plamki sie pokazaly i normalny okres ktory trwal trzydni a teraz jeszcze do okresu mam jakies 15 dni i brzuch mnie boli jak przed okresem, robilam bobotest i wczesniej nigdy nie mialam takich objawow przed okresem i jeszcze teraz ten bialy sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaxy - kochana,najlepiej poczekaj do kolejnej @ i wtedy zobaczysz jak bedzie.czasami orgnizm fisiuje.poczekaj i jelsi @ sie nie pojawi zrob tescik jescze raz!powodzenia! Kobietki,dzisiaj zobaczylam na wkladce rozowe plamki.od kilku nid pobolewal mnie brzuszek,ale nie mocno,leciutko i nie caly czas.kiedy robilam cos uzywajac sily,czulam jak mi sie tam na dole wszytsko naciga i jakby bylo wsyztsko zadwyrezone. Wy tez tak mialyscie?od porod minelo 7 tyg.pewnie to normalne ale wole zapytac:-) byc moze @ ie zbliza,ale to uczucie nadwyrezenia to cos zupelnie innego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :D Po dłużej nieobecności postanowiłam zajrzeć na stary topik, a tu porszę bardzo taka niespodzianka :D Maleństwo, celtyka ja Was pamiętam, jak razem się starałyśmy :D Z całego serca Wam gratuluję i życzę bezproblemowej ciąży i lekkiego porodu :D Madziorka kurde nie poddawaj się, ja wiem, ze to się łatwo mówi, ale pamiętasz ile tu babeczek się kiedyś starało? Patrz jak dużo już zaciązyło. Może wreszcie przyszedł Twój czas, tylko bądź dobrej myśli :) Limetka jak tam samopoczucie dziś? Już Ci gratulowałam, ale zrobię to oficjanie, no więc GRATULUJĘ!!!! Daj znać kiedy będziesz znać płeć, pewnie teraz czekasz na Hanię :D Żółwik od Szymka dla Igorka Oliwka dzięki za pamięć. A swoją drogą dużo osób znasz "ze starej ekipy", więc dlaczego jesteś pomarańczowa? Nie starałaś się wówczas z nami? Dziewczyny przepraszam, ze napiszę tak tylko wybiórczo, ale nie jestem w temacie, a poza tym jak ujrzałam "stare mordki", to aż się wzruszyłam ;) Pozdrawiam wszystkie laseczki starające się o dzidziusia, ciężarówki i mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,czemu tak tu pusto??? Jadalej zle sie czuje,nie wiem jz co mi jest. A Tomus?pojaiwl sie wczoraj sluzik w kupce,kupka ogolnie ciemniejsza niz zawsze.ytalam ze to zonacza aergie pokarmowa,glownie na przetwory mlecne i z etrzeba do lekarz aboto niebespiecze.znazlam tez info ze to moze spowodowac odparzenia,no i oczywscie dostal odparzonko na pupuni.Placze mi biednitki,serce mi peka.byla w przychdni a oni na to ze ten zluz to normalne.ciekawe....juz nie wiem co myslec o tej angielskiej sluzbie zdrowia,co nie zapytam to slysze \"dzieci tak maja\". Jak Tomusia brala choroba w 1 tyg i powiedzialam poloznej o jego innym zhcowaniu,o objawach uslyzlama to samo:\"dzieci tak maja\"a wieczorem juz musialam do spzitla predko.kurcze,jeszcze ta pogoda,mam zly dzien i smutno. alotus - znlazlas parce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jestem nowa na tym topicu jestem w ciazy w czoraj zrobilam test ciazowy bo okresu nie dostalam wyszly 2 kreski. test zrobilam tydzien po terminie miesiaczki :) mialam isc do gina dzis ale ma wolne do 10.12. wiec ide 12stego chciala bym zaptyac jesli moje cykle trwaja tak 28-30 dni a okres mialam 1.10. i trwal 4 dni to ktory to tydzien? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mona 88 moje gratulacje najszczersze!!!!!! jestes w 6 tygodniu ciazy a termin porodu to prawdopodobnie 7 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
Kochane moje mam do was kolejne pytanie @ spoznial mi sie 3 dni i zrobilam test wyszly 2 kreski w tym jedna bardzo slabiutka a potem dostalam lekkie krwawienie 3 dni i taki brazowy sluz i tyle a pozniej przez dluzszy czas biale sluz jak budyn rozne objawy ciazowe pozniej zrobilam po 2 tyg kolejny test i byla jedna kreska co ja mam o tym sadzic czy jestem w ciazy @ powinnam dostac 10 listopada Prosze o odpowiedz pozdrawiamwas cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaxy jest kilka możliwości: 1) jesteś w ciąży i test nie wykazał, bo... to dość dziwne, ale im późniejsza ciąża tym bardziej test nie wychodzi. Na początku ciaży rośnie beta hcg, dzięki któremu na teście widać dwie kreseczki, potem ona zanika w miarę rozwijania się ciaży; 2) niestety mogłaś też poronić, o czym może świadczyć 3-dniowe plamienie. A kiedy miałaś ostatni okres nie licząc tego plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×