Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

nigdy to ja nie mówię, ale teraz czuję ze jeszcze nie mój czas ;-) lada moment przyjedzie moja wierna psiapsiółka - @. Na nią to można liczyć, nigdy mnie nie zawiedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczyny znalazłam ELFY................................................jak sie ciesze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiki moje ukochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie potzrbne mi adwokaty, kokosy, orzechy - wystarczą tylko Elfiki ulubione cukiereczki, kupilam sobie w sobote i schowalam pod poduszke zeby mi bratanek nie zjadl i teraz znalazłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia- nie trawię- bo nie potrafie zrozumieć dlaczego TY sypiesz złośliwościami....to raczej my powinnyśmy zapytać co zrobiłyśmy Tobie...taki topik nie inny więc temety tutaj poruszane nie powinny Ciebie dziwić... jesli sie Tobie nie podobają czy tematy czy sposoby naszych wypowiedzi czy etc to po co tu \" udzielasz\" mam nawet wrażenie że sobie lekko pokpiłaś...a mnie to akurat irytuje- wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym- powinnaś sie chyba zastanowić..bo wiesz..raczej trudno o drugie dobre pierwsze wrażenie... a Twój start tutaj nie należał do udanych..nawet jeśli miało to byc zupełnie niewinne..hmm wyszło na takie niepełnosprytne pozdrawiam i dobrego wieczorku a WAm dziewczynki stosunkowo udanej nocy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gokata mylisz sie !!!!!!!!!!!! Czlowiek powie cos szczerzei zaraz go zjadą jaki to niedobry jest, wcale nie zalezy mi na wrazeniu dziewczyn jak mnie odbiora jestem tu bo chce a nie dlatego zeby mnie ktos polubił :P I ostatni raz mowie czy ja bylam wczoraj okrutna ?????????/ powiedzialam tylko co mysle na temat postow Karinki - denerwuja mnie i tyle sa oklepane i monotonne :P ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc babeczki, ja tez tu 100 lat sie nie udzielalam, ale czytam na biezaco. Nie udzielam sie poniewaz zawsze jestem o takie glupiej porze jak teraz kiedy to po poerwsze nikogo juz nie ma a po drugie sama za chwilezke bede zawijac sie spac. Ale milo ze ktos mnie jeszcze pamieta :D aczkolwiek bynajmniej nie jestem z Ukrainy, w zyciu tam nie bylam, ciekawa jestem skad KArinka wzielas ten pomysl hehe. A co u mnie... sprawy \"dowcipne\" po staremu, czyli dalej echo, zaczynam piaty miesiac staran ktory z gory odpada bo jade do polski. A poza tym kupilismy mieszkanko w przepieknym clevedon ij uz nie moge sie doczekac kiedy sie wprowadzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia :) u mnie słonko swieci ale juz widze jakies paskudne chmurska takze zaraz pewnie....ooo...juz sie schowało za chmury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzycie? Pech totalny....w połowie kwietnia mojemu facetowi zabrali bilet wolnej jazdy.........jakies 2 tyg temu jego brat rozwalil mu auto tak ze maska wyglada jak harmonijka a dziś w nocy ukradli mu rower :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×