Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ojojojoj
zrobiłaś zamieszanie na innych topikach i obrażałaś tam stałe bywalczynie oczywiście nie pod swoim stałym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima->dla mnie nie ma znaczenia co zrobiłaś...jesli oczywiscie moge cos powiedzieć na topiku jesteś DUSZA towarzystwa...i nie zauwazyłam ani krzty falszu czy braku qltury Trzymaj tak nadal...bo masz prawo do wypowiadania sie . qrde ja juz czuje ta aureolke nad głowa:P,taka jestem fajna pewnie ojojoj tez tak mysli ale woli dokopać wrednej Majce ojojoj jestes w ciazy prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majka a skąd wiesz że Intima nie obrażała cię jako pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko drogie, przypomnij mi proszę w jaki sposób kogoś obraziłam? może to być na tym topiku :-) pozwalam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
intima już ty dobrze wiesz nie udawaj greka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimka ja tez przerabialam to wczesniej... ojojoj podaj przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ale żarty się skończyły...nie rób tego więcej CHCEMY SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj >> prosze zakonczyc ten wątek , ktory co najwyzej moze doprowadzic do kolejnej awantury w temacie . intima_31>> prosze nie zaśmiecać \"śmietnika\" , wszystko jest pod kontrolą . Widze co sie dzieje w temacie . Czesto trzeba troche poczekac , wtedy latwiej sie kasuje Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ja już zakończyłam temat :) mam tylko prośbę to Intimy...nie wyrządzaj krzywdy drugiej osobie bo kiedyś to wróci do ciebie jak bumerang!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam, to wielkiej krzywdy jeszcze nikomu nie zrobiłam i moze to poświadczyć multum osób :-) miłego dnia, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ktoś Ci wyrządził krzywde na kafe, to chyba zycia jeszcze nie poznałaś (-eś) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki! strasznie rzadko do was zaglądam bo na głowie poza wyczyniającym dzikie harce w moim brzuchu bąbelku mam jeszcze remont nowego mieszkania... zamówiłam już wszystkie meble tylko pokój dziecinny jakoś odkładam... strasznie trudno mi zdecydować... może to jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarżenia padły na Ciebie jakbys conajmniej komus babke grzybami otruła....myslisz że to Anett? bo własnie sobie zaczynam przypominac jej styl ...owulki raczej nie podejrzewam...nie na jej mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, owulka i anettt przecież takie fajne babeczki ;-) poza tym one mają chyba swój topik coś tam z CYKLEM i ze STARANIAMI w tytule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak widzisz narobiłam wiele dobrego:) powinnas mnie pochwalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, chwalę Cię ;-) ale na pewno masz wyrzuty sumienia ;-) przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
widzę że jesteście dumne ze swoich poczynań no cóż, jesteście siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeogromne:P bo od tego czasu nie mam z kim \"rozmawiac\" nt śliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj obiecałas przeciez ze zakonczyłas watek:) strasznie cie interesuje o czym tu rozmawiamy, dodam ze nie na temat (ale chyba juz to zauważyłaś)...naprawde sądzisz ze rozmawiamy poważnie...a moze chciałysmy sie o czyms przekonać,hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, jest taki drugi topik niejakiej farbki (swiją drogą przemiła z niej dziewczyna), ale też ją oburzają takie rzeczy jak Ciebie, więc zapraszam na drugi topik, na pewno znajdziecie wspólny język ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
muszę was rozczarować nie jestem żadną owulką anet czy farbką czy kim tam jeszcze czytam wasze topiki i znam was wszystkie dobrze udało mi się zauwazyć wiele rzeczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszamy...oswiec nas:) jestem cieawa Twoich obserwacji i wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, przecież i tak się nie przyzna, choć my i tak wiemy kto to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×