Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

I jak tam Wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj całkiem nieźle, ale ciągle jestem głodna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze co jakiś czas ktoś mnie przywołuje? :) U mnie w porządku, choć co dzien jakieś nowości i raczej nie na plus tylko na minus :( Z bólem pleców to już wiecie że nie moge sobie poradzić, a wczoraj tak sie wystraszyłam, ze hej: na wieczór tak mi brzuch stwardniał i dostałam jakichś skurczy, tylko trzy były, ale było to nieprzyjemne :( Mimo to pomyślałam: poczekam do rana bo mam wizytę, a tu pech - doktorek nie przyjmował bo maja jakiś jednodniowy strajk. Pani pielęgniarka powiedziala, ze mam pojechać w czwartek na dyżur do szpitala jak jeszcze się to powtórzy, bo po co mam sie martwić. No i jeszcze zauważyłam, że brzuch mi od góry drętwieje, ale nie wiem czy ma to związek z maluszkiem???? Gapinko, Lea - kochane jak miło że mnie jeszcze pamiętacie :) Antoś, Gokata, Kasiamotylek, Intima, Krolcia, Karina, Kasik kasik, Majka :) Wy moje łobuziary :) Tak bym chciała znaleźć więcej czasu i sił na poklikanie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka! Co to się dzieje? Mam nadzieję, że dotrwasz dzielnie do rozwiązania, tak jak Ci się to udawało do tej pory i mam nadzieję, że nic niemiłego się nie powtórzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Intima :) Nie wiem co jest grane??? Za bardzo się chyba cieszyłam, że mi nic nie jest, więc teraz będę nadrabiać w dolegliwościach. Może to trochę też zmiana pogody i z tego względu to gorsze samopoczucie??? Wczoraj taka burza u nas było, że o mało dachów nie pozrywało, serio!!!!!!!!!!!! Grzmiało, wiało i lalo jak z cebra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, mam nadzieję, że te skurcze to nic poważnego. I oby się już więcej nie powtórzyły. Będzie dobrze! Postaraj się więcej wypoczywać i rób sobie leżakowanie częściej niż siedzenie albo spacerowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wczoraj byla burza - istne szaleństwo natury! Mała Julka strasznie się bała i nie mogłam jej uspokoic. Na szczęście udało jej się zasnąć przy rodzicach :) No i tak sobie spaliśmy w trójkę - a raczej w czwórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Krolcia za dobre rady :) Będę się starała, tylko czasami to niemożliwe, bo jak nie wyjazd do miasta, to do lekarza, to na uczelnię, to jeszcze trzeba prace poprawić...........dużo tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dużo... Ale Twoje samopoczucie i zdrowie Maleństwa jest najważniejsze, więc chociaż te wycieczki do miasta sobie odstaw... A kiedy się bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrone będę miała między 18 a 23 czerwca, także jeszcze miesiąc :) A z tymi wycieczkami to się skończy, bo tak naprawdę to zawsze bratówke do lekarza wiozłam, a teraz już nie będe woziła, bo już jest w szpitalu i czeka na większe rozwarcie, bo lada dzień lub lada godzina ma urodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na jakiś czas, bo chciałam jeszcze pranie nastawić :) Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc na pewno szybko minie, więc do obrony już niedaleko. Widzę, że kuzynek albo kuzynka będą czekały na Twojego Maluszka :) Ale fajnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Limetko i odpoczywaj!!! Tyle ile tylko będziesz mogła!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikogo nie ma, więc ja również uciekam. Za chwilke kończę pracę, tak więc pora się zbierać do domku :) Miłego popołudnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku!!!!!!!!! jak mi sie nic nie chce :( jeszcze mój mężunio wyjechał buuuuuuuuuuuu Aneta- ja jestem lepsza bo jak mi lekarz powiedział ,że chłopiec to kazałam mu sprawdzac jeszcze raz bo ja mam dziewczynkę!!! późńej wyłam jak głupia az doktorek był zszokowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Gokata...a ja mam 2 sunów i obydwaj rudzi jak wiewiorki po tatusiu więc w rodzinie teraz idą zakłady czy ten trzeci tez będzie rudy,bo jakoś wszyscy od początku stawiali na chłopaka...tylko ja miałam złudne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta- a masz już imię dla chłopca??? wiem ,że WAs męczę z tym imieniem ale musze znależć alternatywe dla tego mężowskiego IWO.........powiedział ,ze jak niczego innego ( co mu sie oczywiście spodoba) nie wymyśle to zostaje Iwo...a mi sie chyba wyczerpały pomysły i potrzebuję inspiracji :) Limetka - jak sie czujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gokata :) Powiedzmy że dziś lepiej, chociaż czuję że znów ten mój brzuch się nadyma :( Ale może nie będzie tak źle. Jedno wiem, że z Małym wszystko w porzadku, bo się wierci niesamowicie. A bratówka mnie troszkę uspokoiła, bo powiedziała, ze mogą to być skurcze przepowiadające, a to nic groźnego :), chyba że się będą nasilać i będą regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisco
Witam! Pozwoliłam sobie do Was napisać ze względu na temat Waszego topiku, otóż mam pytanie, czy zawsze jest tak, że jak kobieta jest w ciąży (początek) to ma podwyższoną temperaturę, tak jak w drugiej fazie cyklu przez spadkiem w przypadku wystąpienia ewentualnej @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :/ przykro mi nie umiem odpowiedzieć- nigdy nie mierzyłam tempki.... nasze \"znawczynie tematu\" na pewno bardzo chętnie Tobie pomogą tyle,że raczej rano :) Dziewczyny znają sie jak nikt- mam wrażenie :D możemy sie pochwalić specjalistkami w tym temacie :D:D:D trzymaj sie ciepło i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisco
gokata :) A jak to jest z tymi "tłustymi" plamami w moczu? Czy to też u każdej kobietki w ciąży się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadafg
Strasznie dluuugi ten topik.. Czy moge rposic o streszczenie jakie są pierwsze objawy ciąży?? i p jakim czasie występują?? Czy stosunek przerywany z prezerwatywą może prowadzic do zapłodnienia??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwinona...
mam pytanie powiedzcie mi...kochalam sie w plodne byla prezerwatywa wystrysk poza mna....a okres mi sie spożnia juz 2dzien czy to mozebyc....ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arisco, z tłustymi plamami radzę dać sobie spokój... jeśli chcesz więcej info, podaj maila lub nr GG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo!! :)) jest tu kto??? :)) Kurcze co za upierdliwa reklama H&M!!!! Gdzie się to dziadostwo wylacza ? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sheila!!!:D jak tam nocka?? ja dziś jestem połamana jak papier po origami :( czyli \"to jakas masakra jest\"- < testosteron hiihhiih>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata-tak więc co do imienia to opcje są dwie Antek albo Fabian oba imiona mi sie podobaja i mam problem,moje dzieci od poczatku mowia Antek więc pewnie tak zostanie...a Iwo...no cóż każdy ma swój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×