Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

kurcze! co jest z moim suwaczkiem ,że sie nie przesuwa???????????????? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata ty mi lepiej zdradź jak pobrać te ch...e kody do suwaczka bo nijak mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka jak wejdziesz na www.suwaczek.pl- zarejestrujesz sie i zrobisz krok po kroku jak każą ;) to na końcu tej drogi pokażą sie kody- trzy różne ale jest napisane które jest do załączenia na forum :) późńiej edytujesz swój profil i w stopce wklejasz kod i wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załączenia na forum jest ten z końcówką url :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze! to co jest???!!! zrobimy tak.. weszłaś już na strone suwaczka? i zarejestrowałas sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata mój numer gadu to 7642688 jak będziesz przy czasie to mi wytłumacz o co lata z tymi suwaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisco
intima podaję mojego meila i poproszę o informacje: markotka1985@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Kochane Kobitki! dawno mnie nie bylo!!! mam pytanko! Czy któraś z Was miłe Panie jest moze z Kielc? poszukuje dobrego Gina w kielcech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata bo jak mi dzieciaki do kompa siadaja to ja nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! arisco, sprawdź pocztę :-) Witaj koleczka!!! Kopę lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisco
dziękuję intimko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!niw bylo mnie bo bylam w hotelu na kontrakcie. dzisiaj tez mialam jechac na 2 czy 3 dni ale nie chcialo mi sie.czym blizej do wyjazdu do polki tak bardziej mi sie nie chce.no a poza tym @ przyszla.wredna ,wstretna:( Nastepna okazja trafi sie pewnie za kolejne 2 lata:( aaa.szkoda slow.ja juz odpadam.tymbardziej ze moj kochany jedna nie przez rak eniedzy nie chce dzidzi,calkiem podstepem od niego to wyciagnelam.i mam dolka.szkoda slow... Mam nadzieje ze Wam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana, bardzo mi przykro :-( mam nadzieję, że jednak coś się zmieni... jeśli możesz, zostaw swojego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci podaje Intimko. jakajaana@interia.pl Napiszesz:).a cio tam u Ciebie?buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba już nikogo nie ma:( szkoda:( nio to zmykam:) Buziaki dla Was kochane:) ja niestety mam teraz malutko czasu i niestety nie za często tu bywam:( a taka jestem ciekawa co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby czasem któraś z Was kochane Kobitki znała jakiegoś dobrego gina w kielcach to dajcie cynk na maila:) kolka7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Co u Was słychać?? Ja się chyba na jakiś czas stąd stracę i wrócę kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj wróciłam ze szpitala...Chciałam Wam podziękować za te wszystkie dobre słowa...Majka, Intima, szczególnie Wam...Nie jest ze mną aż tak źle, trzymam się jakoś, nie wiem jak długo...Gdy będzie trochę lepiej może napiszę coś więcej...Na razie nie jestem w stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, Słonko, aż mi ciary przeszły... naprawdę bardzo mi przykro :-( wiem co czujesz i co przeżywasz.... jeszcze bedzie ciężko, ale powolutq będziesz dochodzić do siebie :-) 3maj się, Kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik kochana trzymaj się!!! Dla Ciebie 🌻 Intima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Anik - bardzo mi przykro, właściwie t nic więcej teraz ci nie napiszę, bo pewnie każde slowo teraz będzie nie na miejscu. Nie napizę że wiem co czujesz, bo nie wiem, ale pamiętaj, że jestem zawsze z tobą tak jak inne dziewczyny chcę ci pomóc jakoś w tych chwilach, więc chociaż pomilczę z toba jeśli chcesz. Buźka kochana 👄 A co tam u reszty dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antoś, Limetka! Reszta dziewczyn pewnie ostro pracuje ;-) A ja pozazdrościłam Majce i zapisałam się na stepa :-) Wczoraj byłam pierwszy raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko - tylko się zakwasów nie nabaw, bo to baaardzo boli :) Też bym sobie poćwiczyła, tylko jakos ciężko chyba by mi było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że sie nic nie zmieniło. Czasami gdy trochę więcej odpoczywam, to mniej bola, ale bolą i to szczególnie gdy za długo siedzę. Dziś jade do doktorka, może mi coś poradzi. Dziś tez jadę odwiedzić moją bratówkę do szpitala i małego Aleksandra - bo wczoraj urodziła chłopczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×