Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Limetko, masz rację. Lekceważenie ich to najlepszy sposób, trochę to pomogło na naszym topiku. Myślę, że komuś się bardzo nudzi i próbuje zakłócić naszą sielankę. Ale nie możemy rezygnować z topików bo pewnie o to im chodzi. Wiem, że to wkurzające te ich uwagi ale Moderatorzy zajmą się nimi i będzie spokój. W końcu im się znudzi i odpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się ciesze kobietki :) Ja teraz lecę na kolację, ale potem zaraz tutaj wracam i liczę na większą ilość moich ulubionych Forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) I znów jestem w domciu tak późno...ale jestem i mogę z Wami poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się okaże, że jak już dotarłam do Was, to nikogo nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka stron wstecz, ktoś pomarańczowy próbował namieszać. Padały złośliwe uwagi i doscinko, ale nie doczekał sie absolutnie żadnej reakcji mimo obecnośći kilku dziewczyn i dopuscił. Na takich siejących zamęt pomarańczowych tchórzy ignorancja jest najlepszym sposobem!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że jednak będzie można poprowadzić przyjemną konwersację :) Witam Was Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doborowe towarzystwo się zebrało :D Tak jest Ewcia, ignorujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka nie wiesz kto ostatnio docinał???Powiem ci to była wasza koleżanka Majka!Dziwne ze sie nie domyśliłyście.... czytam was od dawna ale to co Majka soba prezentuje jest przykre...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popieram trzeba ignorować takie osoby,dziewczyny trzymajcie sie tematu i piszcie o czym tylko potrzebujecie,takie wasze prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna -dzięki za informacje :) A tak poza tym ty też się statasz??? Bo jeszcze cie tutaj nie spotkałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiepski sposób:))) Ale powiem wam tak szczerze że nie rozumiem Majki przecież jest w ciaży powinna być szcześliwa i miła a z jej ust tylko sam jad,naprawde przykre,zal mi tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna, fajnie, że do nas napisałaś....dołączam się do pytania Limetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie i narazie nici:((((ale miziamy sie z mężem wiec może kiedyś sie uda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak to odbierzecie ale ja bym nie posuwała się, aż do tego typu wniosków...Dochna...Nie masz pewności, że to Majka. Tak naprawdę to może być każdy...Nie bawmy się we wróżki, bo możemy komuś niepotrzebnie zrobić przykrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciagle nadzieje mimo wszystko,narazie zbyt krótko moja koleżanka starała sie 5 długich lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I w końcu sie udało wiec mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik chcesz małych dowodów?????????ok Popierwsz pisownia,po drugie jak chbya to byla Moni od razu wiedziała co ona kiedy dawno temu napisała ze nie bedzie przez nią wchodzić na forum i od razu ją zacytowała po trzecie od razu po jej pierwszym poście ja zaatakowała i powiedziała coś w stylu znikaj stad bo jesteś atakowana a takie miały niektóre dziewczyny pretensje do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to ja poprę Anik -nie można kogoś oskarżać nie mając dowodów. A tym czasem zapomnijmy o tym, póki nikt nie zakłuca spokoju, cieszmy się że możemy ze sobą pogadać :) Dochna - a więc mamy nadzieję, że będziesz tutaj częściej zaglądać :) Może coś dla siebie znajdziesz, a w razie pytań na pewno ktoś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli by to była nowa pomarańczowa osoba nie czepneła by sie akurat całej tej sytuacji z Majka i Owulka bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna -byc może ale to jeszcze żaden dowód, ponieważ jest ogrom takich dziewczyn, które są tylko czytelniczkami, a nie uczestniczkami dyskusji na tym topiku, więc jeśli czytała cały czas nasz topik to może znać wszystkie nasze szczegóły. A tak poza tym równie dobrze mogła to być któraś z nas, nawet ja, w końcu znam to forum od deski do deski!!!! Proszę cię, nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×