Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Powiem szczerze że chciałam sie wcześniej ujawnić bo potrzebowałam małego wsparcia ale jak poczytałam troche stron z udziałaem wspomnianej dziewczyny odechciało mi sie Myślałam że bedę same dziewczyny które czegoś pragną z całego serca i będą sie wspierać a bylam świadkiem kpiny,wyśmiewania sie.Przykre to jest nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem że jest do tego zdolna i wy też ale mniejsza o to nie chce o n iej rozmawiać tylko o dzidi która nie chce do mnie przyjsć:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że najlepiej o tym nie mysleć tylko oddać sie przyjemn ości czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ewka Marchewka ale zgodzisz sie ze mna że sa takie które działaja wrecz przeciwnie,z tego co czytałam wy teraz wszystkie tu obecne jesteście bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna planując dzidzie nie trzeba o niej myśleć intensywnie a sama przyjdzie. Wiem z własnego przykładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, skarbie w końcu jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurka te piep.... bóle głowy, współczuję ci naprawdę, bo wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze tak jest... zreszta ja sama ciagle czekam ... narazie do przyszlego tygodnia ... ale skoro juz tyle znioslam to i to wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna - piszesz że starasz sie już dość długo. Ale z twoimi cyklami jest wsio oki, tak? Nie masz problemu z ich długością, z miesiączkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochna, ja mam tak, że jak coś mi się nie podoba, to nie wchodzę w żadne dyskusje i daje spokój...bo nie lubię sporów...No chyba, że ktoś mnie maksymalnie zdenerwuje...ale trzeba się naprawdę postarać, żeby wyprowadzić mnie z równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu sprobuj okladow z wody i octu moze pomoze... mi pomagalo a w ciazy mialam takie migreny ,myslalm ze wlosy sobie z bolu powyrywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a nie próbowałaś Panadolu? Jak moja siorka była w ciąży (i teraz jak karmi) lekarz powiedział, że panadol może brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wrzucenie na luz pomaga. Tylko jak tu o tym wszystkim nie myslec? Witajcie dziewuszki - Limetka, Anik, Ewkamarchewka i cala reszta. Dochna - Ciebie tez witam, wiesz tutaj na forum panuje naprawde rodzinna atmosfera, wspieramy siebie nawzajem, pocieszamy, doradzamy.Jest naprawde super.Kazdy dzien tu jestem.Drugi topik jest tez cudowny.A na pomaranczowych nie zwracajmy uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka będzie dobrze. Cierpliwość się opłaca :D Dochna trzymaj kciuki bo jeszcze muszę się oszczędzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze trudno wrzucic na luz... zycie jest jakie jest a do tego jak znowu sie nie udalo... to zalamka... Nie trzeba sie jednak poddawac! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik moja gin powiedziała, ze nie mogę żadnych leków bo i tak się szprycuję dużą ich ilością. Muszę jakoś wytrzymać bez leków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - \"piątka\"!!!!!!!!!!!! Ewka - ja poprostu wierzę, ze miałaś wtedy jeszcze zbyt niski poziom hormonu i dlatego te testy tak fiksowały, ale już już.............. nie będe zapeszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, rozumiem. Tak tylko zaproponowałam. Każda kobitka jest inna i trzeba ją traktować indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×