Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

poaz tym kilka dni wczesniej byłam u ginekologa i powiedział ze mam powiekszona macice co moze świadczyć o ciaży:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po 5 min około nie pamietam tak dokładnie. spokojnie monia, rozumiem ze jeszcze nie dowierzasz, bo ja byłam tak nie pewna tego co widze ze pokazałam kolezance test dla potwierdzenia, hihi jak ja widzisz to jest na pewno! jutro zrób sobie kolejny test, a kreska bedzie ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikaj stąd
bo znowu jesteś napadana i komentowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam jej tylko moj mąż wział test ze śmietnika!!!! i zobaczył druga kerche!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia jak będą
3 kreski, to znaczy że masz najbardziej markowy test, bo od samego adidasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis zobaczyłam ta blada kreche to własnie pomyślałam o Tobie Marta że ty też miałaś podobnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie monia, jak ja widzicie to ona jest! bo jak sa negatywne to nic nie widac. zrób jutro, ale najlepiej rano, zawsze jest lepsze stezenie, zobaczysz ze bedzie druga kreska juz bardziej widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś przepraszam ze tak pozno ale jestem wpracy,czuje sie dobrze,tylko bardzo piersi mnie bola:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, mnie też na początku ciąży bardzo bolały piersi, ale później te dolegliwości minęly. Teraz moja córcia ma już roczek i jeden miesiąc i staramy się z mężem o rodzeństwo dla Niej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takim objawie to jeszcze nie slyszalam :) Ale każdy objaw jest dobry jeśli zwiastuje dobre wieści! Gratulacje Kasik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, ja w tej chwili nie jestem w ciąży, ale z doświadczenia wiem, że musisz przede wszystkim na siebie uważać. Nie dźwigaj ciężarów, dużo odpoczywaj i jeśli masz ochotę np. na drzemkę, to sobie ją po prostu utnij (jesli masz taką mozliwosc oczywiscie). Poza tym dobrze sie odżywiaj - dużo warzyw i owoców. I pamiętaj o kwasie foliowym - to wazne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Monia gratulacje!!! a u mnie juz po wizycie u gina. wczoraj pani doktor zalozyła nam karte ciążąwą:) zmartwiły ją tylko moje wyniki z przed 3 miesięcy na tarczycę, ale wtedy miałam jeszcze za duży poziom prolaktyny (duże stresy). No, ale teraz skoro zaszłam, to wynika, ze prolaktyna sama spadła, hihi:) Pani doktor potwierdziła, ale prosiła, żebym skontaktowała się mimo wszystko z endokrynologiem:( Troche się przestraszyłam. Te moje wyniki były w listopadzie na poziomie hTSH 3.551 uIU/mL. Czy któraś z was miała problemy z tarczycą? A zwłaszcza w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magge, gratuluję karty ciążowej :) A co do problemów z tarczycą to niestety nic na ten temat nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolcia, ja się zbieram, bo zaraz mam wizyte u mojej Pani internistki, to może z nią pogadam. Dziś robiłam też nowe badabia na to TSH i wynik aktualny to 2.88 uIU/I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba zostalam sama... No cóż... Wpadnę później i zobaczę, co się tu dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!!! :) Jestem zwarta i gotowa do pogaduszek :) Anik - szybciutko wracaj i mów jak tam twoja obrona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka - powiedz mi, moze jeszcze pamietasz, jaki mialas sluz na poczatku swojej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karina :) Pamiętam dość dobrze: pojawił sie dopiero w pierwszym dniu, zamiast miesiączki i był dość gęsty i biały, trochę jak serek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moj 22dc, a cykle mam 27-dniowe, ale 9dc pojawilo mi sie takie dziwne ciemniejsze plamienie, ktore trwalo 2 dni. Zawsze mialam tez sluz plodny, a w tym cyklu go nie bylo.Wiec nie wiem o co chodzi, a wizyte u gina mam 27.03.Wtedy moze sie czegos dowiem, czy wszystko w porzadku jest ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie ma sie czym martwić, głowa do góry, nie myśl za dużo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×