Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia5

Gdzie są dwuletnie dzieciątka???

Polecane posty

Zosiu---czesc Wykasowali mnóstwo topików i nasz też Myslimy nad nowym tematem topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z -wy.
Jak to gdzie sa...???? Tu sa!!!! ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo z nas ma problemy z odnalezieniem topiku:) Wiec dziewczyny proponuję załozyc nazwę starego i bedzie z głowy:) Wszystkie trafią:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale bałagan na kafe :) może to tylko chwilowe i jeszcze nam oddadzą stare \"dzieciątka\" ;) jesteście wszystkie? meldować się, czy znalazłyśmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też🖐️ Nikola Wionka Zosia Mamaemi Kredka Odezwijcie się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem. Zdziwiłam się bardzo rano, tym bardziej że jeszcze wieczorem składałam życzenia córeczce Nikoli. Przez ponad pół dnia nie miałam internetu. Rano, jako nałogowiec naszego topiku włączyłam komputer i nic. Piszę do Ktosi, a Ktosia mi na to że nas wykasowali. Po tym jak zapytałam się o Was, w pewnym momencie zniknął mi wpis i zamknęłam kompa ze złości na to wszystko. U nas zimno, a dziewczyny wieczorkiem mająiść do kościoła na drogę krzyżową, chyba tam przymarzną. Buziaki, bo obiad mi się wygotuje. Pa. Jakbyście coś zmieniły z nazwą,to poproszę o jakąś informację chociażby smskiem. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee bez jaj
co to za kasowanie :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff....nareszcie się meldujecie;););) U nas też mroźno, ale zamierzam się z Kacprem wybrać na spacer;), zabierzemy sanki i pochodzimy z godzinkę:) Ja też się wkurzyłam , tyle historii zapisanej przez nas wykasowali:( Czytałam tam u Moderatorów, i nadal pisza, że nie wiedzą co się stało, i że raczej to co zostalo wykasowane już nie wróci😭 Dziewczyny, już mam 1 kilogramek mniej;) Dzisiaj trzeci dzień, jeszcze 4 i spoko;) Dobra, zmykam, a reszta mamusiek niech się odnajdzie:):):) Miłego dnia zyczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Podjęłam wazną decyzję... Jade jutro do ginekologa i pytam o spiralę.Mam dosyc tego stresu Rozmawiałam juz z 4 ginekologami na ten temat i chyba jednak się zdecyduję.Oczywiście wczesniej muszę sobie zrobic kilka badań...no i test:P Jutro pogadam z ginekologiem,który by miał to złozyć.Tylko nie wiem jeszcze na jaka sie zdecyduję.Na pewno na 5lat-ale nie wiem na jaki typ.Ja bym chciała Mirenę,ale ona kosztuje z 1tys!!!No i jeszce załozenie z 350zł:O Jutro bedę wszystko wiedziała.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zmienimy topik na .......... DZIECI Z 2003-2004 ROKU!!!!! Co Wy na to???????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia--a dostałaś już okres??? Bo przecież karmisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. Nie dostałam okresu jeszcze.Ale to nie ma znaczenia przy spirali.Wyczytałam,że mamy karmiące spokojnie mogą ją zakładać i nie daje skutków ubocznych. Wiesz,nie podoba mi sie fakt,że coś tam w środku będę miała-no ale cóż...lepsze to niż ciągły stres:O Magda-nazwa mi sie podoba.Brawo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj tez bardzo mroźno. Siedzimy z Patrykiem w domu. Magda gratuluje zrzuconego kilograma. Ktosia poważna decyzja, ale pewnie gdybym ja miała dwójke dzieci tez bym sie stresowała. Ciekawe gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko. Dowaliłaś się do Magdy...niepotrzebnie całkiem,bo ja nie mam okresu I przy karolinie tez nie miałam do czsu zaprzestania karmienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo--wiesz różnie to jest, ja tez karmiłam 7 m-cy i @ dostałam po 6-miesiącach, więc różnie to jest:):) Mi chodziło własnie o to , czy można założyć spiralę jak się karmi i Ktoska mnie dobrze zrozumiała:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam rok, a okres dostalam po 8 miesiacach. kurcze, ja jeszcze nie moge sie seksic, ale juz zastanawiam sie jak walczyc ze stresem.... spirala... nie wiem czy przy sklonnosciach do infekcji ona tego nie poglebi? musze jechac do swojej pani profesor, wierze, ze ona mi dobrze doradzi. ludzie, glowa mi peka, szymek spi, ale ja nie moge sie przylozyc do podusi..... drugi rzrabiak nie da mi szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta nazwa topiku
jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×