Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Fajnie Monisiu bo będziesz mogla spokojnie przygotowac się do ciąży. obserwując nasze comiesięczne zmagania będziesz mogla opracować wlasną strategię. Jak znam życie to ja pewnie na tych wakacjacj ciągle będe jeszcze próbować...więc nie bedziesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,nie wiem dokladnie jak to jest z tymi prawami kobiet w ciazy,ale na zwolnieniu to chyba zus placi i macierzynski tez wiec nie miej wyrzutow:P fajnie ze masz te prace:) a dodatkowe pieniazki sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali jestes to ja tobie tez meila wysle:), mamulka to chyba razem zaczniemy staranka no i jeszcze nasza nastka:)bo reszta to do lipca to z brzuszkami bedzie no i z dzieciaczkami:)dali juz wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, byłam odmówić modlitwę,bo 21 wybiła. Wiesz Moni, Brzusio spory i dzidziuś uaktywnia się właśnie na wieczór. Będzie z niego nocny marek!!!! Dzieciaki zdrowe,a ja ostatnio jeżdżę do pracy,bo mieliśmy kontrolę i trzeba było pomagać. Jadę jeszcze w poniedziałek a później zobaczę. Terminu CC nie mam, pytałam mojego gina ipowiedział,że najlepiej żeby choć coś się działo, bo wtedy jest pewność,że dzidziuś jest gotowy. Nie skurcze silne ani nic w tym stylu,ale otwieranie się powolne ujścia albo choć takie przepowiadające. Jednak mam jeszcze sporo czasu i zobaczymy jak to będzie. Mój gine będzie ciął,więc staram się byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak moni choc jak mi nie wyjdzie z ta praca,to zastanawiam sie nad zalozeniem dzialalnosci szczerze mowiac wolalabym na umowe o prace,no ale zawsze jest to ale nie napalam sie,podchodze spokojnie boli mnie to ze serce mowi tak a rozum-zastanow sie,przemysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Moni nie mam testu , bo zużyłam go w 25 dc i zapomniałam kupić , ale czuję się @ , brzuch mnie boli , biust napompowany i chyba nici z tego ,a w sumie marzec tez sobie odpuszcze bo dziecko z grudnia by było , tz przytulanki będą , ale do 8 dc ,jak zaciążę to znaczy ,że tak miało być a jak nie to w kwietniu mamulka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelnko-ty masz fajnie,juz niedlugo bedziesz miala swoje malenstwo a ja? ciagle rozwazam za i przeciw boze-spraw abym wpadla,to wtedy wszystko samo sie potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko jeśli chodzi o działalność to już wtedy wychowawczy cię nie obejmuje , no ale chociaż macierzyński no i wiadomo jakaś ciągłość moni a zwolnienie pierwsze 35 dni płaci pracodawca Ewelinko ja miałam 1 cc i w 40 tygodniu ,bo sie nic nie działo , więc czekali do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być nawias kwadratowy w nawiasie cześc i znowu nawias kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-wiem,dlatego wolalabym umowe o prace-bo wtedy mam wszystko w d... a na dzialalnosci to kiepsko zajde w ciaze to = spadek obrotow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily dziekuje a ja wpisywalam lapka haha dziewczyny czuje sie taka rozbita,chcialabym to malenstwo,ale nie wiem jak damy rade nie chce dzieciom obnizac pozimu zycia:( szkoda ze zyjemy w takim kraju,ze rodziny wielodzietne sie nie licza nie mam na mysli aby zebrac z opieki,ale aby jakies znizki byly na podatek chociazby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,Moni fajnie że znowu jesteś i super że bierzesz ta prace,zawsze to pare groszy więcej,ja jakos nie mam weny do pisania,podczytuje Was tylko troszeczkę i szczerze mówiąc ciut zazdroszczę,ze możecie staranka prowadzić i obserwacje,w ogole to mi smutno dziś jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was,a na dzialalnosci jak bym musiala pojsc na zwolnienie,obawiam sie tego bo z mlodszym synkiem mialam poronienie zagrazajace-jak jest liczone chorobowe? wedlug obrotow? dochodu netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko chorobowe jest liczone od postawy jaką obliczasz ZUS Nastka 🖐️ ,czemu kochana ci smutno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja 🖐️ mnie tez jest smutno-czekam na meza ktorego nie widzialam prawie 2miesiace umieram z tesknoty bedzie wszystko dobrze i w swoim czasie:) zobaczysz-po malutku ja chyba tez bede musiala przelozyc staranka=niestety PRZYKRO MI I SMUTNO z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali wysłałam tobie meila ,ale na ten adres co masz na kafetrii w stopce ,zobacz czy dostałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko tzn ze jak bym byla na tym zusie preferencyjnym to ile to by wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×