Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej poka :) co ty za pierdołki za przeproszeniem tam piszesz??? napisałam ze najpuzniej za dwa lata bedziemy wszystkie szczesliwymi mamusiami :), liczyłam z zajsciem w ciaze i urodzeniem:) a wiec spoko :), a moze ty masz jakies ciazowe zmiany nastroju;)??obyyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Ewelinko moj maz mowi-chlopaki takie odchowane i duze a teraz malenstwo? a ja na to =ze niedlugo zostaniemy sami bo za kilka lat bede miala doroslych synow oczywiscie jak ostatnio rozmawialismy przez telefon w zwiazku z przyjazdem i praca w kraju-to spytalam go czy jeszcze moge myslec o dziecku? on zamilkl,po czym po chwili powiedzialam ze i tak postawie na swoim] zawsze tak jest-potrafie przekabacic ma polowe:P ale che aby on tez pragnal chyba to normalne? wiecie boje sie ze chlopcy nielugo odejda-a my zostaniemy sami Ewelinko-DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nastuś:) jakoś mi dzisiaj pisanie nie idzie ,też jakaś do dupy dziś jestem:(może jutro będzie lepszy dzień! też mam myślenice ,co z pracą ? ja tak jak mamulka zostałabyn w domu,ale finanse są marne i musze iść do pracy( już to niektórych koli w oczy że nie pracuje) i cały dzień rozmyślam co zrobić i co będzie najlepsze :( i nic nie wymyśliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko masz racje,no nam mówią że bedziemy mogli się starać,że będe wtedy pod specjalistyczną jakąs opieką,tylko ja sama juz sie zaststanawiam czy warto ryzykowac bo nie daj Boże gdyby cos nie tak było to chyba bym tego nie przezyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pójde się położyć,bo \"urobiłam\"się jak złoto. Źle mi się juz siedzi,bo plecy mnie bolą no i dzidziuś się obudził i kopie maleńkimi nóżkami (pewno też mu nie wygodnie!!!!!!!!!!!!!!) Rano wpadnę na kawkę,więc bądźcie!!!!! Cłuski i życze spokojnej nocki. Upatrzyłam sobie tkai leżaczek, fajny????? http://www.allegro.pl/item169775004_nowosc_lezaczek_bujaczek_deluxe_3w1_fisher_price.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pokuś no co ty wygadujesz 36 lat za stara dziewczyny co w was dzis wstąpiło MY WSZYSTKIE JESTESMY JESZCE BARDZO MŁODE (ZRESZTA I TAK SIE CZUJEMY) I BĘDZIEMY MIEĆ TE DZIECIACZKI ,CHOCBY NIE WIEM CO ,no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> to może ja też doczekam się zdjęć od Ciebie. Właściwie wszystkie dziewczyny widziałam tylko nie Ciebie :( Mój adres to (sylwik2@o2.pl) Pytałaś się jak robiliśmy Karolinkę ;) Przy moich cyklach 26, 27 dni strzał był w 10 dniu rano. Potem żałowałam, że nie w 9. Owulacja była gdzieś w 14 dniu pod wieczór. Na moje szczęście. Oczywiście plemniczki były osłabiane, odpowiednia pozycja i nie za głęboko ;) :D No wszystko wg przepisu na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus czy mnie doczytałas??? ,a u mnie to samo ,moja mame bardzo kuje to ze nie pracuje + moj maz czasem cos przebaknie o tym ze mogła bym isc do pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = kochanie to nie ciążowe tylko coś z głową już nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do siedzenia w domku to ja tez tak wole:) ja to poprostu lubie,jakoś nigdy mnie do pracy nie ciagnęło i to nie dlatego że leń jestem czy coś tylko poprostu wolałam byc w domku przypilnować dzieci i w ogole dbac o to ognisko domowe(troche mi nie wyszło,za pierwszym trazem;)) wiadomo że co dwie pensje to nie jedna,ale jakos nigdy nie było tak zebym pracowac musiała więc siedziałam i siedze w domku,jak nas przycisnie to wtedy cos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylwia🖐️, ewelinko super ten lezaczko bujaczek :)na pewno sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni zdjęcia extra a córunia to Twoja wierna replika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni starałam sie doczytać ,ale jakaś nie kumata dziś jestem:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczynki musze lecieć ,bo jutro na uczelnie ,zajrze wieczorem i dam wam znac co z moją @ , ale czuję ,że mi zrana humor popsuje pa 🖐️ 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to jakas zmienna jestem :P raz chce pracowac a raz to w dupie mam:P, pokusiu blizniaki takie własnie zmienn sa:-o ja mam to samo ,a moze tez mam cos z głowa:P;)??? wtedy poka trzymamy sie razem heeheh reszte tez zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko = fajny ten leżaczek, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalii to prawda moja córa to 100% mojego jajeczka :), ona nawet takie miny jak ja robi , i taka sama figure ma za mamusia ;) ,najwicej w brzusiu jej idzie:P pokuniu ja mowie ze my nie za stare na dzieci ,tylko teraz po prostu musimy sie sprezyc zeby je miec;), no ale dziewczynki sie dłuzej robi ,to juz sprawdzone przez nasz topiczek.. dobranoc ewelinko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no tak dlatego pewnie mnie tak do ciebie ciągło od razu:) haha! to pewnie ty jesteś ta druga ze zodijaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kochane juz ide zycze Wam spokojnej nocy dobranoc🖐️👄 A jutro jedziemy na wycieczke do Nottingam zamek Robinhooda zwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka-znam to u mnie tez niektorych w oczy kole ze nie robie haha,ale miejmy to w nosie i nie przejmujmy sie poczko wspominalas ze robilas kurs pazurkow masz zamiar szukac pracy w tym kierunku? czy otworzyc dzialalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no tak dłuzej sie robi , ale wiesz że bliżniaki są niecierpliwe:) i ja już nie moge wytrzymać ,jak pomyąle że może mi to zająć jeszcze pare miesięcy:( to jakiś koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widzę że dziś z Was nocne marki. Pokus, możemy sobie łapke podac, tez taka klapnięta jestem :( Nasteczko, ja wiem, że to może brutalnie zabrzmi, ale ludzie mają czasami gorsze problemy. Główka do góry. Obok moje teściowej mieszka dziewczyna, która w wieku 25 lat zachorowała na stwardnienie rozsiane. Mieli już synka, ona jeździła na wózku, do pomocy zawsze mąż i mama. I zaszła w ciążę, nieplanowaną urodziła zdrowiutką córeczkę. Dzisiaj dzieciaki mają 14 i 11 lat. Ona nadal na wózku, raz lepiej raz gorzej, ale nie poddaje się. Ja wierzę, ze sobie poradzisz:) Mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam, jeśli tak to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pokuniu moze to prawda!!! hehehe ja to ta druga :) tak wiec ja ciebie rozumiem doskonale:), moj to tez blizniak ale jakis dziwny i inny ,taki poukładany i nie taki podstrzelony ,ja to jestem taki diabeł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, czy Ty jestes blizniak w horoskopie, bo ja też :-) Ciągle coś nowego przychodzi mi do głowy, lubie zmiany...i stosunek do podjecia pracy mam całkiem podobny..:-))) jak pracowałam tomarzyłam żeby być w domu, z dziecmi, teraz jak jestem w domu to w sumie poszlabym do pracy....eh,kto za mną nadąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-a ja jestem WAGA i to tez jest meczacy znak zodiaku nie wiadomo co by chcial i ma 100 pomyslow na raz,po czym sie po pewnym czasie zniecheca ciezko byc waga dobranoc dziewczynki idace spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka🖐️ ,nasteczko miłej nocki i kochana zobaczysz bedzie ok:), pokuniu o to ze niecierpliwa to tez wiem + nerwowa:P o to juz dym murowany:P, a czasem to niczym sie nie przejmuje i jakos spokojnie ,ale to tylko do spraw pewnych!! a tak to nerwus :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc= nastuś:) mamulko= sama nie wiem ,taki miałam zamiar żeby coś swojego mieć ,ale na otwarcie swojego salonu trzeba kupe kasy:( niestety u mnie jej tak dużo nie ma :( myślałam że na początek to tak po ludziach może bym chodziła,najpierw muszę sprzęt skąpletować , a to też ładna sumka! a tak wogule to liczyłam skrycie że uda mi sie zaciążyć i najwyżej sie przyjąć nawet do guwnianej roboty żeby chociaż macierzyński mieć, a ty nici z planów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×