Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczyny= jak myślicie agunia już urodziła? mówiła cos że może w sobote już zostanie w szpitalu! ja też tak chce i moge nawet być gruba jak balon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko= jak byłam w grudniu to mi powiedziała że jak nie zajde do marca to mam przyjść ,bo nie ma na co czekać i że są jakieś poradnie planowania rodziny czy coś w tym sensie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= gdzie ty uciekasz tak wczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka = kurcze ja nie robiłam żadnych badń ,tylko cytologie więc sie boje czy czegoś nie mam za mało albo za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= no zobaczymy co mi kaze zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, cos mi net szwankuje, bo nie mogę zobaczyc co piszecie. Do jutra dziewczyny pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie przez weekend a dzis pierwsza!!!! i moge was przywitac poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle mialam od cholery czytania, bo w sobote w ogole prawie kompa nie wlaczalam, za to wczoraj a i owszem, ale nie mialam natchnienia na pisanie, zadowalalam sie informacjami od was.... poza tym znow mialam jakiegos dola i jakos tak mi byle jak.... na dzis znow zaplanowalam full pracy sobie i nie wiem kiedy uda mi sie to opanowac...ale bede do was wpadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) zaraz was podczytam:),mamulka ja mojego synka urodziłam 26.09.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dzis tez bede pod wieczór z Wami, bo jade do pracy;) ,tak wiec zycze miłego klikania duzo optymizmu w ten brzytki poniedziałek;)( aha dziewczyny ja sie tak zastanawiałam ze chyba o jeszcze rok przesune działania w zwiazku z dzidziulka, pomyslałam sobie ze jak rok popracuje i wtedy zaczene od lipca 2008) chociaz jaka kaske sobie odłoze....🌻 dla WAs wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,idę Was poczytać bo mam zaległosci,Moni to może my razem bedziemy sie starać o te nasze dzidziuliki:) to znaczy Ty ze swoim meżem a ja ze swoim hehehe;)bo chyba mi tez wczesniej sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Wczoraj podczytywałam ale strasznie wolno mi net chodził i straciłam cierpliwość. No to duże zmiany -widzę Monia do pracy ruszyłaś:) no i na razie chyba wskakujesz na górę tabelki do mnie-jesli dobrze zrozumiałam:) Może zamiast kibicujące powinno być-dojrzewające;D? Hej Nastka ciekawa jestem czy udało ci sie nawiazać jakies kontakty w związku z cukrzycą? No i skrobnij jak się czujesz i trzymasz? Widzę kilka dziewczyn na chwilę przed testowaniem...no no zobaczymy co nam luty przyniósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili witaj kochana:) niestety żadan mi nie odpisała:( czekam nadal na jakąś wiadomość,a co do samopoczucia to troszkę lepiej w czoraj wieczorkiem długo z moja mama rozmawiałam i ona mnie tak podbudowała że wiem że bedzie dobrze,ma w sie wypytac wsród znajomych o ta moja chorobę może coś się dowie sensownego:) ja-neczko Ty mi tam wczesniej napisałas o dziewczynie z twardnieniem rozsianym ktora na wózku jezdzi i pytasz czy mnie uraziłaś nie uraziłas mnie w zadnym stopniu!!!! ja własnie takie kopniaki potrzebuje najbardziej to one mi daja siłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale nie przegapamy godziny 21;) Widziałam dziewczyny się wczoraj zagadały na amen. jeszcze tylko do czwartku:) Chcę was poinformować ,ze w czwartek 1 marca na zakończenie naszej Nowenny zamówiłam mszę św. Będzie odprawiona w Paryżu (a co tam! jak szaleć to szaleć:) o godz 10.W naszych wspólnych inwtencjach i tych które głęboko w sercu nosimy. Połączmy się wtedy przynajmniej myślami bo chyba na nią nie dotrzemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cieszę się,że troszkę lepiej się czujesz.Wiadomo,ze potrzebujesz czasu na oswojenie-to normalne. Ale nie trać wiary-na pewno wszystko się ułoży .Najważniejsze,że masz kochającą rodzinę .Wiesz-najgorzej to cierpieć bez żadnego wsparcia. W samotnosci.A jak człowiek czuje sie kochany i potrzebny to i każda chorobę inaczej znosi i przechodzi.Wiesz-nasza psychika potrafia zdziałać cuda. Miejmy nadzieję ,że któraś z tych osób się jeszcze odezwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili to wspaniale z ta mszą,napewno nam pomoze:) Ja w to głęboko wierze,chociaz musze sie przyznac że modlitwe wczoraj troszkę pózniej odmówiłam,ale to chyba nie szkodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no jakbym była zupełnie sama to n ie wiem jak bym to zniosła,mój mąż mnie tez ogromnie wspiera.Juz sobie w kalendarzu zaznaczyłam że 1 marca jest ta msza zeby nie zapomniec bo ja to taka zapominalska jestem strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Mam tyle pracy, że na razie nawet nie próbuje czytac co tu sie dzialo... Przejżałam tylko posty od Koko bo ciekawa jestem co z nią- KOKO odezwij sie do nas!!!! Zaznaczyłam w kalendarzu 01 marzec 10 godzina może uda mi sie chociaż myślamy byc wtedy tam. Muszę chyba iśc do lekarza bo coś mam z przełykiem, myślę że to może byc po tych antybiotykach- od kilku dni mam zgagę non stop. Jest to okropne już dłużej tego nie wytrzymam!!! Wykorzystałam już chyba wszystkie domowe sposoby i 0 rezultatów!!! Pomaga mi na krótko coś ciepłego do wypicia, stałych pokarmów prawie nie jem. Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Inka!~również miłego dnia i zdrówka:) No właśnie -co z Koko? Mysle jednak,ze jaby się udało to chyba juz by sie podzieliła tę radosną nowiną z koleżaneczkami topikowymi. A ona już powinna @ mieć? muszę w tabele zerknąć. No właśnie ja też w kalendarzu sobie zapiszę to dobry pomysł-ja to też strasznie zakrecona jestem.I właściwie odkąd mam dzieci to dzięki zapiskom funkcjonuje. Dobrze ze mój mąż zajmuje się płaceniem rachunków i sprawami papierkowymi..bo byśmy zginęli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no to u mnie to samo jest o rachunkach to ja w ogole nie pamietam:P i tez żeby nie mój Arek to bysmy juz z torbabi poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać-taki z nas rocznik;) Ja nawet kiedyś postanowiłam ,ze będę pilnować finansów i rachunków-ale co ztego wyszło nie piszę;) bo wstyd Napiszę tylko ,ze trwało to u nas jedynie miesiąc w trakcie 7 lat malżeństwa. No nie nadaję sie i tyle. Ale już jakoś to zaakceptowałam w sobie i przyjęłam,że tak jest. Przecież mam całe mnóstwo innych zalet i darów :D :P I niech się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dajecie do wiwatu - przeczytać wszystko i czegoś nie pokręcić to wyższa szkoła jazdy przy Was;) A my jesteśmy w trakcie poszukiwania auta, postanowiliśmy uruchomić znajomość w Niemczech, bo tam bez problemu można kupić nawet 7-osobowe autko, nieciężarowe:D Chociaż coraz bardziej podobają nam się takie większe, kurde u nas w Polsce te auta nie mają takiego wypasu, a tam? rozkładanie fotele tak, że robi się super sypialnia, kibelki, inne bajery:D:D Wczoraj byli moi rodzice, mama powiedziała, że już się oswoiła z myślą i liczy na drugą, równie przecudowną jak pierwsza wnuczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez moge wszystko robić ale finanse to wole oddać w bardziej odpowiedzialne rece:) Ja to nawet nie moge gotówki wiekszej przy sobie nosic bo zaraz wszystko bym wydała i to na duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki🖐️ no widzisz a tak się zastanawiałas jak to bedzie,mówiłam Ci ze rodzice czasu potrzebuja by strawic niektore sprawy,byłam pewna że w końcu zaakceptują Twój stan i beda sie cieszyc razem z Wami:) a w ogóle to jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie doczytałam,ze Koko powinna mieć @ dwa dni temu.Może da znać?.. Witaj M Trójeczki:) My też zastanawiamy sie nad wozem z Niemiec-co prawda na razie się mieścimy ale przydałby sie:) Trzeba by Roksankę zapytac jak się pojawi.Miałam to kiedys zrobić.Ale jakoś mi wyleciało z głowy. Moze jest zorientowana co do cen itd albo mogłaby wypytac męzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo -wkrótce czwóreczki ;) jak znajdziesz jakieś ciekawe autko,to się podziel informacjami, bo nam też już mało czasu zostało na pozbycie się kangura i kupno czegoś na miarę nowych potrzeb, a starych możliwości :p koko miała się odezwać wczoraj wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×