Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

pokuniu to Ty pisz:) i jak przyszła @???? i kiedy miałas @ w lutym tz,którego???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki poka ,ale bede Ciebie dusiła:P, ja jestem dobra w meczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu= wszystkiego nan naj!!![kwiatek[ 🌼 🌼 ewelinko = dzięki ża wiare ,ale jeszcze nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nic nie szkodzi możesz mnie męczyć:D w lutym miałam 04. narazie @ nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu!!!!! cholipcia!!!! powiec jesli ja dobrze pamietam to cykle masz 26-28 dni tak?!, to kochana ty juz masz 2 dni spóznienia !!! i prosze bardzo rano zrobic test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałyśmy o justinie = ona na dziś miała! a jutro Ronja! kurcze ja jutro rano na kurs ide i nie dowiem się o ja-neczce:( jak po badaniu! a to wyniki są odrazu ? kiedy wiadomo? nie robiłam nigdy takich badań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> a zobacz jak to dobrze nie móc się doczekać testów innych dziewczyn ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= kochanie , nie wczoraj był 28 dc! więc mogło mi sie cos przesunąć! poczekam jeszcze, to samo sie wyjaśni ,jak @ dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niestety pokuniu rano jade do mamy,wiec i tak nic nie bede wiedziała:(, a bede gdzies koło 17.00.no i o Tobie tez nic z rana sie nie dowiem:-o,a własnie justi mogła by sie odezwac ,justi czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusiu = tak ja wiem ,ale na inne dziewczyny czekasz z nadzieją ze może sie im uda:) ja też bym zrobiła ale naprawde nie wieże ze mogło mi sie udać ,i bardzo boje sie znowu rozczarować ,mimo że i tak nic na to nie poradze:( poczekam do wtorku jeśli nic sie nie zmieni,w co wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja to dopiero wieczorem będę ,bo po kursie jade miśka zawieść na gimnastyke,ale jak przyjade to może już będą dobre wieści od ja-neczki ,Ronji i justiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ,no to czekamy do wtorku rana:),moje dzieciaczki juz wykapane:).Roksanko gdzie jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= właśnie ,gdzie sie te dziewczyny podziewają:) pewnie potem przyjdą jak ja pójdę od kompa bo mężuś zaniedługo przyjdzie i tyle pogadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu a Ty ile jeszcze na ten kurs bedziesz chodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= jeszcze jutro i we wtorek ,teoria a potem 120 h praktyki ,tylko nie wiem czy odrazu czy trzeba poczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Dziewczyny trochę mi się zapomniało która to z Was miała spotkać się z TA koleżanką w piątek co miała tych chłopców bliźniaków, żeby ją przekonać do tej jej kolejnej ciąży, której nie chciała?????? Wydaje mi się że Sylwia, proszę napiszcie czy rozmowa była owocna. Pozdrwiam, ja z neostrady nie jestem zadowolona bo znowu przez 2 dni jej nie było i tyle zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Agunia śliczna masz córeczkę, taki słodki aniołek 🌻 U mnie nadal cisza, a Wy jak sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dana 🌻 To ja, częściowo opisałam dziewczynom spotkanie, ale niestety nie pamiętam na której to jest stronce. Piątek wieczorem.. Nie dałam rady przytoczyc prawie dwugodzinnej rozmowy bo byście czytały i czytały..... Najważniejsze, ze jakimś cudem poukładało jej się w życiu i aż się wierzyc nie chce, ze to wszystko wydarzyło się w ciągu paru dni. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = idziesz jutro rano na to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka chyba jutro na serio jedz na bete ,bo dziwna sprawa z Toba:).Pokuniu fajnie bedziesz pracowała w takiej kwiaciarni ,tam wiecznie pieknie pachnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex! moni = jeszcze chwilke jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej enex:), kochana co u ciebie ,jakie plany na ten mc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladam tez \"Skazanego na smierc\",no super film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nie oglądałam tego wcześniej to teraz to bym już nic z tego nie wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×