Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Poka- swojej opinii nie wnosze po T wyglądzie a tylko i wyłącznie po postach. Wydaje mi się ,ze piszesz krótko i na temat. BBB rzadko w emocjach. No i T posty są krótkie. A to o czymś świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= ja to raczej realistką ,albo pesymistką jestem! staram sie bardzo rrealnie patrzeć na świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze-taki realizm mocno stawia na nogi. Ja to właśnie czasem mam z tym problemy...ale uczę się;) A twój mężuś w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka-a co Ty po nocy za naleśniki się wzięłaś??? Odpocznij sobie troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= tak jest w domku ,ale przysypia na sofie bo jest po nocy a nie spał, mam nadzieje że nie będzie chciał w szachy zagrać bo mnie wygoni z kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz-coś chyba rację mam z tym Twoim temperamentem:) I w szachy grasz... Ja to chyba za bardzo zakrecona na szachy jestem-nawet nie próbowałam się nauczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie - następny gwozdek:( właśnie sie dowiedziałam ze bratowa mojego szwagra jest w ciązy i ma termin na wrzesień! a jak sie widziałyśmy ostatnio to mówiła ze też chce dzidziusia bo ma córke no i prosze ona już ma a ja dalej nie:( kurde zamiast się ucieszyć to mi sie przykro jakoś zrobiło i beczeć zachciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle- głąb jestem jeżeli chodzi o nauki ścisłe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= to nie ja gram, ja nawet nie wiem o co tam chodzi i mnie nie ciągnie do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo,ze emocje są emocjami i czasem je przeżywamy wbrew sobie... Ale spokojnie Pokus- i na Ciebie czas przyjdzie-moze już/??? Jeszcze razem z wózeczkami śmigać będziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIli= ja też głąb jestem:( jak czytam ze dziewczyny takie wykształcone ,to az mi wstyd ze ja taki tuman:( tylko zawodówka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie blondyna jestem:D Nie załapałam,ze to Twój mężuś gra- i to pewnie na kompie:D Myślałam,ze cie wygoni bo z tobą chce zagrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań głupoty gadasz -nie wykształcenie miarą człowieka ale Jego człowieczeństwo. Papierek naprawde o niczym nie świadczy:) Wiesz-w zyciu różnie się układa-czasem nie tak jakbysmy chciały-i to z bardzo różnych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= nie będziemy bo ona w skawinie mieszka a to jest za Krakowem a pozatym nie utrzymujemy bliskiej znajomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= masz 100% racje ! przeciesz ty nie blądyna:D hihi , ja to noga jestem jak chodzi o szachy, mój misiek gra bo go mąż nauczył a ja to nawet nie chce bo mi sie to mie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była przenośnia że \"razem\" Możecie jeździć wózkami kazda po swoim podwórku:) Spróbuj się cieszyć z jej ciaży:)to i na Ciebie błogosławiństwo spłynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= ja sie cieszę ale co ja na to poradze ze takie wiadomości mnie dołują ! czuje sie jakaś taka nie pełnowartościowa ,jak sie dowiaduje ze sprubowali jeden raz i juz ,a ja już 4 miechy i nic:( jest mi przykro, ale jutro będę na to inaczej patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lili! Cześć Poka! Mam sekundkę więc na moment się przyłączę. Widzę Poka, ze desperacja Cię dopada. Powiem Ci, ze i ja jestem ostatnio opętana marzeniami o dzidziusiu i nie wiem jak mam się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= jesteś jeszcze czy poszłaś spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala! no jakoś tak mnie troche kopneło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ty masz 1 dziecko i zrozumiałe są twoje chęci, ale ja to już chyba naprawdę jestem chora! Mam 2 chłopców, upragnioną dziewczynkę...Więc czego mi wiecej potrzeba... A jednak... Nie mogę wytrzymać kiedy widzę te szczęśliwe Mamusie z wózeczkami. Tak bardzo bym chciała czuć to samo co one.A poza tym uwielbiam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam kanapkę zrobić :) Ja wiem o czy mówisz przecież dziś chyba z Begą o tym rozmawialyście. Witaj Alu! A ty już czynisz jakieś kroki w kierunku staranek czy jeszcze przemysliwujesz ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , czasami sobie myślę, że pewnie z wiekiem coraz trudniej zajść w ciążę. Też się nad tym zastanawiałaś? Bo ja też próbuję 2 miesiące i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala= to nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć kolejną dzidzie:) jeśli tego pragniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala-no t o Bogu dziękować za takie pragnienia! Z pewnością nie jesteś chora;) U nas Roksanka jest w podobnej do C sytuacji....i uważam,ze jest niesamowita-a nie chora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, ze mną to jest tak. Bardzo, ale to baaaardzo bym chciała. Ale wiem,ze z wielu powodów( no oczywiście finansowych) lepiej byłoby zarzucić raz na zawsze ten temat. Ale jakoś jednak nie mogę. I co ja mam poczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo dziewczyny zaraz Cię wyśmieją:) Powiedz co to jest dwa miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= tak begunia też o tym mówiła a teraz to pewnie zasneła przy telefonie:D bo tak dłudo nie wraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ., wiem... Biedna Bega... Pogadamy jutro. Muszę zagonić dzieciaki do łóżek, bo Shrek się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×