Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

oj pokuniu to teraz bys chyba sie nie połapała ,bo to z 7 odcinek ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, jestem tak zrywami, bo musiałam młodego zagonic do łóżka. Ni wiem ale chyba pójdę w wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = no właśnie dlatego nie oglądam:( za to oglądam ranczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = to napisz jak pójdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee taka zalatana jestem, sprzedajemy mieszkanie, co chwila kolejna umowa notarialna - istny cyrk Wiecie dziewczyny to chyba tak miało byc ze nie jestem jeszcze w ciąży bo teraz mam straszne stresy..... Jeśli chodzi o ten miesiąc to znów skończę na 8dc, bede w ciaży super, nie będę też ok bo czekają mnie dwie przeprowadzki. Kupiłam wiesiołek i siemię - bo u mnie kiepawo ze śluzem - właściwie to mam go dopiero dzień przed owulacja i w samą owulację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musiałam moich do łózka zagonic ,ale juz leza ,Zwyciestwo:),no janeczka do wtorku jak nic sie nie zmieni ,to idz na bete, ale wiesz co ? nasteczka tez tak miała ze pierw jej test nie wyszedł a pózniej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaguniu śliczne maleństwo, moi chłopcy tez takie czarne łebki mieli....słodziutka. Teraz to nawet pokoik dla dzidzi juz mamy ...tylko dzidzi nie widać :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex= a ile masz dni cykl? nie za wcześnie będziesz kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex, to ja trzymam za Twój marzec. Z przeprowadzką to istny cyrk, tez przez to przechodzilam. No ale nie ma wyjścia trzeba wytrzymac. Jeszcze u mnie w domu to jest tak, że ja jestem od tych papierowych rzeczy i to ja ganialam za różnymi przyziemnymi rzeczami. Ale potem radośc ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale enex czemu konczyc chcesz na 8dc???,rozumiem ze teraz to moze rzeczywiscie przeprowadzki ,iwszystko z tym zwiazane ,ale za to jak swietne macie:) domek marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myslę dziewczyny, że jakbym była to chyba powinnam coś czuć jakieś przeczucie miec a u mnie nic, zero instynktu chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki= ide bo mój chłopeczek przyszedł:) dobranoc papa:) miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko u mnie to ja będę od wszystkiego :D Moni słoneczko, kończę na 8dc bo ja mam owulację w 11dc z zegarkiem w ręku. Tak tzry dni wcześniej zaszłam z Maksem więc przez kilka miesięcy tak chcę próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ale wiesz to jest róznie z przeczuciami.... dziwne juz dwa dni sie spóznia @ i do tego tempka??? a jakiej firmy robiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka🖐️, o rozumiem enex juz wszystko jasne:), wiesz dobrze ze masz ta przeprowadzke mniej myslisz,szybciej zachodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tą tempką to u mnie jest tak, że mierzę zawsze o 7.30 rano. I jesli mam o tej porze np 36,6 to jak zmierzę np o 13.00 to mam 37,2 - nawet w dniu @!!! Ważne jest aby te pomiary były zawsze o tej samej porze, bo w przeciwnym razie sa bez sensu...ponieważ temperatura ciała w ciągu dnia rośnie. Tylko dzięki regularnym pomiarom jestesmy w stanie wyłapać różnicę !!! ale namieszałam :P, mam nadzieje ze zrozumiałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no enex jasno wytłumaczyłas:),czyli rozumiem ze z twoich pomiarów wynika ze własnie owulka jest 11dc?? no to janeczka dobry test tak słyszałam....no czekamy janeczka na rozwój twoich wydarzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex to się zgadza, ja też mierze zawsze o tej samej +- pół godziny, ale dzisiaj nastawiłam sobie nawet budzik:( aby byc pewną pomiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkk spragniony ,jak jestes spragniony to sie napij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa no to super Janeczko - oto własnie mi chodziło. Czy to twoje 37,2 to z regularnego pomiaru. Bo widziałam że dziewczyny z innych topików często robia tak: nie mają @ i ktos kaze im zmierzyc - ona mierzy np o 16 i mówi wciąż 37,4 - a godzine później @ przychodzi :) :) :) :) ufff janeczko to mi ulżyło - kochana trzymam więc mocno kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisałam ,to spadaj spragniony to nie ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, a na którym dniu skończyłas, a kiedy miałaś owu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️W❤️I❤️T❤️A❤️M❤️ ❤️K❤️O❤️C❤️H❤️A❤️N❤️E❤️ Jestem padnieta....nie wiem co jest ale moj SAMUEL NIE SPI MI JUZ DRUGA NOC...JAKBY KOLKA...mnie tez zreszta tak samo boli brzuch....dzis kolezanka mi mowila ze u niej to samo....wszyscy maja kolke jelitowa....kurcze jestem w szoku...przeciez kolka dotyczy malych bebikow:(mowi ze jakis taki dziwny wirus:( przespalam dzis caly dzien a teraz jakbym dostala w leb jakims mlotem... czytam ze kilka dziewczyn nam sie szykuje na dolna liste:D ale sie cieszeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! kochaneeeee przelamcie wkoncu zla passeeeee......!!!!! Janeczko❤️ Poka❤️ kto jeszcze???? Moze faktycznie dzieki temu ze odpuscilas Moni i Ty nam zrobisz Wszystkim niespodzianke❤️ a co z nasza Koko???👄 Aguniu slodziutka jest Twoja coreczka....❤️ mmmmmm,.....ale bym ja wycalowala👄 Aguniu mam pytanko??? slyszalas o Sab Simplex na kolki??? ja dzieki temu jakos przetrwalam te 3 m=ce bo moj Samuelek tez je mial... Kochana mam w zapasie buteleczke....moze chcialabys???moge bez problemu Ci wyslac...:):):) Bega👄 Inka👄 Enex👄 Daily👄 Nastka👄 Misiu👄 Ewelinka👄 Dana👄 Lili👄 Mamulka👄 Sylwia👄 Ronia👄 Mama trojeczki👄 Maja👄 Asik👄 Edlem👄 Nadziejka👄 Justina👄 aj cos mi brakuje kilku dziewczyn na liscie.... przeciez jest z nami Kroma👄...Ala_71👄Pola40👄Mila1970👄 no to tyle co udalo mi sie przypomniec.... \"wiecej grzechow nie pamietam\":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Roksanko !!! Kolki dotyczą tez dorosłych, u nas bardzo dobry jest na to espumisan ! ale u ciebie pewnie go nie ma , a może jakiś odpowiednik.. ale skoro kilka osób choruje to pewnie jakis wredny wirus - teraz tego pełno - niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×