Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Witajcie kochane .Piękną mamy pogodę :-))) Super zdjęcia wklejacie, a to jakies fajne ciuszki, a to piekne kwiatuszki.:-))) Miło się ogląda. Anetko witam Cię...ja jesli nie doczytałas, staram sie o czwarte i mam nadzieję na córkę. Mam takie pytanko do Was, bo dzisiaj trzeci dzień @ a temperatura utrzymuje się na poziomoe 37 stopni, to tak moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🖐️ Ineczko a ja dopiero teraz obeirzałam kompozycje naprawde super ,ja niestety nie mam takich zdolności i muszę kupowac coś gotowego ,zreszta uwielbiam takie stroiczki i różne rzeczy do ozdoby ,właśnie na wiosnę , bo tak jest kolorowo i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja 🖐️ moja droga ja ci nie pomogę , bo na temperaturce to sie wogóle nie znam jak to jest z nia , ale z tego co dziewczyny pisały to powinna spaść 1 dzień przed @ -chyba Ineczko dojrzałam sweterek -cudo , bardzo ładny naprawdę ,no i jeszcze z \"grubym misiem \'\' pod spodem ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, to ciekawe czemu nie spadła ? Tak własnie myslałam, że powinna... Ja dopijam moja kawkę i biegnę do swoich obowiązków, jeszcze mnie dzisiaj wyjazd czeka do Włocławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja => a zauważyłaś coś innego w tej @ , może mniej obfita na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie, Koko, jest normalna, tylko juz trzeci dzien boli mnie brzuch, a zwykle tylko tego pierwszego dnia bolał. Nie spałam dobrze tej nocy, więc moze dlatego temperaura jest podwyższona. Zobaczę jutro co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DLA WSZYSTKICH KOBIETEK:D:D:D nie spalam cala noc tak mnie boli brzuch.........buuuuuu teraz jak wstalam i chodze jest dobrze...nie boli...ale jak sie poloze????dziwnie co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!! Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! 🌼 zdrówka, radości i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Aguniu, co do leżaczka, o który pytałaś,to ja juz kiedyś wklejałam jego link. Ja przy dzieciach miałam osobno leżaczek i hustawkę,ale zajmowało każde osobno więcej miejsca,więc się pozbyłam. Swoje funkcje spełniły jednak idealnie. W leżaczku mogłam maleństwo mieć przy sobie nawet przy obieraniu ziemniaków, a w huśtawce to czasem nawet zasypiali. Teraz udało mi się znaleźć na stronie amerykańskiej na promocji, i siostra już mi zamówiła. Myślę,że jest to super produkt, bo przydatny od urodzenia do 18kg,więc jak dziecko jest już naprawdę spore. oto link: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2265179&cp=2255975.2256080.2256086&parentPage=family Niestety promocja się sklepie juz skończyła,ale i tak na allegro chcą sporo na tych rzeczach zarabiać. Ja zmówiłam sobie również przez siostrę takie fajne łóżeczko turystyczne, nie takie bardzo drogie i też na promocji no i za jedną przesyłką,więc się skusiłam zobaczcie: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2503016&cp=2255983.2256188&parentPage=family Oczywiście, są inne rodzaje super łóżeczek,ale ceny też znacznie wyższe. Jakby któraś z Was chciała coś zamówić, to mogę pogadać z siostrą, i pewno dałoby się załatwić zakup i przesyłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Roniu to my dzis razem czuwalysmy w nocy:o dziwnie sie czuje.....boje sie ze znowu mam jakies \"omamy\" normalnie czuje sie ze sie udalo.... tylko na ziemie sprowadza mnie to ze w poprzednich m-cach tez mialam tysiace objawow:( no i marudna jestem okropnie.....meza wywalilam do stolowego spac bo zjadl cos z czosnkiem i fuuuuuu.....normalnie nie moglam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko, mnie też tak dziwnie ciągnęło i pobolewało w podbrzuszu. Przy poprzednich ciążach tak nie miałam. Uważaj na siebie i ni eprzemęczaj, to jest najważniejszy okres, aby jajeczko spokojnie sie mogło zagnieździć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ineczko Daily, Begunia, ja też chcę zdjęcia wyprawek dla bobasków tym bardziej,że dziewczęce są takie słodkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was moje drogie 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Roksanko, a kiedy masz termin , którego oczywiście nie będzie na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:), kochane jestem juz ,poczytam sobie co wczoraj popisałyscie ,i zaraz z Wami poklikam:),Kochane wszystkiego naj,naj,naj z okazji Dnia Kobiet;):),🌻🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, super te rzeczy, uwielbiam oglądać ale boję się kupować, jeszcze nie teraz. Kobietki pokażcie te rzeczy dla dziewczynek!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**** WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ.... KOBIETKI !!!!! **** Najlepsze życzenia również dla Waszych wymarzonych kobietek! A te, które mają córeczki , to dla nich też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie moglam spac przez tą moją @, dwa dni sie zbierala i dopiero po północy dostałam... Ewelinko huśtaweczka super ja też poproszę tylko tą http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2448200&cp=2255975.2256080.2256086.2536800&cp=2255975.2256080.2256086&fbn=Brand+Name+Secondary%7CFisher-Price&f=PAD%2FBrand+Name+Secondary%2FFisher-Price&fbc=1&categoryId=2536800&parentPage=search jak kiedyś oglądałam to postanowiłam , że kupię coś takiego jak wyżej. te rzeczy są naprawde bardzo przydatne przy maleństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super huśtaweczka Ineczko, strasznie mi się podoba, taka wymarzona dla małej księżniczki, juz ją widzę w sukieneczce z opaseczką z kokardką. Ojejku ahhhhhhhhhhhh!!!! Jak będziesz chciała, to zamówię ja dla ciebie u siostry, ona też próbuje uszczelić dziewczynkę,bo ma 9 letniego synka,ale próbuje juz od 9 miesięcy i nic. Naprwdę lubi kupować takie rzeczy,więc teraz dzięki mnie jest w raju, no i nic ją to nie kosztuje, bo ....ja płacę, a ona ma przyjemność!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, czy ja moge Ci się przypomniec z pytaniem o testy, jakiej firmy zamawiasz. Hustawka piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych slodkosci w Dniu Kobiet🌼🌼🌼 Milo, ze mnie dolaczyliscie do tabelki, a ja raczej ta dopingujaca:( narazie;) wiec dodaje i poprawiam siebie w tabeli *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s.................................................... 4.Mamulka.........2s........................................................ 5.Kroma............1s1c.................................................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........08.03 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.03 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.03 11.Poka...............1s...............26-28............ .........4.03 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle, to na zachodzie maja takie fajne rzeczy i tak pomysłowo wykonane z fajnych materiałow,a u nas jakoś tak trudno im nawet podrobić. No gdzie te dziewczyny z kawkami?????? Chyba,też pójdę sobie zrobić. Kupiłam tę co Daily poleciła. Pianka pyszna,ale dla mnie zbyt mocna,chyba,że jej wsypałam za dużo, spróbuję mniej! Idę zrobic i zaraz wracam. Ineczko śliczny stroik, mi się udało bo dostałam wiosenną kompozycję na urodziny od teściowej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zauważyłście, że coś nie widac listopadówek.Pojawiły sie na któtko na początku miesiaca i cisza a tu już za chwilę będą grudniówki. Dzieci poczęte 10marca urodzą sie 1 grudnia! Mam nadzieję, ze wszystkim nam sie uda zajśc w marcu, ale będzie sie działo przed świętami.... Będziemy musiały wymienic sie tel.kom. żeby byc na bierząco. Ale mam dzisiaj lenia a mam tyle zajęc jeszcze przed chwilą dzwonili mi z U Skarbowego, że muszę dowieśc dokumenty, pocieszające jest tylko to że dzisiaj już czwartek! Ciekawe czy Poka pojechała na Betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wlasnie zastanawiam nad Poka... nic sie nie odzywa. Inka stroiczek cudowny. Ja w ogole kocham kwiaty. Mam ich w domu dosyc duzo. Jednak problemem sa moje maluchy, a wlasciwie jeden, wiec wszystkie kwiaty musze miec wysoko, poza zasiegiem niesfornych raczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka janeczka 🖐️ Ineczko kiedy ty kończysz staranka jak na teście jest słabsza kreska czy mocna ,bo ja juz panikuje ,czuję jak brzuch by mnie bolał na owu , a krecha słaba ,ja juz mam jakies omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Hej!!!! Huśtaweczki śliczne, tylko ja mam małe mieszkanko żeby ją postawić, póki co mam 2 haki w futrynie u góry i tam będzie wisiało "huśtu huśtu" jak mała już zacznie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kroma 🖐️ Janeczka ja uzywam Acon LH i są b czułe ,kasetowe ,nie używaj paskowych ,bo sa do niczego i jak Inka wczesniej pisała uzywaj tej samej firmy juz potem cały czas -nie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 🖐️ Moze Poczka poszła na betę i dlatego sie nie odzywa , no cóż czekamy na wieści od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja nigdy nie mogę zapamiętac nazwy tej firmy ale poszukam bo wydaje mi sie, ze mam w samochodzie kawałek opakowania z adresem mailowym i za parę minyt przejdę po to. Ewelinko ja też bardzo lubię takie wiosenne kompozycje, fakt, ze są nietrwale, zwłaszcza narcyzy i hiacynty szybciutko wyrastają ale póżniej to wsadzam pod plot i na przyszły rok pieknie zakwitają. A jak te trochę przekwitną to idę pod płot mam tam wbitą łyżkę wysadzam z donicy przekwitnięte i wsadzam pojedyńcze cebulki z ubieglego roku bo jak dostana ciepla to w ciągu 2-3 dni potrafią zakwitnąc. Zrobię zdięcie jeszcze jutro jak trochę rozwiną sie hiacynty ale pachną już dzisiaj pięknie... Koko wejdż na tą stronę http://www.urbia.de/services/eisprung/ wpisz daty i długośc cyklu i orientacyjnie zobaczysz kiedy masz szanse na poczęcie dziewczynki, są tam znaczki plci w rogach dolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko rzeczywiscie na zachodzie wszytko maja takie fajniejsze i zabawki i ubranka. Nawet jak sie przejdzie ulicami to maja takie inne wozki niz my. a Poka nie ma czasami dzis kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×