Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ineczko, bardzo Ci dziękuję, przypomnij mi jeszcze kochana jakie testy kupić, chyba juz o tym pisalaś, aler ja dzisiaj jestem zakręcona, czytam Was w pracy, za bardzo nie moge oficjalnie, więc niby pracuje, a cały czas Was podczytuję (rozdwojenie :P) Sweterek slodko, faktycznie nie na lato :) Pokus, spokojnie, poczekaj do jutra, ale super gdybyś była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili34 -dzięki za miłe słowa.Ja też cieszę się,że tu trafiłam .Na innym topiku próbowałam tylko stanąć w obronie rodzin wielodzietnych.Nie chcę nikogo przekonywać ani namawiać do takiego sposobu życia.Zdaję sobie sprawę,że każdy wypracował sobie inny model rodziny.Czułam się w obowiązku pokazać,ze niekoniecznie musi być patologia i skrajna bieda w takich rodzinach.To są normalne rodziny jak każde inne.A niestety dostrzega się tylko te złe strony, a nie dobre tych rodzin.Taka bezpodstawna krytyka jest po prostu krzywdząca i niesprawiedliwa.Mieć zdanie na jakiś temat a skrytykować go z góry nim się go pozna to jest różnica. Moja siostra tez ma jedynaka i ja zawsze twierdze,że to jest jej sprawa.nigdy nie namawiałam ani nie przekonywałam do powiększenia rodziny.Myślę,ze nie namotałam za bardzo i będą czytelne moje intencje. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Mam pytania z innej beczki. Za parę miesięcy odbieramy klucze do naszego nowego mieszkanka :). Nie mam żadnych pomysłów na urządzenie. Ale to i tak nie od razu. Na poczatek będą drzwi i podłogi. Polecacie parkiet czy panele drewniane? A drzwi jakie? Kompletnie jestem zielona. W starym mieszkaniu mamy zwykłe panele i po większych stuknięciach są wgniecenia. Później przyjdzie czas na łazienkę i kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was oczywiscie podczytuje i kibicuje:) Nie mam za bardzo co pisac😭 ale jestem z Wami serduchem i mysla. Poka, moze rzeczywiscie trzeba czasu,bo dzidzia jest jeszcze malutka na usg. Trzymam kciuki!!! Inka sweterek slodziutki,oby i Tobie ta coreczka sie udala. Oczywiscie calej reszcie brygady;) Ewelinko spoznione, ale szczere zyczenia[kwiatek[🌼🌼 a chorobstwo a kysz!!! ;) aneta 🖐️ masz racje ludzie czesto oceniaja powierzchownie innego czlowieka, nie zdawajac sobie sprawy, ze rania. W takim kraju niestety zyjemy, ze dwojka dzieci jest uwazana prawie za wielodzietnosc:o ale my robimy zgodnie ze swoim serduchem:) Roksanko a Ty kiedy testujesz? 😘 Nastko widzisz sama, ze wszytko zaczyna sie ukladac. Co do spowiedzi to Lili dobrze radzi. Przeciez ksiadz wie, ze pochodzicie z Polski? zawiadomic Go i poprosic o napisanie na kartce wszystkiego. Bega dla Ciebie za wielkie wytrwanie🌼 ten marzec na pewno zaowocuje:) Moni walki czy opony tez nie sa mi obce:p trzeba je zwalkowac;) czekam na Twoje wiesci o braku @ Gruby misiu jak Ty sobie radzisz z takimi maluchami? chyba juz lepiej zdrowko? Jak kogo pominelam, przepraszam, ale pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja sie za bardzo nie znam, ale moja mama ostatnio zakladala panele drewniane, sa piekne:D moze dziewczyny cos wiecej doradza, one urzadzaja remoncik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Maju polecam tradycyjny porządny parkiet, jest wiele trwalszy niż panele, zawsze go można wycyklinować i najlepiej w tym samym kolorze i z tego samego drzewa drzwi. Za 15 min kończę prace odbieram po drodze Oskarka z angielskiego i odezwię się już po obiadku z domku Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) a ja wałsnie przyprowadziłam Monikę ze szkoły zjadłysmy obiadek i teraz mam duuuzo czasu,w ogrodeczku coraz piekniej zaczyna sie robić,rózyczkę juz wsadziłam jeszcze tylko pare cebulek mi z innych kwiatkow zostało do posadzenia,dzis juz mi sie nie chce:P Anetko Ty sie gadaniem ludzi nie przejmuj,ludzie gadali,gadaja i gadać będą,a że nie potrafia zrozumiec tego że ktos chce miec duzą rodzinke to ich sprawa,ja to z takimi nawet nie dyskutuje bo wiadomo jak to sie kończy,tak jak Lili napisała grunt że Ty wiesz czego chcesz i robisz tak jak Ci serduszko podpowiada,a takich co to krytykują rodziny wielodzietne omijaj wielkim łukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO wlaśnie wyslalam Ci e-maila ze zdjeciami mojej wyprawki. Więc razem jesteśmu nienormalne. jak je zobaczysz to przyznasz mi rację !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a ty masz drzwi drewniane, bo nie wiem, czy u nas jeszcze robią drewniane drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> to może też mi pokażesz??? Proszę> Uwielbiam oglądać takie cudeńka. Ja nawet nie mogę się pozbyć tych maluśkich ciuszków. Narazie pożyczyłam je kuzynce :D A jak widzę w sklepie takie maleńkie to aż mnie skręca aby kubić. To dopiero jest chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju niestestety mam drzwi fornierowane z naturalnego forniru ale jestem zwolenniczką naturalnych materiałów, ale mamy raczej nowoczesne wnętrze a na podłogach kafle. Daily to witam w klubie.... ubranka przecudne.... Mnie najbardziej ruszają maleńkie body i śpioszeczki wyślę Wam kiedyś moją kolekcję... A oto moje dzisiejsze dzieło, jestem z niego dumna: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33e9f67091433f3b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b01afa85da937514.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ....wlasnie sie uporalam z czytaniemmmmmm....... witam Was Wiosennie🌼🌼🌼 i wlasciwie to nie wiem od czego zaczac:) tyle chcialam napisac a teraz pustke mam.... zaczne od Inki👄:D bo swererek jest naprawde extra...bardzo ladny...sama bym sie skusila gdybym dzialala na corunie....a wiecie jak to u mnie jest...ja dzialam juz na oslep...juz mam coraz mniej cierpliwosci:o aha i.....Ineczko pokarz nam co skomponowalas z tych kwiatuszkow....poprosze o fotki...jesli mozesz:) Ewelinko strasznie sie cieze ze dzis juz lepiej...martwilismy sie o Ciebie wczoraj👄 Kromus👄najchetniej testowalabym juz....ale u mnie dzis dopiero ewentualnie 6lub 7 dzien po jajeczkowaniu.....wiec musze czekac....zabija mnie to czekanie............ Witaj Anetko fajnie ze z nami jestes👄 nas rodzenstwa jest szescioro i wcale nie pochodze z patologicznej rodziny..wrecz przeciwnie:D ja teraz staram sie o czwarte i wcale nie mysle ze jak sie uda bedzie to nasze ostatnie:p czas pokarze...jesli warunki sie nie pogorsza...a zdrowie pozwoli....nie mam nic przeciwko:D Nastko👄 ale Ci fajnie...ja tez chce ogrodek:):):) Daily👄 gdzie jestes??? Koko👄 zazdroszcze staranek:D Poka 👄trzymam mocno kciuki zeby to byla mala fasolka❤️ Janeczko👄 Mamulko👄 Bega👄 Sylwia👄 Lili👄 Gruby Misiu👄 Enex👄 Monis👄 Ronja👄 Ala👄 Mila👄 Maja👄 Agunia👄 Edlem👄 Nadziejka👄 Mama trojeczki👄 Dana👄 Asik👄 a wlasnie...asik chyba nas nie znalazla co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz......chyba z godzine pisalam tego posta bo dzwonila siostra.....a Ineczka juz nam pokazala swoje dzielo.....SUPER!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Daily!!!!! ale jestem gapa....wszystko przez to ze sie rozgadalam....:D Daily jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko gdybys miala jeszcze moje zdjecia z ubrankami i miala troche czasu wrzuc prosze do siebie na fotosik i pokaż dziewczynkom. oczywiscie tylko wtedy gdy będziesz miala na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Roksanko, dziekuję, jakoś leci, za tydzień powinnam dostać @. Więc czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli DAily rowno ze mna i Monia:) a moze nie dostaniemy??? bardzo chcialabym..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .......... 3.Moni76...........1c1s.......................... 4.Mamulka.........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .......08.03 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.03 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35...................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31...................11.03 9.Enex................2s................25-26........... .......28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... 5.03 11.Poka...............1s...............26-28............ .......4.03 12.Ala_71.......... 13.Kroma......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........24tc......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... .........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52... 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49 Anetko podaj nam swoje dane dopiszemy je do listy.... Kromus TY tez...no i ALA tez nie mamy wszaszych danych jeszcze:)nie upominacie sie:) o teraz widze ze pominelam jednak kogos .... Justina👄 przepraszam...nie chcacy.... dawno Cie u nas nie bylo....co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, widzę że czasu nie tracicie. Ja zaglądam do Was cały czas,ale wieczór mam iście telefoniczny. Siostra ze stanów i szwagierka przypomniały sobie o moich urodzinach dopiero dzisiaj. A,że nie dzwonią zby często to nagadałam się, tak,że aż mi dzieci same posnęły i mam wyrzuty sumienia,że im nie poczytałam. Jutro to nadrobię obiecuję!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak czekam na to wasze testowanie, jakbym sama miała testować! Poka,to mam nadzieję,że zrobi jutro tę Bete i będzie wiedziała na czym stoi. Ta doktorka jakaś dziwna, jak ona chce zobaczyć pęcherzyć dwa dni po terminie @? Dla mnie to bardzo dziwne i na dodatek dawać jej odrazu na wywołanie @. Ja bym jej nie słuchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze dzis zostalam sama....szkoda... zmykam spac ....jakos dziwnie sie czuje....hmmmmm ❤️❤️❤️ slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniam mój tc *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .......... 3.Moni76...........1c1s.......................... 4.Mamulka.........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .......08.03 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.03 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35...................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31...................11.03 9.Enex................2s................25-26........... .......28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... 5.03 11.Poka...............1s...............26-28............ .......4.03 12.Ala_71.......... 13.Kroma......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... .........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52... 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja wpadlam doslownie na moment...obiecuje, ze jutro bede ogladala kompozycje kwiatowe, ciuszki itd...teraz tylko tak na szybko najwazniejsze...no i z 2 godziny temu przyszla do mnie moja ulubiona malpeczka @!!! musze sie nia skubana nacieszyc, bo mam zamiar juz dlugo jej nie ogladac, wiec nawet przyjelam ja z radoscia :D z tego wszystkiego wiecie zapomnialam o dwoch waznych rzeczach a mianowicie usciskac DAILY!!!, ze jest! i powitac nowa koleznke ANETKE!!!! jestem cham i zapomnialam w ferworze o was!!!! 👄 dla was dziewczynki... jestem tak zaganiana, ze nie wiem od czego zaczynac organizacje pracy w domu...jejku... acha kromciu kochana...tak milo misie zrobilo, jak docenilas mnie za wytrwalosc... kochane...musze wam powiedziec w kwestii ciuszkow, ze jutro pokaze wam tez swoja kolekkcje...wiec witajcie w klubie!!!!! pierwszy ciuszek to ponad rok temu juz zadobylam....ja juz chybna spokojnie moge ubrac dzieciatko w pierwszym okresie zycia..... brakuje mi tylko sprzetow i akcesoriow :D kochane lece juz do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam serdecznie w DZIEŃ KOBIET i życzę spełnienia marzeń dziewczyny...... wszystkich i.... szybko!!!! Bega u mnie rozkręcila się dopiero dzis w nocy, tak, że dziś mam pierwszy dc, czekamy niecierpliwie na koniec @ i dzialamy na calego!!!! A tak ogólnie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego kochane kobietki! 🌻 Inka, piękne kompozycje kwiatowe, masz zdolności. Moja mama ma takie zacięcie artystyczne w tym kierunku. Jeśli możesz, to też proszę o maila. Mój adres chyba znasz :) No i cały czas dopinguję waszym starankom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w DZIEŃ KOBIET dla was wszystkich 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Inka i Bega widzę ,że praktycznie wam się @ zgrały ,żeby nie było tak ,ze wszystkim nam się zgrają jak dłużej będziemy z tymi @ przebywać ze sobą ,musimy się ich pozbyć jak najszybciej i na długo . Ale zawsze chciałyście razem zajść w ciążę ,więc teraz tak będzie ,czego wam życzę z całego serducha . u mnie nastrój super ,na teście kreska jaśniejsza , więc chyba jeszcze dziś poprzytulam się i post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×