Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

pokuni!!!! cholipcia no to ja jestem zdziwiona czemu 2 kresek nie ma?? ale nawet kakich mini,mini??beguniu u mnie dziwna szusza,nie wiem co o ty myslec ,a raczej wiem.... hihihi chyba sie udało:)tylko czuje mokro ale tam w srodku ,a sluzu troszke mam białego,no zobaczymy co bedzie;)słucham sie was dziewczynki i zjadłam pycha ciachooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane macie racje wszystkie...popierwsze wiosna idzie, po drugie slonce swieci, po trzecie zycie jest zbyt krotnie, zeby sie zamartwiac oponkami, i innymi przyziemnymi sprawami itd itd.... ewelinko Tu caly czas dawalas mi wiare i utwierdzalas, ze bedzie dobrze, wiec nadal sie tego trzymam! ineczko ok! pilnuj mnie, mow kiedy...bede sie sluchala jak mamusi!!! u mnie @ wg moich skrzetnych notatek i wg owu powinna byc jutro! miech sobie przylazi juz bo szkoda mi czasu :) ineczko jest wiele miejsc w warszawie godnych obejrzenia..zalezy ile bedziecie miec czasu itd? poza tym, ze najtrywialniejszym miejscem ze wszystkich jest stare miasto.... ja zdazylam wlasnie sie wykapac i troche doprowadzic sie do kultury bo \"zaroslam\" strasznei i czulam sie jakos taka zaniedbana do potegi...ale juz mi lepiej...... enex...do ktorego przedszkola idziesz na rekonesans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę Pokuniu,że powinnaś zrobić Betę, lekarz Ci powie czekać,bo jeszcze nie widzi,a ty będziesz miała mętlik w głowie. Im wcześniej będziesz miała pewność tym szybciej będziesz wiedziała jak postępować i dbać o siebie. Ja bym zrobiła na 100%. Właśnie dzwoniłam do laboratorium aby zapytać o test potrójny na wady genetyczne u płodu,ale powiedzieli,że do 22tc, teraz juz nie. Trochę to dziwne,że dwa tygodnie to taka różnica, bo przecież ja i tak nic bym nie robiła chciałam mieć poprostu spokoje serce,bo coś mnie ostatnio czarne myśli nachodzą. Wiecie coś o jakis innych testach, chodzi mi o testy z krwi, a nie jakieś inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko jestem tylko przez tel zagadałam sie z kolezanka ,ona mi opowiadało o swoim partnerze ,a raczej zaliła, musiałam ja wysłuchac bo wiem ze jej lepiej bedzie ;),nic jej nie doradzam sama do tego dojzy co ma z chłopem zrobic!! a ona lubi mi sie zalic bo jej nie krytykuje (w sensie ze ma go zostawic) tylko jej słucham:),nasteczko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Młocinach - \"Leśne ludki\" - tam gdzie będziemy mieszkać :) podobno fajne, ale jeszcze nie wiem ile kosztuje miesięcznie :( Liczę jednak że dostanie się do tego integracyjnego...bardzo je polubił i jest naprawdę extra, podejście do dzieci, panie, sposób prowadzenia zajęć - zbiera wszystkie nagrody w konkursach typu - przedszkole przyjazne dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko kochana mysle ,ze jest u Ciebie wszystko ok ,jak cos juz by lekarz podejzewał to by mowił....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, co do Ciebie, to ja jakoś nie mam wątpliwości, bo masz identycznie jak ja! Pokunia zrób Betę, Begunia dopóki nie ma @ to przestań mysleć o planie działania, ja cały czas czułam się @, a jednak się udało,więc???? O planie będziemy myśleć w razie czego w czasie @. OK????? Ineczko, jak możesz, to pomóż obmyśleć jakąś strategię dla janeczki, ty taka skrzętna jesteś w tych obliczeniach!!!!!! Dziewczynki dopóki czuję się jako tako, jadę pozałatwiać sprawy,bo później nie wiem jak się będę czuła, a i u sąsiadów zaczęli wiercić, więc żadna radość tak słuchać borowania w głowie. Jak wrócę, tozaraz zasiadam do Was, mam nadzieję,że będziecie. Całuski i miłego wiosennego,ślicznego dnia jak u mnie!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy ewelinko!!!:), własnie bega a moze na bete podjedziesz po drodze a po południu odbiór co ty na to???, janeczka mysle ze działaj do 10dc,spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, kochane ja tez juz musze leciec....wstyd, zeby na 11 oli sie spoznil nie??? enex, coerka moje kolezanki tam chodzila, ale szczerze nie wiem jak i co>? jakos nie rozmawailam z nia na ten tema, poz atymona jest e\"z innego\" swiata wlasciwie nie znam miejsca, z ktorehgo ona jest zadowolona, wiec nie jest miarodajna! ewelinko...moze i masz racje, ale przy ostatniej mojej wizycie w toalecie zaobserwowalam juz ciemniejszy sluz...a co to znaczy? same wiecie...nie ma co.... STAWIAMY NA MARZEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez swopje dzieci tylko w marcu!!~!!!!!! wiec moze juz powtorze to ja jestem jak te koty!!!! kochane smigam, ide wpadne potem paaaaaaa musze tez poterm domek ogarnac, bo enex sie przestraszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczynki ide ,zajac sie troszke obiadem i robie sładke gyros pycha ,szybka i polecam,jak któras chce podam przepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam teraz czasu ale póżniej sie odezwią, a co do Janeczki to śmiało do 11dc a póżniej obserwacja owulacji- wyjaśnie jak znajdę minutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,wode na kawke sobie wstawiłam,ale widze ze chyba wszystkie sie ulotniłyscie:( Moniś ja poprosze ten przepis bo chyba ta sałatka jest z kurczakiem tak? więc bede mogła troszke zjesc:) kurcze Moniś ale by było swietnie gdyby Ci sie udało wreszcie cos by się na tym naszym topiku ruszyło,ja co do pokuni to jakoś tez mam dziwne przeczucie ze i ona zaciazyła,trzymam kciukaski za Was mocno bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko jestem:), kochana a wiec tak : piers z kurczaka moze byc podwójna zalezy od Ciebie, do tego kapuste pekinke, kukurydze i ogórki konserwowe .Piersi przyprawic przyprawa gyros ,odstawic do lodówki na 1h ,pózniej podsmazyc, wsypac do miski ,dodac kukurydze ,pokrojona pekinke,i ogórki kon tez pokrojone w kostke, zalac majonezem i keczupem wymieszac ,i doprawic do smaku jak kto woli,zycze SMACZNEGO :)pycha jest i szybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dzieki,troszke będe musiała ją zmienić ale napewno tez bedzie dobra:) jak zrobie to powiem Ci jak mi wyszła:)ale to nie dzisiaj,może na jutro z okazji dnia kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz wypije kawke i do ogródka smigam szkoda dnia,muszę krzak rózy wkopać bo kupilismy w zeszłym tyg.i widze ze ona juz listki zaczyna puszczać bidna:) jeszcze zakorzeni mi sie w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również bardzo wiosennie Was pozdrawiam i witam🌻🌻🌻 Ja już po spacerze i nawet kilka spraw udało mi się załatwić. Mój mąż na szkoleniu w Warszawie więc musiałam przejąć dziś obowiązek odprowadzenia i odebrania dzieciaków z przedszkola. Jakoś ostatnio rozleniwiłam się w tej kwestii;) Nie [pamiętam już co do której miałam napisać;) tyle tego naskrobałyście :D Na pewno mocno trzymam kciuki za Pokę-mam nadzieje,ze dasz nam znać jak wrócisz od lekarza... No Moni-widzę,że Ty masz jakieś pozytywne przeczucia:) Ale byś nam fajną niespodziankę zrobiła:)Kolejny raz by się potwierdziło,że nasze plany są tylko NASZYMI planami (mam na myśli prace) Bega,Inka-ja też myslę,ze jako kobiety mamy takie \"okresy\" kiedy jesteśmy najpiękniejsze i najbardziej płodne.U mnie też to się potwierdza-ja najlepiej ,najładniej i najbardziej energetycznie czuję się latem-.......i my przywoziliśmy dzieci z wakacji. Wiosna natomiast kojarzy mi się nieziemsko i magicznie...Jej zapach-hmm- wręcz fizycznie czuję wtedy jak wszystko budzi się do życia. I właśnie dziś pierwszy raz tego roku znowu wróciło mi to nieziemskie uczucie-czas oczekiwania na Maluszka,ciekawość jak będzie wyglądał i jaki będzie? a potem jego zapach,dotyk... To niesamowite. Witam też Anetkę-mam nadzieję ,ze jako najbardziej doświadczona MAMA będziesz nam służyć radą:) i po prostu obecnością:) Ewelinka-to wspaniale ,ze już czujesz sie lepiej:) Nastak-jeszcze jesteś? Bo ja idę wodę na kawkę wstawić. Może ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany trochę przeinaczyłam Nastko Twoje imię;)ale też słodko brzmi:) Moni-ale jak z tymi sosami ketchup mieszasz z majonezem? czy polewasz warstwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili:), Ty zawsz tak fajnie duzo piszesz:),ja jestem z doskoku i chetnie pogadam;), kochana własnie plany, planami a bog i tak robi po swojemu;) o to mieliscie zawsze takie fajne wakacje wracaliscie + 1 osóbka w tobie;)super .....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja robie jak mi sie chce ,ale raczej mieszm keczup razem z majonezem taki sosik sie robi .Mozna tez dodac troche czosnku swiezego zmiazdzonego ,to wtedy taka troche czosnkowa sałatka bedzie tez wtedy jest pyszna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili jeszcze jestem:) tak sobie patrze co inne dziewczyny piszą na topikach,niektore to są tak złosliwe że aż przykro sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja będe musiała tego kuraka poddusic nie usmarzyć:( no i majonez niskokaloryczny nie jest zbyt dobry,ale jak wymieszam z keczupem to może jakos ujdzie no i kukurydza w puszcze nie jest mi polecana i tak się zastanawiam czym ja zastapić mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nasteczko ,to zrób bez kukurydzy i juz, tez powinna byc dobra ,kurka rzeczywiscie masz przegwizdane z ta dieta:-o, no ale to dla zdrówka i dzidziulka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pokombinuje:) papryczkę moge wcinać napewno bedzie pycha,dobra kochane ja idę za ogródek się zabrać,zajrzę pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,ale musiałam lecieć na przytulanko (mąż dziś w domciu :D ) , Nastka [ czesc] Enex , a ty do 8 dc działasz ,ja dziś mam 9 dc , tylko te testy sa jakies dziwne nie sa tak czułe jak te Accon , bo ten przedwczoraj pokazał jaśniuteńką kreskę , a bobo plan wczoraj nic i teraz jetem w kropce bo nie wiem czy juz dziś nie zakończyć staranek cholera Inka jak ty tak na wiosnę zaciążasz to i teraz tez zaciążysz , mam nzdzieję że inne z nas też Janeczka ty się nie załamuj tylko czekaj jak @ odejdzie i działaj kochana działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czosnkiem moze być rzeczywiscie dobra-my uwielbiamy czosnek. No to Ty Nastka musisz sobie trochę ją rzeczywiscie zmodyfikować. Ja czasem też sobie zaglądam na inne topiki...na erotycznym zawsze się uśmieję. No i w duchu dziękuję bogu,ze mam męza jakiego mam:D jak sobie czasem poczytam o upodobaniach niektórych ludzi-to włosy dęba mi stają:D Dziewczyny w ogóle wyluzowane do bólu:) No i na \"moda i uroda\" chyba też dużo ciekawostek:) Smieszy mnie ta rywalizacja-trochę jak papużki -która ma piórka ładniejsze. Ale grunt,ze \"każdy jakieś hobby ma\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koko-widzę,ze nie próżnujesz:) No to jak dziś nie pokazuje krechy to chyba działaj jeszcze -szkoda cyklu marnować. No i jak mężuś w domku-to korzystaj,korzystaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie poszlam syna odwiezc bo przyszedl po niego kolega i razem poszli ...i dobrze, tylko ze ja sie wygramolic nie moge przez to tak to bm kopa dostal do wyjscia, a tak bede sie snula a co gorsza z wami zasiade i juz po mnie...wsiakne na amen... i jka swoje 3 grosze co do salatki dorzuce...ja ja tez znam i robilam z tym, ze ja ciut inaczej....mieso z kurczaczka w kosteczke i uwaga panierowane w miazdzonych w platkach kukurydzianych (taka panierka jak schabowe z tym, ze w paltkach) i obsmazone... no i ja te warstywy jeszcze sebulka w kosteczke przekladalam czyli pekinska kukurydza ogorek cebulka sosik i znow kurcczak itd....cala micha (najlepiej szklana bo ladnie te warstwy wygladaja!!! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×