Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........08.03 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.03 11.Poka...............1s...............26-28............ .........4.03 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49 aktualizujcie swoje terminy@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! niestety nie poszłam , bo tak mnie brzuch boli i lewy jajnik że może wkońcu @ przyjdzie , mam nadzieje bo zaczełam czytać o pozamacicznych i jestem przerazona:( chyba przestane grzebać na tym necie ,bo coraz to gorsze żeczy zaczynam u siebie znajdować:( jak nie przyjdzie do jutra to ide rano! przecież musi coś być nie tak skoro tak mnie brzuchol boli a tempka dalej 37.11, a jak to jest pozamaciczna:( boje sie nawet myśleć:( sorki że nie ciesze sie z wami z dzisiejszego dnia ale jest mi żle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko super kompozycja ,a to jest w kuchni???, pokuniu czekamy na wiadomoscie od Ciebie...AHA ineczko sweterek boski:), roksanko Ciebie brzucholek boli ,a Mnie w jajniku kuje, no i oczywiscie tez juz jestem nakrecona ja płyta;),beguni @pozegnaj sie z nia bo przez najblizszy rok juz jej nie zobaczysz:).Anetko super ze masz tyle dzieci, ja uwielbia wieloosobowe rodzinki;) a ludzmi sie nie przejmuj ... aha te bujaczki sa extra,no i ewelinko mamy podobny gust do łózeczka tez chce turystyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu jak bys miała pozamaciczna to test by wykazał 2 kreski!!zapytaj sie roksanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu spokojnie myślę ,że jakbys miała ciążę pozamaciczną to byłyby 2 kreski na teście ,jak nie przyjdzie @ to idż jutro na betę bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koko kochana jestes:D, i powiedz jak działasz dzis ,czy juz po ,i czy jutro tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko proszę http://www.hfsaga.com.pl/ to są te testy wystarczy zadzwonic i przesylają bardzo szybko, placisz przy odbiorze. Ja kupowalam je wcześniej w aptece bo akurat były w jednej. Ewelinko chętnie skorzystam z propozycji tylko z wiadomych względów w póżniejszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja sie na tym wogóle nie znam :( mam nadzieje ze to sie spóżnia @ tylko , bo naprawde bóli jak cholera tylko z czego!?:( chce mi sie tylko ryczeć i zaraz chyba sie do łóżka położe i nie wyjde do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łóżeczka to też o podobnym myślałam , bo 1 juz i będzie w sypialni na górze ,no a drugie muszę mieć na dół ,bo nie będę go przenosić ;) , a w wóżku tez nie chciałabym dziecka cały czas trzymać , a bujaczek super tak jak pisała Ewelinka dla małej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu bo moim zdanie powinnas isc dzis na bete ,i bys wiedziała o co chodzi no ale..... kochana jutro koniecznie idz na bete❤️.Ineczko ja tez zauwazyłam ze nie ma listopadówek, moze my rozpoczniemy;)????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja działałam wczoraj rano i miałam dzis rano działać ,ale mężuś w pracy ,więc czekam do wieczora mam zamiar dziś jeszcze staranka poczynić zobaczę co test wieczorem pokarze ,bo już fiksuję i wydaje mi się ,że brzuch mnie boli na owu ,ale narazie u mnie sucho i test pokazuje kreskę słabą ...a jutro to juz dam spokój .Teraz to żebym nie przedobrzył ,bo zawsze kończyłam na 7 dc , a teraz jak się rozpędziłam to dziś juz 10 dc , a Wójcik pisał,żeby po pół dnia przesuwac się do przodu w starankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokunia, ja to juz kiedys pisałam, o koleżance która robiła chyba ze trzy testy i ciąży nie wykazały, dopiero jak poszła na Betę. O pozamacicznej nawet nie myśl, bo jak dziewczyny pisały byłyby dwie kreski. Na początku jajniki też mogą pobolewać,ale trochę mi żal,że nie poszłaś na tą betę,bo po południu już bys wiedziała na czym stoisz. Ja bym na twoim miejscu zadzwoniła do szpitalnego laboratorium i zapytała o bete, u nas ją wykonują o każdej porze tylko min 2 h bez picia przed, no i im wcześniej tym większa szansa na to że wynik będzie dzisiaj, bo jak przyjmują popołudniu to wynik następnego dnia rano. Zastanów się jeszcze, po co się męczyć i zamartwiać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko to który masz dzień cyklu? Poka muszę Ci to powiedziec, bo sama mam przed oczami własne doświadczenia i gdybym wczesniej zareagowała to mogłam byc już w tej dolnej tabelce z terminem na wrzesień. Nie powinnas chowac glowy w piasek... i czekac. Powinnaś zrobic bete, żeby wiedziec czy to ciąża czy nie, bo jeśli to ciąża to jednak nawet jak się słabo zagnieżdzi to wystarczy brac Dupfoston. W tej chwili bierze go dużo osób i nie ma skutkow ubocznych. Ewelina, Gruby Miś biorą przktycznie od początku bo to gwarancja donoszenia ciąży i urodzenia dziecka w terminie. Przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle tez tak koko, ze jeszcze dzis wieczór i juz starczy,zobaczymy ja wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuni ewelinka ma racje ,zadzwon do jakies szpitala i sie przejedz na ta bete,bedzie dobrze zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dziś u mnie 10 dc Moni no zobaczymy ,mam nadzieje ,że się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja tez tak mysle,mnie jakos ta wiosna za oknem dobrze nastraja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu też tak uważam ,bedziesz wiedziała na czym stoisz i po co ci te nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak masz dzisiaj jeszcze sucho.... zrób test wieczorem i jeśli będzie nadal sucho to dzisiaj jeszcze działaj- tak uważam. A jakie masz cykle z tego co pamiętam to 28 dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko do tych buziek :),wciskaj jeszcze SHIFT i trzymaj ,a nastepnie dwukropek ,i nawias otwarty w lewo buzka taka:), a w prawo taka:(,moze spróbujesz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka => 27 -28 , wiesz tak zrobię zobacze wieczorem co test pokarze a ten ból brzucha to chyba urojenia no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko= nawet nie mam pojęcia gdzie indziej robią takie badanie! jak nie dostane dziś@ to jutro na 100% pójde zrobić! a dziś będę cierpieć:( wziełam no-spe jedną ,chociaż nigdy nie biorę ale dziś musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko termin mam @ na 15-16.a 17 to max ,ostatnio miałam cykl 33dniowy wiec zobacze ,ale jedno jest pewne 15 testuje:P:D,jeszcze testu nie kupiłam ,bo pewnie juz w pon bym go zrobiła:P, ineczko a ty kiedy masz urodziny?? bo jakos teraz chyba??, no i lili jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka zadzwon do ciebie do przechodni ,i sie zapytaj w jakim szpitalu jeszcze robia bete,powinny wiedziec albo chociaz nr do szpitala by Ci dały to sobie bys zadzwoniła ,i sie zapytała co ty na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Moni to jeszcze tydzień i już będziemy wszystko o tobie wiedziały :P Inka ja tam weszłam to wychodzi chyba owu 14 dc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, proszę Cie, chociaż zadzwoń do szpitala do laboratorium i zapytaj o t badanie, napewno wykonują a dowiesz się szczegółów przez tel, w razie czego nie będziesz musiała iść. Boję się,że przedobrzysz z tym czekanie posłuchaj Ineczki! Ja biorę Duphaston i nic złego mi się nie przytrafiło, im wcześniejsza reakcja tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się sprawdź tylko czy dane dobrze wprowadzilam. Ostatnią@ miałaś 27.02 cykle28 dni. Wynika z tego, że jutro możesz jeszcze dzialac bo to pierwszy dzień na poczęcie dzieciątka w Twoim cyklu a owulacja dopiero 13.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×