Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dana68 - dzieci w Rojcy, teraz tu mieszkamy:) Mam drugie mieszkanie w Bytomiu, ale kawalerkę, więc znajoma z dzieckiem tam mieszka. Moja mama mi dziś przywiozła na Dzień Kobiet>>>>>>>>>>>>>>bluzeczkę ciążową. Kupiła dla mnie i siostry takie same:P Więc już widzę doszła do siebie po tej wiadomości;) Byłam u fryzjera, czuję się jak nowo narodzona, miałam myć dziś okna a tu deszcz ciągle 😠 A wczoraj było 17 st. Co za pogoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roniu ale w dniu @ jaka miałas tempke???bo chyba nizsza co??? a kiedy u Ciebie wystapiła owulka tz w jakim DC??? .Mamo T ,kochana najwazniejsze ze mama juz szczesliwa:) a siostra tez ma termin na 29.06??? bo Ty taki masz tak??? ,aha i czy maz juz powiedział tesciowej;)????(swojej mamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu i co i jak??/ juz cie nie boli brzusiu i jak sluz,sorki ze cie mecze no ale sie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamulka :) gdzies ty sie podziewała????? chyba tego meza wykonczyłas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno sie nie odzywalam,ale podczytuje was na bierzaco lub prawie na bierzaco wybaczcie,ale musze nacieszyc sie mezusiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FROGI666
Witam :) ja tez chce juz kolejne dziecko,,i nic z tego nie wychodzi,, :( Szczerze powiem,ze czasem brakuje juz mi sil :( Tak bardzo chce zeby moj synus mial rodzenstwo i ciagle co miesiac porazka,rozczarowanie,bo znow ta cholerna @ sie przypaletala :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra przyjechała dziś do mnie na kawe i tak mnie swoim podejściem do moich staranek i wogóle do tego tematu,że gdyby to nie moja siostra była to bym jej powiedziała ze by jej w pięty poszło wogóle niepotrzebnie jej mówiłam o tym! jak poszła to sie zebrałam i pojechałam na bete! jutro wynik od 7 rano, bo juz było zapóżno na cito dzisiaj! odbiore jutro chyba ze @ przyjdzie to sie nie będę spieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-tak strasznie nie bylo:P u mnie tez sie chyba wszystko rozregulowalo,nawet nie zauwazylam dni plodnych dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu-to dobrze ze podjelas taka decyzje zobaczysz bedziesz sie lepiej czula psychicznie i bedzie wiadomo co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko! moni= no śluz brązowy ale tylko tam , narazie na bielizne nie wychodzi. brzuch boli ale juz raczej jak w poprzednie dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
mam 21 dc cały czas mnie dzis mdli ale nie wymiotuje, jest mi słabo i boli mnie głowa no i cały czas bola mnie piersi i mam mrowienia w brzuchu co chwile cos tam mi sie mieli... no i baczki sa czy to moze byc na @ czy raczej na dzidzie? i teraz chciwłam sie napic soku malinowego i smierdzi mi ryba nie wiem czy to mi sie wydaje czy naprawde smierdzi musze sie kogos zapytac co czuje jak go wacha tylko narazie jestem sama =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu monia jest z Ciebie dumna;), a nie martw sie siostra ,moja mam tez mnie wkurzyła na maxa😡,hej FROGO(dobrze napisałam??),kochana u nas mozesz sie wyalic i ogólnie pogadac!!!zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= wkurzyła mnie bo stwierdziła że trzeba czekać bo jak jest słaba to nic z niej a tabletki na podtrzymanie to tylko szkodzą bo sie nie powinno żadnych brać:( wyszło jak by ,że mam czekać aż np. poronie albo nie :( a wogóle to nie wiadomo czy my jeszcze możemy, bo przecież jesteśmy już w tym wieku:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim wieku??? pokus? my jestesmy mlode dupy:P niektore panny dopiero pierwsze dziecko rodza no tak ale takie slowa bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka= dopiero jak dziś pogmyrałam to był tam w środku ,ale nie wychodzi nigdzie na bielizne ani przy podcieraniu! ale jestem obrazowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
odp. mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= własnie ,wcale sie nie czuje na starą a napewno nie wygądam!!! ale to przykre jak ktoś bliski ci tak powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu no wiesz??? za stara ???????przestan ile siostra ma lat??? no i brzytko stwierdziła ze moze to słaba ciaza ,a tabletki mozna brac tylko pod kontrola lekarza ,przeciez sama zadnych nie bedziesz brała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus jeszcze chwilke jestem kurcze to dziwne ja czasem mialam taki sluz dzien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litle beby, kochana a jakie masz DC?? bo nie wiem czy 21dc to nie za wczesnie na objawy??? ale mozesz tak miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus jesli jestes w ciazy,to pojdziesz do gina i bedziesz pod kontrola a leki podtrzymujace ciaze jeszcze nikomu nie zaszkodzily a jesli nie jestes to dostaniesz na wywolanie i tyle a jaki komfort psychiczny bedziesz miala jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litle_baby = ja niestety nie umię Ci doradzić, sama sie na tym nie znam! może któraś z dziewczyn ci pomoże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic musze konczyc,bo do synka przyszedl kolega i obiecalam ze pograja w kompa godzinke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny, macie jakies fajne stronki,gdzie sa wykresy temperatur i opisy, jak obserwowac cykl itd? Mi mój maż znalazł jakas strone zagraniczna i się troche tu motam, ale zapisuje sobie i mi wykres wyszedł... Wiem że musze jak najdokładniej okreslic kiedy mam owu, żeby odpowiednio wczesnie przestac działac, w tym miesiącu chce tylko do 11 dc, a moze za wczesnie przestanę, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×