Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni❤️ mam Cie przerzucic do straczek????:p Alu 👄 a u ciebie kiedy sie spodziewasz @????? Kate❤️.....nie wiem co napisac....zreszta nie ma slow ktore mozna by powiedzic matce ktora stracila dziecko....nie ma....Nie Ma nic gorszego dla matki jak stracic swoje dziecko....:(:(:(:(:(:( jesli tylko masz ochote sie wygadac....na nas zawsze mozesz liczyc❤️ Kate to moze wpisac cie na nasza liste???? Daily piekny ten aniolek co kupilas kolezance❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate strasznie sie cieszę że do nas trafilaś, myslę, że to nie przypadek i będziesz się u nas czula dobrze. Tak reasumując to jesteśmy grupą bardzo cieplych i maksymalnie wrażliwych kobietek, mówimy sobie czasami o rzeczach o którach nikomu innnemu byśmy nie powiedzialy. To sprawia, że lączy nas coś więcej niż siedzenie przed kompem i stukanie w klawisze. Ja jestem zdziewczynami od lipca i nie wyobrażam sobie teraz dnia bez sprawdzenia co u nich slychać. Naszym starankom towarzyszą zmienne klimaty, cieszymy się ( i w duchu nietoksycznie zazdrościmy), że niektórym z nas już się udalo i martwimy sie kiedy przychodzi kolejna @ a my już prawie bylyśmy pewne...Cieszę się, że poznanlan dziewczyny jest mi dzięki temu latwiej przeżywać kolejne porażki. Kilka cieplych slów i zapominam o wszystkim. mam nadzieję, że zarazimy Cię calkowicie i będziesz sie mogla już niedlugo cieszyć swoim maleństwem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko! Mam nadzieję nie dostać @ 26.03. Ale... już pobolewa mnie brzuch, jakieś syfki ! Jestem pewna, ze dostanę ! Szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin identycznie jak Koko. Tak w głębi duszy marzyłam sobie ,że oby dwie będziemy miały trochę szczęścia. Bo co dwie, to nie jedna...! Teraz jak dostanę, to odpuszczę sobie staranka w kwietniu, bo termin bym miała na koniec grudnia, a popróbuję w maju i wtedy dzidziuś będzie miał szansę być ze stycznia, czyli prawie cały rok starszy. A poza tym z tablic chińskich w kwietniu wychodzi mi syn, a w maju córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate=> ❤️ straszne jak los Ciebie doświadczył :( Brak mi słów. Ale wierzę, że tym razem los się do Ciebie uśmiechcnie. Zostań z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄👄👄 Daily pieknie to ujelas.....podpisuje sie pod Twoimi slowami❤️ Alus no ja wlasnie juz w tym m-cu calkowicie zglupialam.....obserwuje moje cialo od ponad roku tak dokladnie...z mierzeniem tempki...badaniem sluzu....wszystko zapisuje ...kiedy przytulanki...nawet godziny....ale jak widze po ostatnim cyklu to na niestety nadal nic o sobie nie wiem.... wszystkie odczucia mi mowily ze chyba sie udalo.....kurczaki nie wiem...moze ten monitoring to taka silna autosugestia.....ze mam czarno na bialym \"jajo\" ----sa przytulanki.....to mi wychodzi ciaza.... jak 2+2=4 ...............ale u mnie 2+2=1 wychodzi jak byk 1 porzadna @..... jedyne co powiem to tyle ze naprawde jest porzadna.....leci ze mnie jak.......... moze wlasnie takiej potrzebuje zeby bylo ok...bo ostatnie @ byly duzo slabsze od tej @....... a wiecie co sobie jeszcze pomyslalam...tz bardziej wysnilo mi sie... ze moze ten lewy jajowod jakis niedrozny jest:( ze te plemniczki nie dotarly tam...... a prawy po tej pozamacicznej ......jak bedzie z niego owulka mam nie dzialac:(:(:( nie wiem co to bedzie.....czy jest jeszcze dla mnie szansa....wszystko mi runelo...moja cala radosc....no i do tego juz nie mam co wierzyc odczuciom wlasnego ciala...one mnie oszukuja:o sorki ze znowu marudze..........ale komu ja mam to powiedziec....:o mialam nie wlaczac dzis kompa....bo znowu mysle...ale nie umie❤️bez Was ❤️❤️❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Roksanko oczywiscie, ze wpisz mnie na Waszą lisyte. dzieci 1s, 1a (aniołek), 26-28, 5-04. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, ja dziś również do pracki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Witaj Kate68, nawet nie wiem co powiedzieć, strasznie ciężko znaleźć słowa pocieszenia i otuchy w takich chwilach,bo wszystkie zdają się być zbyt płytkie i nie wyrażają naszy rzeczywistych uczuć. Nie próbuję wyobrazić sobie Twojego bólu, bo jest nie do wyobrażenia, tym mocnniej go czuję jak patrzę na swoją 6 letnią córeczkę!!!!!!!!! Tulę Cię z całych sił i wierzę,że BÓG ześle Ci Tojego aniołka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tabelka: *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28....................1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32....................04.03 3.Daily................1s..................32......................16.04 4.Koko................3s................27-28.................... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30....................07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31....................2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28......................????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28......................5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........30........20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............29tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........26tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........23tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Roksi bardzooo mi przykro z twojego powodu ,byłam pewna ,że ci się udało ,bardzo mocno cię tulę wirtualnie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i kochana marudż sobie ile chcesz ,my cię wysłuchamy i pocieszymy , bo naprawde cie rozumiemy .Zobacz kochana juz nie wiem co o tym myśleć ,czemu nam się nie udaje ,przecież robimy wszystko ,żeby byc w tej upragnionej ciąży ,przecież mamy już dzieciaczki ,bo jakby były to nasze 1 ciąże to można się martwić ,ale mamy niektóre po 3 wspaniałych dzieci ,moze to naprawdę blokada psychiczna ,my poprostu za bardzo chcemy ....tylko jak odpuścić i wyluzować jak człowiek o niczym innym nie myśli ,tylko żyje właśnie tym .Cóż kochana pozostaje znowu następny cykl i nadzieja ,że wreszcie się uda ....trzymaj się cieplutko i musisz mocno wierzyć a będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) roksanko nie ja zostaje w dopingujacych,niech tak zostanie ,teraz juz pomału do pracy sie szykuje wiec ...zobacze jak to bedzie ,jakas nie zdecydowana jestem :-o,zdaje sie po prostu na los ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moni a może masz rację może jak się zajmiesz praca i innymi zajęciami ,to szybciej zajdziesz ,wiesz ja też juz sobie powoli myślę ,że może mam mieć tylko 3 dzieci i poprostu dlatego nie mogę zajść w ciążę i powiedziałam sobie ,że jak do kwietnia nie zajde to też chyba na jakiś czas odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż pewnie potem będę żałowac ,że nie spróbowałam ....aj ...,jade na zakupy , bo też dzis mam wisielczy humor :( , nie będę wam go udzielała pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ \"Nawet gdyby niebo zmęczyło się błękitem Ty nigdy nie gaś światła nadziei\" (B.Dylan) Kate-piękny ten wiersz:) Twojego autorstwa? Koko-jakieś objawy? Ewelinko🌻🌻🌻 Ja znowu samotny sobotni ranek (w sensie bez M) Któraś kawkę pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili raczej będą @ , bo wszystko tak jak zawsze bez zmian i jak juz Bega pisała znamy swój organizm i wiemy po tygodniu ,więc ja też juz wiem,że nic z tego w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie koko :) tz nie ma sensu odpuszczac bo po co???? przeciez czas leci prawda??? lepiej sobie cos wymyslic zeby nie myslec ,tz intuicyjnie działac do tego dc i juz :) a tak ogólnie to przeciez po kwietniu jest maj ,i długi wekend to moze gdzies sobie wyjechac i na takim wekendzie bedziesz miała DP ,i moze cos sie zmieni;),ale mysle nie odpuszczaj bo pózniej chec posiadania dziecka najdzie z wieksza siłą i po co lepiej działac spontanicznie oczywiscie pamietajac ze ma wyjsc płec żenska:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili :) ja juz po kawce ,ale sobie siedze jeszcze w pizamce :D a mojego M tez juz nie ma ,ale o 12.00 ma byc i ma wolne i jutro taz ,cos musze wymyslic moze gdzies pojedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Koko-zawsze mozesz sobie odpuścić psychicznie................ a działać dalej ;) może wtedy i szybciej by sie udało? Coś chyba musi byc w tym dziewczyny-naprawde. Myśle,że nasza psyche ma tu więcej do powiedzenia niż nam się wydaje. U nas za oknem koszmarnie brzydko.i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili u nas tez pada i brzydko ,a mielismy jechac na działke na grila..:)ach przejdzie nam ten gril przed nosem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie lili ja mam taki zamiar zajac sie praca ,no zobaczymy co wyjdzie a dalej działac:) tylko ze mi jest obojetnie czy to bedzie córka czy synek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robię mały wywiad-jak to z tym zaplanowaniem płci...........i sama już nie wiem co o tym mysleć. MYśle,że mozna zwiekszyc prawdopodobieństwo-ale reszta i tak już zależy od losu,Boga,szczęśćia(kto w co tam wierzy;) Moi znajomi,którzy notabene są nauczycielami NPR planowali córkę-ze względu na wady wśród chłopców w rodzinie... Ona wiele lat się już bada -tak,że zna organizm na tip-top. Zaszła w ciąże chyba albo 7 albo 8 dc przy cyklach 28d. I jest chłopiec-na szczęście zdrowy:D Inne dwie koleżanki zaszły w samą owulację-lub na chwilę przed-mają córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie {kwiat] Roksanko❤️ , tak mi przykro, byłam przekonana że jesteś. Kochana głowa do góry, pamiętasz ? Nowy cykl, nowe szanse :) Kate, witaj u nas. Dzielna kobieto i dla Ciebie zaświeci słońce. Nie potrafię w słowa ubrac uczuc, które przyszły gdy przeczytalam Twój post. Mnie tez zastanawia przewrotnośc natury, kiedy sie czegoś albo kogoś bardzo pragnie i nic z tego nie wychodzi. A wpadki, czasami po pierwszym razie, jak to wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie moni-to chyba fajnie jakby był synek.Młodszy miał by towarzysza zabaw:) Ale -tak jak mówisz co będzie......... Najważniejsze żeby zdrowe dzieciątko. No bo jak zdrowia nie ma ..........ech-same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś się moze z mamą bliźniaków? Co u niej ? Ja..pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janeczka:), lili wiesz ja tez podchodze ze co mam byc to bedzie :) tak wiec ja czekam na dziecko ,ale rozumiem dziewczyny co marza o córce !!! i dla tego robia wszystko zeby sie udało ,i miec pewnosc nawt jak by urodził sie chłopiec to ,robiły wszystko zeby była córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 🌻 Dzisiaj nie mogę jakos zabrac się za sprzątanie, tak jakoś mało mam ostatnio na wszystko czasu. W naszym temacie czekam na owu :) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×