Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ja też miałam coś przepisane na ulewnie.ale niestety nazwy nie pamiętam:( Wiecie ci-ja myśle,że to tak uroda poszczególnych dzieci ... ale najlepszym lekarstwem jest po prostu CZAS. No i pocieszajace jest to,ze my KObiety jesteśmy tak naprawde b silne i przetrzymamy wiele:) Bega-zapomniałam Ci napisać,ze ładne Ci te fotki wyszły-j-jak robione ze zdjęć-mmmm no to szacuneczek:) Strasznie mi sie podobasz na jednej -dwóch małych chłopców i mama taka trochę flawers-powers;) Ja też myśle dziewczyny,ze jakby każda z nas przypomniała sobie co przeżywała kiedyś to...................... ale na szczęście jak to napisała fajnie Moni-natura jest cwana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beguniu no z tym harym ,to przenosnia;), ale mysle ze w jakies gazetce no to czemu nie..... a ja mysle ze pon to b dobry pomysł;).Mamulka to teraz zbieraj siły na Swieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko a powiedz mi jeszcze czy zawsze obserwujesz ze ok 10 11dc te cycki zaczynaja bolec i powiekszac sie itd??? ja mysle ze to ni epo dniach plodnych tylko wlasnei swiadczy o szczycie twojej plodnosci....mysle, ze jednorazowa sesja z testami owu by ci pomogla!!!! od 8dc lu9 dc byc zaczela stosowac i zobaczylabys jak ma sie pil hormonu LH do bolu twoich piersi...ja mysle ze by sie pokryl;!!!!! moje zdanie jest ze piersi reaguja na wzrost hormonow wystepujacych przy owulacji...i plynnie pozniej przechodzi to w 2 faze cyklu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus ja mam cykle 27 dni natomiast te cycuchy zaczynaja mnie bolec tak jak pisalam 10,11 dc czyli jeszcze jakby przed owulacja? cholerka moni wspomniala o wysokiej prolaktynie bega a moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega jak ty sie znasz kobietko:) tylko ze od tych dni cyklu bola mnie az do jeden dzien ,dwa dni przed @ jednostajny bol nie mozna spac na brzuchu begus napisz mi laskawie gdzie moge te testy kupic w aptece i jakie i jak je stosowac? wiem ze temat byl walkowany ale ja mam skleroze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu alez ja tez ostatnio sie obudziłam w nocy i czułam zapładnianie;),no ale... wyszło jak wyszło:-o,teraz zobaczymy co ja bede czuła w ty mc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko mam nadzieje, ze nie zagmatfalam Ci? i zrozumialas co autor mial na mysli??? w przeciwnienstwie do pisania luznych mysli...do pisania instrukcji bym sie chyba nei nadala... ale moni jak wiesz cos o jakims wolnym wakacie w gazecie to ja chetnie :D lili....chyba wiem o ktorym zdjeciu piszesz...ja tez je lubie...to w Gdansku....do dzis mam ta sukienke i oli ja bardzo lubi....zawsze w lato karze mi sie w nia ubierac, ale chyba w to lato zabraknie mi suwaka ..... i nie mysle o ciazy tylko o tuszy :D a co do jakosci...jest fatalna lili, ale cos widac...mi sie nie podobalo, ale skoro twierdzisz ze moze byc to niech tak pozostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok beguniu jak cos bede miała to dam znac:D;).Ateraz dziewczynki Monia idzie sobie zrobic drinka z winka :)pycha wsze zdrówko i waszych jajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌼❤️ ale sobie fajnie gawedzicie...... moze uda mi sie na chwilke do Was dolaczyc.... bo dzis co chwilke cos albo ktos.... ale udalo mi sie wreszcie uporac z wielkim koszem prasowania..... wczoraj mi sie nie udalo....oczywiscie widok @ zniechecil mnie totalnie...ale dzis juz duzo lepiej....musze dzialac dalej....tlumacze sobie ze ludzie maja wieksze problemy anizeli ja ..... Begus👄 ja wiem wiem wszystko wiem.....bardzo Ci zazdroszcze tego spokoju jaki teraz masz w sobie....mi z kazdym cyklem jest ciezej bo mi sie wydaje ze sie udalo...moze dlatego...sam fakt ze to ostatnie cykle byly wlasnie z lewego jajnika..to byl dla mnie znak ze to musi byc wlasnie TO... teraz bede dzialac dalej...napewno nie zrezygnuje....ale boje sie ze teraz np bedzie dwa razy pod rzad z prawego....i nie wiem co zrobic.... Sylwus🌼 slodka ta Twoja malutka❤️ Daily🌼.....ja tez mam wlasnie bbb.obfita @....ale czytalam ze lepsza taka obfita niz bardzo slaba....ponoc taka lepiej przygotowuje macice do ewenualnego zaplodnienia:) wiec pocieszam sie ze to dla dobra Wielkiej Sprawy:) Mamulko❤️ u mnie z tymi piersiami to wlasnie jest po owulacji....jakies 5/6 dni.....co mnie czesto myli ze to ciaza..... a moze u Ciebie wlasnie to to...skoro tak nie mialas wczesniej:) Koko ❤️dziekuje Ci Kochana za te slowa....❤️ hehehe Moni🌼 dobre z tym \"czuciem\" zaplodnienia....yez takie miewam:D:D:D Janeczko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko...testy owu sa w kazdej prawie aptece...nei musisz sie silic na te super drogie, bo nie ma sensu...te ktore ja mam sa super czytelne, poki co mnie nie oszukaly itd... wykonuje sie je tak testy ciazowe, tam jest dokladna INSTRUKCJA!!!! jak kupisz i bedziesz miala problem to pisz....bedziemy Cie instruowaly na bierzaco! a co do prolaktyny? hm? oczywiscie, ze tak moze byc...tylko, ze tego nie sprawdzisz w zaden inny sposob jajk poprzez badanie!!!! ale z tego co wiem, to przy wysokiej prolaktynie onebola prawie caly czas...tylko ze z roznym nasilenie itd... mamulko jesli to ci emartwi nei pozostaje nic innego jak zrobic badanie a kazdym laboratorium bez skierowania koszt ok 25 zl, u mnie w warszawie a warszawa droga tyle kosztuje!!! i bedziesz miala czarno na bialym.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 👄 podziel sie z drineczkiem.....u mnie w barku tylko piwko:o bleeee nie lubie.... heheheh moge pic .....a co mi ....nie jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia=> moja mała też w ciągu dnia niespokojnie spała i zostało jej to do teraz. Tzn. bardzo mało śpi i jeszcze mi się wybudza. No taki typ. A jak była malutka to bardzo często spała na moim brzuchu w pozycji pionowej. Wtedy brzuszek ją nie bolał ;) :D Wtedy pięknie jej się poodbijało, brzuszek był rozgrzany. Ale cały czas wszystko kręciło się wokół niej. Też kładłam ją do spania na brzuszku, ale wtedy trzeba pilnować dziecko. W żadnym wypadku nie może zostać samo. No i potem spała też we wózku. Jak się przebudziła, to ją polulaliśmy i dalej spała. To wszystko z czasem zmieniało się na lepsze. I takie moje postępowanie wcale ją nie rozpieściło, tylko wiadomo mało czasu na inne zajęcia miałam. Bardzo dobry przy takich niepokojach jest Viburkol w czopkach. Polecam!!! I możesz małej podnieść materacyk w łózeczku tak pod kątem 30 stopni. Czasami dzieci mają refluks czy jakoś to się nazywa. A z ulewania wyrośnie. Sapkę bardzo często dzieci mają, ale przeważnie wtedy nie można tego odciągnąć z noska. Skoro jej odciągasz, może rzeczywiście jej się pokarm cofa i zalega, dlatego jest niespokojna. Zresztą refluks to jest cofanie się zawartości pokarmowej z żołądka do przełyku razem z tymi kwasami co jest bardzo nieprzyjemne dla dziecka. Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałaś, bo spieszę się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bede za pol godziny faceci mi jeczal ze z glodu padna...kuchnia idzie wydac kolacje... a sobie alkoholu dostarczyc ide, co by noc upojniejsza byla :D zaraz jestem...czekajcie na mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roksanko:),własnie te zapłodnienie to miałam jak nic :) hehe czasem po czasie sie sama z siebie smieje ze taka dziwna jestem ,wkrecanie i nakrecanie to moja specjalnosc:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie rzadko bolą piersi w czasie cyklu, owszem zdarza sie raz na jakiś czas i wtedy to bolą już mnie bardzo mocno. Ta @ jest super obfita, chyba zluszczyla mi sie cala śluzówka :). Ta @ wogóle przyszla bezobjawowo, humor mialam świetny jeszcze tego samego wieczora zasmiewalam się ze wszystkiego i wogóle bylo extra, ale wyglądalam @ bo wiedzialam że przyjdzie. W tym miesiącu uskuteczniam przytulanki ale w taki sposób 12/14/16 dc. wtedy w grudniu byl to 12/13/15 dc. ZOBACZYMY, kurcze martwie się, że w kwietniu zaczynają sie porody na 2008 i znowu będą mi te miesiące uciekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wasze zdrówko,roksanko lepsze piwko niz nic ,.zddrrrooowwwiiieee wasze KOCHANEEEEEEEEEEE:D:D:D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinamalina witaj 👄 napisz cos wiecej do nas....co tak malutko??? Poka👄.....gdzie jestes kochana???? ciekawe jak tam nasze Ince❤️ sie miewa na wojazach:) Nastko🌼spakowana???? Ronja🌼 Ala🌼 Agusia🌼 Ewelinka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali ale czasem lepiej urodzic w styczniu niz w grudniu... mysle ze dobry plan masz w tym MC na przytulanki ,ja tez preferuje co 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko ❤️ jestem z toba:) roksanko ja mam tak zawsze,niestety begus dziekuje piknie za wytlumaczenie moze zrobie ta prolaktyne,bo mnie prawie przez caly cykl bola tzn przed @z dwa dni przestaja i zaczynaja na nowo w 10,11 dc moze to objaw owu? bo moge to polaczyc ze sluzem plodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: to znowu wasze zdrówko i waszych macic[mam nadzieje ze za macice sie nie obrazicie??;))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wysoka prolaktyna moze byc powodem niemoznosci zajscia w ciaze? lub problemem jej donoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula ale dałas pytanie...hmm... ja nie wiem moze któras z dziewczyn odp?? ja tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tabelka: *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........30........20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............29tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........26tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........23tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze roksanko ,to teraz za twoja macice:D ,dziewczyny ustawiajcie sie w kolejce ,ja za kazda dzis z was wypije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Najmłodszy już powoli odpływa;) ale słodko wygląda jak śpi:) mniam mniam:) No właśnie a gdzie Poka.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie-moi chłopcy też lubia jak ubieram sukienki-wtedy moc komplementów wysłuchuję;) No a mój Mikołaj ostatnio popłakał sie jak od fryzjera wróciłam.i powiedził,ze nie chce takiej mamy:( to był dla mnie szok-taka reakcja syna;) Ale on we mnie taki strasznie zapatrzony-chyba taki wiek:) no i ci nasi synowie to pewnie nas z jakimiś księżniczkami długowłosymi w pięknych sukniach utożsamiają:) U Was też tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc długie włosy no ale, moj syn tez nie chce zeby mama scieła a córka to jeszcze bardziej ,ryczy jak sobie koncowki podcinam :-oa ja wkurzona na maxa wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×