Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a gdzie nasza poka i nasteczka???? ujawnic sie poprosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja planuje do 11dc ale odjutra robie testy owulacyjne. A Ty kiedy skończylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kate tak moni jak dostane 26.03 to na przełomie roku będe rodzić mam nadzieje wtedy ,że bedzie tak jak zawsze ,że 1 dzień po terminie urodze .....ale jak na razie szykuje sie na 05.12 oj kochana to rzeczywiście maleństwo ,chociaż miałam sąsiadkę -urodziła w 6 mc 80 dkg córe ,a teraz jest większa od mojego najmłodszego (ten sam rocznik i mc ) i bardzo rezolutna dziewczynka ,wiesz trzeba sie z tym liczyć ,ze troszke póżniej bedzie może coś robić (choc nie musi ) ,ale potem zobaczysz zrówna sie z rówieśnikami . Mój syn nie jest z grudnia ja mam dzieci wiosenne,ale on jest troszke opóżniony ,ale tylko w nauce poprostu nie może pewnych rzeczy pojąć i lekarze i pedagodzy każą ćwiczyć i czekać .On społecznie jest w porządku i wogól to po nim nie widać jego choroby ,ale z nauką ma problem ,ale to wszystko związane jest z c bliż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja skończyłAM na 10 dniu ,a owu moim zdaniem i testów była 14dnia ,więc nie wiem czy przeżyją te stworzonka ,niby zaczęłam jak juz był śluz a Sylwia mówiła ,że jak jest śluz to moga przeżyc ,zreszta ona chyba tak miała ...no zobaczymy , ten jeden test wykrywa juz 6 dniowa ciążę ,więc w poniedziałek go sobie zrobię :P ,a co jeszce potem sobie 2 zrobie ale to juz w terminie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz koko to tak jak u mnie znaczy u córy, ona tak wszystko ok psychicznie i fizycznie (no moze troche nieporadnie biega bo miała przykurcz sciekna achillesa i juz jest po operacji i ok tylko lekko nózke do srodka stawia) ale z nauka własnie ona musi miec swój czas zeby zaskoczyc,wiec czekam i cwicze z nia cwiczenia mam nadzieje ze bedzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja koko myslałam ze jednak sie skusiłas na ten 11dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko z tymi testami wykrywającymi 6 dniową ciążę to bajki. Dopiero jak tworzy się łożysko między 8-12 dniem od owulacji wzrasta poziom hormony gonatropiny kosmówkowej i to ona wykazuje test + lub- Nawet betę lekarze zalecaja najwcześniej od 9-10dc. Ciekawe co u Roksany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak moni musimy byc dobrej myśli ,bo inaczej to bysmy chyba oszalały :) wiecie co ja się juz wzięłąam za prace :D i wymęczyłam pierwszą stronę :P , ja to normalnie straszny leniuch jestem ,ale dziś piątek to chociaz lekcji nie odrabiamy ,tyle że sprzątanie przede mną :P o i prasowanie ,w tym domu to naprawde syzyfowa praca ,moje dzieci jak wyjda do szkoły to zostaje mi sajgon do ogarnięcia blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez tak sobie mysle ze te tesy no to ja??? jak w sumie to dopiero6-7dni po zapłodnieniu jajko sie wczepia w scianke macicy ,a oni pisza ze juz moze wykryc poziomHCG,dziwne jakies.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane❤️ Moni-i co robisz z tą nóżką do środka? bo mój Jasiek też cały czas \"zamiata\" .A już 6 lat. Nosi obuwie ortoped.-choć jestem coraz mniej rygorystyczna,chodził na gomnastykę korekc ale niewiele to dalo. Ja też do środka stawiałam długo-i jakos liczę,ze wyrośnie. Ale może błąd robie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrcze Inka to radzisz mi go nie robić ? a co do Roksi to na 99 % wydaje mi sie ,że to ciąża ,bo zobacz jak na testach owu wychodzą 2 grube krechy(czyli owu w pełni ) = ciąży,więc dlatego te paprotki ma na tescie śliny .Ale musze przyznac ,że jest bezlitosna :P ,bo tyle nas trzyma w niepewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni 11 dc się bałam ,że przedobrze ,a teraz wiem ,że dobrze bym zrobiła ...moze w tym cyklu sie skusze na 11 🖐️ Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja mam to samo ,sajgon łózka do zascielenia ,ale w sobote i niedzie to dzieciaki rozkładaja i składaja łózka no i kurze scieraja ,a cora jeszcze łazienke sprzata :)tz zlew umyje i kafelki przetrze :) buntuja sie tez ,ale ja odrazu mówie ze nie ma bajek i nadwór nie wyjda , lub cos innego wymyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze powitać Kate🌻🌻🌻 Cieszę sie,że jesteś:) Aniu- ja mogę podpisać się pod słowami Inki:)wiesz co-ja też miałam malutkie różnice miedzy dziećmi i co jeszcze mogę ci doradzić to to,zebyś czasem starszej poświecała \"cały \" czas-tzn-abyś znalazła chwile gdzie jesteście tylko we dwie. Ona jeszcze jest malutka-ale moze wtedy poczuję sie ważna i wyjątkowa. Ja tak robiłam z moimi chłopcami-nawet wtedy jak urodził się najmłodszy a ja czasem na rzęsach chodziłam-to szukałam tego czasu-aby indywidualnie móc go poświęcić starszym. Byłam tylko dla nich:) choć przez godzinkę albo dwie:)Strasznie byli wtedy szczęśliwi:)I to naprawdę procentowało.Moze popros wtedy kogoś o pomoc.Mysle,ze czasem nawet warto w opiekunkę zainwestować-bo mama zmęczona to mama zła. No i powiem coś banalnego ale prawdziwego-musisz po prostu przetrzymac ten czas-jeszcze ze dwa,trzy lata a dziewczynki będą najlepszymi przyjaciółkami:D zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili hej ,wiesz moja tez chodzi w butach ortopedycznych tez długo ale poprawy prawiz zadnej,i na korekte tez ja daje i co 4mc wizyta u ortopedy ale on mowi ze bedzie dobrze ,no ale kiedy??? ona miała gips całej nogi na 6 ty ,i myslała ze jej sie ta stopa ustawi normalnie tz prosto, ale to tez nic nie dało i dalej do srodka:-o,wiec sama nie wiem co robic ?? aha jeszcze basen ma raz w tyg ,i tez nic:(,juz sama nie wiem lekarz mowi ze to z czasem samo sie wyrobi jak bedzie tez nad tym pracowała tz myslała ze ma stawiac noge prosto ,ale ona jeszcze tak nie pamieta ze ma stawiac cała noge....wiec tak jak Ty lili jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko jak teraz nie wyjdzie to moze skus sie na 11dc co?? no zobaczymy jeszcze 10 dni i sie wyjasni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Moni jesli chodzi o swoje pokoje i calą zreszta góre to tez zazwyczaj w piątek po południu sprzataja ,ale dól to juz sama sprzątam ,bo wydaje mi sie ,że to zrobię najlepiej :P taki juz mam charakterek i coż poradzić .Zreszta góre tez nie raz poprawiam ,albo ich ganiam ,bo niestety nie zrobia tak dokładnie -wiesz jak to niektórzy mężczyzni , a kobitki oprócz mnie nie ma w domciu ,mam nadzieje ,że juz niedługo nie bedę rodzyneczka .Tobie córa to wysprząta i bedziesz miała wyręke ,ale co jeszce muszę przyznać to ciasta oni gniota ja juz ograniczam sie do dostarczenia składnikow i upieczenie w piekarniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko Inka:):):) Mi się też wydaje,ze z tymi testami to ściemka-ja przynajmniej nikogo nie spotkałam kto by wiedział po 6 czy 7 dniach ,ze ciaża ;) Koko-narazie czekaj i w pokorze się doskonal:D Ojej ja też coś czuję że nasza Roksanka......................:):):) Tak MOCNO jej kibicuję. Naprawde z całego serca:) odzywaj się dziewczyno:) Obstawiam ze poleciałaś na bete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja mam male mieszkanie wiec to szybko idze ,ale tez im pomagam ,ale powiem tobie syn moze mały ale jak go poprosze zeby np poukładał swoje misiaczki i samochodziki to chetniej niz córa zabiera sie do pracy:),ale fakt faktem ze z córa to mamy swoje babskie pogaduchy i wiesz o ciuchy sie pyta ,teraz stroji sie na cwiczenia bo w panu od korekty lekko zakochana i powazne ma pytania na temat miłosci ,ale powaznie z nia rozmawiam ,wiec wie ze jej nie wysmiewam tylo ze o wszystko moze pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni myslę o tym ,ale jeszce mam nadzieje ,że nie bede musiała podejmowac takich decyzji tylko będę W CIĄŻY :D ,wczoraj juz zakupiłam kolejne śliczne body ,tylko cholerka musiałam schowac ,kurcze tyle pieknych rzeczy mozna zamówić przez alegro ,ale gdzie ma paczka przyjść ,przeciez jakby zobaczyli to powiedzieliby ,że zwariowałam ,a dzieci to oczywiście pomyslałyby ,że jestem w ciąży ,a potem chdziłabym jak słoń 24 mc :P , bo juz i tak sie nie moga doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili wiem ,że kochana musze czekac ,co zreszta jest najgorsze ....ale nic jeszcze 10 dni ,ale straaasznie sie dłuzy Moni no to zazdroszcze ,choc nie powiem mój młodszy jest strasznie kochliwy i też mi sie zwierza a ja z powagą go wysłuchuje i nawet o rady nieraz pyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle,ze sprawy porzadkowe i gospodarność -to kwestia wychowania a nie płci. U mojego meża w domu było 3 chłopców-i wszyscy wszysko potrafią zrobić.No i są naprawde dobrymi mężami i ojcami. A ja dziewczynka-jedynaczka-i jak z domu wyszłam to wielkie NIC-dwie lewe ręce. Koko-no wrzuć w końcu zdjęcia swoje i chłopaków:) Nie daj się prosić. Albo na maile nam wyslij hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko to tak jak ja! Ja nawet zalożylam sobie wlasne konto na allegro! Mężowi mówię, że zamówilam testy i jak coś do mnie przyjdzie to ma to schowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie koko ty masz juz fajnych chłoaków ,to siostra bedzie przez nich pilnowana i rozpieszczana:D, no u mnie córa to b chce no ale siostre ale wiem ze jak tez chłopak by był to ona tez szczesliwa bedzie :)wiesz dziewczynki to takie mamki małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem, poczytałam wasze pogaduszki i powiem Wam,że też mam pozytywne myśli co do Roksanki!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki z całych sił. Moni nie martw się córeczką, jakoś się to unormuje u nóżka się wyprostuje. Robisz przecież wszystko co trzeba,więc w końcu musi być efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ma poranne nudności :P Roksanka ,albo jeszcze śpi ,pamietacie wczoraj pisała ,że spała w dzień z Samuelkim ,a senność to tez objaw C ,prawda :D :D :D jejku kochane lecę cos ogarnąć i jakiś obiadek i znowu nie wiem co ugotować ,dzis piątek a moje chłopaki ryby nie lubią ...a może nalesniczki z serem .Będę was podglądać :P , także nic przede mną nie ukryjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Koko-ty masz o tyle lepiej-że masz dzieci już duże. I przynajmniej odchodzi kwestia jakiegoś totalnego zajechania,czy odbicia na zdrowiu. Własciwie ciąża po takim czasie-jak u Ciebie czy Inki czy Begusi-to jak coś prawie nowego:) na pewno zupełnie inaczej będziecie ja przechodziły:) Tak jak pewnie Dana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili to prawda jedynaki to lewe rece :P ja tez jedynaczka:) wiec u mie problem jest z sprzataniem nie umiem za cholere długo porzadku utrzymac!!!:-o, ja zawsze do pracy chodziłam to mama za mie wszystko robiła :-o wtedy było ok ale teraz to mnie cholera na to bierze ze sobie z takim czym nie radze , i dla tego staram sie zeby moje dzieciaki sobie lepiej radziły w dorosłym zyciu niz ja!!ale za to b lubie prasowac odpoczywam przy tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Inka ,ale jakby mąż zajrzał to by pomyślał ,że zwariowałam ......a te ciuszki to takie piękne ,no np ten sweterek co ty ostatnio kupiłas ,wiesz ile razy ja go oglądałam i oczywiście marzyłam .....ach ... 🖐️ ewelinko Roksi słyszysz nas tutaj jestesmy ....cholender zapomniała o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×