Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no i nic z tego.....przyszla @@@@@@@............:(:(:(:(:(:(:(:(:( i ja zaczynam wszystko od nowa...... tylko czy ze mna wszystko ok....bo niby powinnam byc i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem:) ,roksanko tak mi przykro:(....... och ... dali a co u ciebie???? pisałas cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Dziewczyny trzymam za Was kciuki 🌼 ❤️ [kwiatek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dana oby:) kochana a tobie szybkiego i expresowego porodu!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ??? ja juz wszystko rozumiem ale zeby nikogo nie było!!! no nie ładnie łobuzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko chociaz ktos:D, kochana co u Was jak Karolinka juz raczkuje czy staje na nozki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raczkuje i staje na nóżki :D Ale do samodzielnego chodzenia to jeszcze troszkę :D Chłopcy w jej wieku już zaczynali chodzić. Ale nie ma co się spieszyć, nachodzi się dziewczyna w życiu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak nachodzi sie:D a po za tym kazde dziecko ma swój rytm rozwoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mały juz konczy antybiotyk:) i juz w poniedziałek na maxa zacznie chodzic do przedszkola ,a córa odpukac zdrowa:D,teraz ide ich do łózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily👄👄👄 Moni👄👄👄 wiec podobnie bedziemy razem kolejnej @ (nie)wypatrywac??? Sylwia👄👄👄 Dana👄👄👄 oj dla Was wszystkich.....👄👄👄 ale jestem zla...... a jak boli mnie brzuch.....jak nigdy..... jedno wiem ze cykl mam po tych tabletkach jak w zegarku... ciekawe jaki bedzie nastepny.... od wtorku kolejne tabletki.... zastanawiam sie nad badaniem mojego meza..... nie wiem czy wam pisalam ze moj maz w zeszlym roku pracowal ok 6 miesiecy jako spawacz....tak sobie mysle czy moze cos nie tak ....:o znow minie kilka dni zanim dojde do siebie....... chcialabym jak Nasza Bega a jakos mi nie wychodzi.....nie wiem co robie zle....w czym moglabym jeszcze cos zrobic ...zmienic....brakuje mi pomyslow:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........16.04 4.Koko................3s...............27-28............ ....... 26.03 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........????? 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........30........20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............29tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........26tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........23tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49 cos nie cos pozmienialam ...ale sprawdzcie czy dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roksanko :( wiesz ja sama nie wiem co mowic co pisac przeciez twoje jajo było obstawione... ach a natura i tak robi co sie jej podoba:-o,moje kochane trolki juz w łóżkach :D luz blus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko zapowiada sie ze swieta jak by sie udało były by w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze wpisac moja nastepna 12.04.@ bo ja nie umiem działac z ta tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Hej dziewczynki :-) Tak czytam i widzę, że u Was to już poważne plany, terminy. A ja dopiero przechodzę drugi cykl bez pigułek. Chyba jeszcze poczekam ze dwa cykle , zrobie testy czy w ogóle owu wróciła. 4 lata temu przeszłam operację jednego jajnika, dość długo chorowałam i nie wiem jak to teraz będzie wyglądało w praktce. Właściwie nie sądziłam, że jeszcze zycie mi się poukłada i będzie nadzieja na dziecko. Dziś po pracy wpadłam do mojej przyjaciółki, jestem chrzestną jej 4 miesięcznej Oliwki i kedy tak się patrzy na takiego dzidziusia, nosi sie na rękach, to już chciało by się je mieć, bez czekania i martwienia się. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek idę na cmentarz z moja koleżanką, jej synek mialby 20.03 roczek. Musze sie psychicznie przygotować :(. Jakie to życie jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale chyba nikogo nie ma?! Roksanko, wiesz, ja sama się zastanawiam ile to zależy od nas, zeby ta ciąża się urzeczywistniła??? Wszystkie poczynania, czas, warunki, owulacje, przytulanki- wszystko jak należy ...a tu co? NIC! U mnie w tym cyklu chyba efekt będzie taki sam jak u Ciebie. I naprawdę nie wiem dlaczego? Nic z tego nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Aniolka, którego Ci pokazywalam Kate kupilam wlaśnie dla niej. Myslę że potrzebuje takiego malego aniolka stróża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
daily ja przedwczoraj przezywałam 7 rocznicę smierci mojej córeczki, miałaby 13 lat. Takie rocznice to bardzo trudne dni dla kobiety-matki. Nie ma na to słów... po prostu bądź ze swoją kolezanką, to bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kate jak tak z nami dłuzej popiszesz ,to szybko twoje plany wejda w praktyke:), dali smutne to co sie dzieje :(ja tez jakas dzis zdołowana po pogrzebie mojego znajomego....i jakos tez weny do pisania nie mam:-o, pisze z wami i ogladam Piratów z Karaibów lubie takie filmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
mała córeczko dlaczego płacze twój ulubiony miś i lalkom oczka się skrzą dlaczego smutek tak wielki wśród twoich zabawek że jeszcze bardziej posmutniał zawsze przecież smutny pajac Pierrot mała córeczko na twych rysunkach zachmurzył się świat i tak się stało że widok smutnych zabawek również moją radość na zawsze już skradł… ------ życie jednak toczy się dalej. daily, takie aniołki to naprawdę najmilsze rzeczy w takich chwilach, ja mam ich całą kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kate! To miło, że chcesz z nami dzielić się Twoją wielką tajemnicą. Z pewnością daje Ci to jakieś ukojenie. Powiem Ci tylko szczerze, ze chylę nisko przed Tobą czoło i milknę... Moja dusza krwawi, gdy tylko pomyślę o Twoim cierpieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×