Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Kate68
znów wiśniowy sad zakwitł i pierwsze burze przestały być pierwszymi kolejny kalendarz odszedł zostawiając słowa bez szans na amnezję więc wracają potajemnie znienacka bez ostrzeżenia dniem nocą chwilą a czas fałszywym lekiem częstując pamięta kiedy byłaś odkąd ciebie nie ma Pisanie wierszy pomogło mi przetrwać... dobranoc, choć pewnie i tak już śpicie... no to miłych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Wszystkiego naj🌻dla🌻INECZI🌻,zycze jej upragnionej 🌻zdrowej🌻ciazy🌻,enex jak sie dzis czujesz???:D,kate pieknie piszesz..... ale o tej godz jeszcze nie spałas....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim!!!! Kate68, piękne słowa...............Cierpienie, tak bardzo mi Cię żal ! Chyba, pojedziemy do rodziców! WIęc do zobaczenia! Całuski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek DUŻO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA DLA NASZEJ INECZKI ....NO I UPRAGNIONEJ CÓRECZKI :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Kej!! Moni76 a no nie spałam, choć u mnie była godzina wcześniej niż u Was. Byłyśmy z dziewczynami z pracy na angielskiej dyskotece!!!! Było super, choć szczerze mówiąć nie dla mnie takie imprezy. No ale pomyslałam,że trzeba poszaleć, bo może wkrótce nie będzie już na to czasu :-) Ewelinko, cierpienie to najgorsze już minęło, teraz są wspomnienia, wiersze... po prostu /bogatsza o smutek i łzy układam puzzle życia/. Buziaczk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przede wszystkim wszystkiego NAJ NAJ NAJ 🌼 dla ineczki.... ty wiesz czego ja Ci zycze..... kate....cierpienie minelo ale pamiec wciaz jest i niestety nie da sie jej zagluszyc wraca wlasnei we wspomnieniach, ale one juz mniej bola...ja juz umiem umiem bez wzruszenia prawei opowiadac o moim dramatycznym przezyciu do niedawna ryczalam i emocje braly gore.... kochane nie bedzie mnie tez jedziemy do moich rodzicow na obiad...moze wieczorem zajrze zobaczyc co u was? u mnie cos dziwnego...znow orgaznizm plata figle? nawet nieprobuje dociekac co sie dzieje...biore to wszystko na luz... dzis 12dc...sluzo zero ? nic ie moge wygmyrac...wczorajsze przytulanki owocne....dziec tez zamierzam...ale UWAGA, test owu dzis znow UJEMNY!!! zglupialam? kiedy ta owu bedzie? to u mnie niemozliwe jakies? cos przeoczylam? a ten sluz z 10dc wieczorem...mega plodny>? dzis kluje mnie jajnik...ja nic nie rozumiem i nie chce juz chyba rozumienc...dzialam do ponioedzialku moze jutro dokupie testy bo skonczyly mi sie....nie wiem??? sciskam was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja tez bym poszła na jakies małe szalenstwo z kolezankami:),no ale jak dochodzi 22.00. w sobote to jakas spiaca jestem:P,beguniu cos mi sie wydaje ze ty owule jutro bedziesz miała lub pojutrze ,sama jestem ciekawa :) moze dokup testy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - spełnienia marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny u mnie 18dc tempka wciąż niska 36,4 - i uwaga! zaczynam mieć płodny śluz, ciągnie sie mega - matko co się dzieje ?????????? w zyciu nie miałam cyklu dłuższego niż 28 dni, a juz w tym momencie bedzie miał napewno 32. Zamierzam kupić dzisiaj testy owu i zobaczę możę zadziałam - szok !!! staranka skończyłam na 8dc :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Doświadczone panie, przyjmujecie nowe ? Bo ja właśnie jestem w drugiej ciąży 12 tydzień, dodam ciąży planowanej na 2008/2009. I przerażenie :jak ja dam sobie radę, bo mój synek skończy w październiku dopiero dwa latka i naprawde nie wiem jak da się pogodzić godziny karmienia piersią z ogromnymi potrzbami mojego starszaczka. Lili 34 jak czytam, u Ciebie różnica wieku wynosi rok i dwa lata zdradź mi przepis na zaspokojenie potrzeb obu maluchów. A co z brakiem snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, potrzebuje pomocy!!! Nic już nie rozumiem z tego cyklu 7 dc 36,5 8 dc-10 dc= 36,7 11 dc-12 dc=36,8 dziś 13dc= 37,00 i śluz mega rozciągający. dodam że mialam już ciągnący się śluz ale krótko w 8dc. Co mam robic, cykle zwykle 30 dniowe, ale byl tez 26 dniowy jak i ostatnio 33. Testy negatywne, dzisiaj też negatywny ok. 14 Co ze starankami, dziewczyny pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka kochana nie wiem co mam ci poradzic:( może przez te zioła coś sie przestawiło ! tempka to jak na owulke! ale ze testy nie pokazuja , to ja już głupia jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = jesteś tu jeszcze? witam nowe koleżanki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Enex kochana to masz przyczynę braku śluzu ,musisz kupić testy i sprawdzać ,bo chyba teraz dopiero wchodzisz w fazę płodną janeczka nie wiem co ci doradzić , ja w 100% wierze testom i na nich się opieram a tempki nie mierzę , więc moim zdaniem to dopiero będziesz miała owu ,może działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, jestem tylko nie wiem co mam robic. Bega, Sylwia, Inka jesteście? Kto jeszcze zna się na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = a wcześniej robiłaś testy, i co pokazywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = a staranka zakończyłaś? bo może za wcześnie, juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka jeżeli są negatywne to jeszcze nie ma owu , a tempka mpże skoczyć z róznych powodów ,nawet jak w nocy żle śpisz to wynik może być niemiarodajny ,ja opierałabym się na testach ,zresztą tak robię i się sprawdza ,bo jak juz miałam 2 krechy to po 24 h była owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zobacz jak było u Poki ,jaki miała długi cykl także tym się nie sugeruj , bo nie wiesz jaki ten będzie -prawda ,ja bym dziś działała ,a jaki śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, ale skąd wiedziałaś że wu była, miałas monitoring? Jakiej firmy masz testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, dzisiaj właśnie rozciąga się na maksa, dawno sie tak nie ciągnął, wg śluzu to kiedy ma byc owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Acon LH i wiem bo zawsze mnie bardzo boli brzuch i w tym cyklu to miałam baaardzo dużo śluzu właśnie 24 h po dodatnim teście ,słuchaj one są naprawdę dobre i myślę ,że spokojnie możesz na nich polegać .Pamiętam jak kiedyś Bega pisała ,że też tak miała póżno owu i sugerowała się testami no i działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz śluzu to możesz mieć obficie po tych ziołach ,ale Sylwia mi pisała ,że jak na córe to trzeba w pierwszym dniu śluzu płodnego ,a który u ciebie dzień takiego śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×