Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no wlasnie moje drogie...zeby to ciazowy byl co???? ale niestety to tylko owulacyjny! idac dakej tropem rozwazan moich....jakby dzis przytulanki byly ok 22 to najwczesniej za jakies 6 godzin dotarlyby do celu tj ok 4-5 nad ranem...juz by waraowaly w gotowosci...ale nadal by tam byly te z wczoraj przeciez i to juz te wyselekcjonowane X....teraz tylko jkiedy owu? ale tak czy owak ? a opcja druga, ze te z wczoraj nie doczekaja 2 dni...a te z dzis wieczorem na pewno.... wiec?? jezu chryste.//znow mi odbija!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus jak ich bedzie tam tak dużo to w końcu będą blizniaki ,co myślisz o 2 ślicznych dziewuniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega no własnie!!! jak nie przezyja tez dzis ??? to te z dzis o 22 tam beda i meskie po troszku sie powykruszaja zanim jajo dopadna a w iec kobiety góra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide sobie maseczke z włoskow spłukać ciekawe tylko czy mi zejdzie,wyczytałam że dobra jest z oliwy z oliwek,żółtka i cytryny no i własnie testuje:)tylko nie wiem czy uda mi się to spłukac bo włosy teraz są okropnie sztywne,a pasemka wyszły nawet ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega działaj ,tak jeszcze nie miałas to jakis znak chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....zawieszona jestem w prozni tak miedzy mlotem a kowadlem...mam czas do wieczora....bede myslala i moze cos uradzimy.... dzis mam znow dzien pelen wrazen, zaraz musze wychodzic, potem troche domem i obiadem sie zajac a potem am zebranie u mikusia w szkole, wiec teoretycznei juz czasu nie mam...a ja tu tkwie...... jejku...no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ta maseczka jest swietna na włoski ,i na pewno je spłuczesz,ja zaraz za sprzatanie sie biore :-o po niedzieli u mnie wyglada jak po tajfunie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie ❤️ dzieki wam bardzo za pomoc i wsparcie, ja w skrytosci ducha tez chce dzis dzialac a co....? chyba ,z e zaraz mnie ktos na ziemie sprowadzi..... a co do blizniakow....nie kraczcie, nie kraczcie....moj ojciec jest z blizniakow!!!! czyli moja babcia powila blizniaki, a ja do niej jestem cholera podobna nieludzko ...na zdjeciach z jej mlodosci gdyby nie tamte fryzurki...to moglabym byc ja...wiec geny babci silne mam.......o nie!!!!!!!! ja rozumiem wszystko ale takie szczescie razy 2 to juz chyba nie na moje skolatane nerwy...... ale 2 sliczne dziewunie????? to boze...przezylabym !!!!! TAK TAK nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny-litości nie macie..;) Po kolei zatem: Inka🌻❤️🌻 \"Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże,jeśli nie ma przyjaciela,któremu mógłby o tym powiedzieć\" Kochana-z okazji Twojego pięknego Jublileuszu-życzęCi wielkiej madrości,pokoju serca ,przyjaźni z Bogiem i ludżmi. I oczywiscie zdrowego,rumianego dzidziusia-abyś niedługo mogła Go poubierać w te wszystkie piękne ubranka:):):) Alis-witaj:) Nie zamartwiaj się na zapas-malutkie różnice między dziećmi naprawdę mają mnóstwo dobrych stron. Ciesz się i tyle-widocznie tak miało być i już:) Będziesz miała za to łatwiejszy poród,wszystko bedziesz doskonale pamiętała,ta ciąża minie ci ekspresowo przy małym dziecku(zobaczysz),nie miałaś też czasu na zastanawianie się \"czy to już ten moment?(na ciążę)\",odchowasz hurtowo i bedziesz mogła wrócić(iść) do pracy(szkoły) no i najważniejsze-dzieciaki będą miały super kontakt ze sobą.A Ty już za kilka lat bęziesz zbierała procenty:) No niestety-najbliższy czas musisz poświęcić im- i się na to pokornie;) przygotowac.Ale z własnego doświadczenia zapewniam cię,ze jakoś się szybko zapomina to co złe:)Przeczytaj jeszcze raz co pisały chyba wczoraj dziewczyny-jak szybko czas leci.... Ja tego też doświadczam i Ty nam wszystkim rację przyznasz niedługo. A narazie zaglądaj do nas-razem raźniej;) Ja obiecuje Ci słuzyć radą-jeśli oczywiscie będę mogła i potrafiła. Beguś-ale masz zadyme;) Bierz przykład z naszej Roksanki i dzwoń po mężusia:) Zartuję-wiesz do Ciebie należy decyzja-ja tam bym działała.......tylko,że u mnie trochę inaczej z tą determinacją na konkretną płeć. A z moich obserwacji wynika-nie wiem może napiszę bzdurę:P ale jak patrzę na znajome rodziny to widzę,ze chyba duża szansa na inną płeć jak to kolejne dziecko jest właśnie po dosyć długiej przerwie... Potwierdziło by się tez u Sylwii,Aguni i Dany nie? Tak że Begula-wydaje mie się,ze może tak być i u Ciebie i u Inki:) Ale to tylko moje osobiste i prywatne teorie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze leciec...postaram sie do was zagladac z doskoku, bo na stale nie moge sobie pozwolic... sorki, ze was tak swoja osoba zaje4lam ale wy jedyne mozecie mnie wspomoc???? buziaczki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastus ,żeby ci z włosami nie zeszła :D ,a ptak powaznie to ja robiłam sobie takie maseczki ponieważ włosy mam jak piorka i to chyba liliputa ,bo tak ich mało :D Bega właśnie zobaczysz do wieczora ,ja tak sie zastanawiałam w 10 dc i myślałam ,że zdam się na los ,więc siedziałam wieczorem długo przed kompem i jak poszłam na góre sypialni to myslałam ,że M juz śpi ,więc myślę sobie ,że widocznie miałam dziś nie dziełać , a jednak czekał i przytulanki były i.......tak gówno z tego (przepraszam za wyrazenie ale nie mam juz siły z ta natura walczyc ).A swoją droga to wiesz ,ze ty strzelasz ( a właściwie twój M :D 0 ,a Pan Bóg kule nosi i myslę ,że jezeli dana jest ci córa to czy w owu czy przed bedziesz działać to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili:) ja tu chce isc sprzatac ,a to jeszczez toba nic nie pisałam dzis:), bega działaj,działaj ,zobaczysz nie pozałujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie koko dobre słowa:D ,strzelac my mozemy ale Bóg wie co nam zesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och lili 🖐️..... masz racje w 100% te obserwacje to nie tylko obserwacje naukowo tez dowiedziono, ze z biegiem lat zmienia sie pH w pochwie kobiey i czesto ze sprzyjajacego Y na sprzyjajace X... czyli z zasadowego na kwasne lub odwrotnie itd,...... wiec to bardzo prawdopodobne.... dobra REASUMUJAC na te chwile!!!! DZIS ZAMIERZAM DZIALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co...niech sie dzieje wola nieba.... tylko jak bym byla w ciazy to dopiero bede wam trula o matko.......bo bede dywagowala czy to chlopczyk czy dziewczynka...dopoki nie poznam plci bedziecie mialy ze mna krzyz panski!!! :D matko...musze leciec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze do Ali miałam napisać-dzieki Kochana za fotki. Masz racje z tym naszym wyobrażeniem o sobie-często totalnie mija się z prawdą. Ja sobie też ciebie inaczej wyobrazałam-a jesteś mmmmmmmmmm bardziej młodzieżowa:) tworzycie super rodzinkę-serio:) A Ty zdradź mi też dlaczego inaczej sobie m,nie wyobrazałaś? no i jak?.....nie obrażę się:D Cześć dziewczyny-jeśli tam jeszcze jesteście:D bo zanim ja napiszę to pewnie wszystkie pouciekacie:D Nastka,Moni,KOko..jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lili ale tez muszę zmykac bo niedługo synki sie poschodza a w domciu nie obiadku ,a dziś kotlet z indyka cycuszka i sałata i kalafiot i kartofele ...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega my zniesiemy ten krzyz panski;) tylko juz badz w ciazy!!!!!🌻 ja tez juz lece ,bo jakos od was sie oderwac to trudno takie fajne jestescie:Dpapapapappapapapapapaaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maseczka zeszła teraz odzywkę sobie walnełam na te moje pórka,Koko bo moje tez sa bardzo skape te włosieta:D heheh a begunia to tylko tak teraz mówi ze czasu nie ma,ona do męża na ten parking pognała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ty pisz my czytamy ,tez fajnie madro piszesz:) tak duchowo i uduchowiono:) ja lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nasteczko tak masz racje :) bega szuka miejsca na parkingu;) beguniu trzymaj sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega na parking może nie poleciała.ale zadzwoni do mężusia na bank:) No i dobrze- niech wykorzystuje okazję. No to ja też chyba idę pranie rozwiesić-bo wszystkie się za robotę wzięłyście. A ja dziś jestem z siebie strasznie zadowolona-od rana tyle porobiłam ,że hej:) Nastka-fajnie,ze wiecej się pokazujesz-pewnie juz żyjesz wyjazdem? Z jakiego miasta Ty pochodzisz bo nie pamiętam?Radom??? Czy Koko Radom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> to masz problem ;) Ale tak naprawdę co ma być to będzie, chodzi mi o ciążę nie o płeć. Tam u góry myślę, że jest wszystko zapisane. Jak masz być to napewni bedziesz, nawet jak nie będziesz chciała ;) To, że do tej pory się nie udawało to napewno nie dlatego, że nie trafiłaś w jajo. Poprostu byo coś nie tak. Ale ten śluz o którym mówiłaś daje Ci dużą szansę. A przy Twoich cyklach dzisiaj albo jutro będziesz miała owulację. Lili=> skutecznie zbijasz dziewczyny z tropu, co do planowania płci ;) Ja już kilka razy pisałam, że wśród moich znajomych metoda ta się sprawdziła, ale nie widzę związku z różnicą wieku pomiędzy dzićmi. Widać jak się trafi. A mam dwie znajome z NPR i one potwierdziły mi że ta metoda działa. One mają dzieci zaplanowane i się zgadza. Jedna ma troje, druga czworo. I osobom którym one pomagały też się udało. Znam tylko dwie pary którym nie wyszło. Ale co do jednej to nie jestem pewna czy dobrze zadziałała ;) :) Widać wszystko zależy.... A najwięcej zależy od wiadomo kogo :D I na to napewno wpływu nie mamy :) Jeszcze trochę my same na sobie będziemy mogły sprawdzić na ile ta metoda się sprawdziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili ja przez całe życie mieszkałam w Słupsku:) teraz na stare lata przyszło mi w wielkim swiecie żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×