Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Kurcze, coś się działo, bo nie moglam wejśc na stronkę. Koko, śluz mam od paru dni, ale taki kleisty się rozpadał, dziś się rozciąga w nitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka=> kleisty śluz raczej nie jest śluzem płodnym. Płodny jest przeźroczysty i rozciągliwy. Uczucie wolgotności, naoliwienia też jest oznaką płodności. Być może dopiero dzisiaj się u Ciebie zaczyna okres płodny patrząc na dłuość Twoich cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanie, jak jest ten rozciągliwy za ile jest owulacja? Coś mi net szwankuje, bo nie zawsze otwiera się stronka z naszym topikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko trudno powiedzieć kiedy jest owulacja. Może być na drugi dzień, a może i za 5. To wszystko zależy od kobiety, a może nawet od cyklu. A powiedz mi na którym dniu do tej pory kończyłaś?? I jak długo się już starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, poka, sylwia !!!cześć słuchajcie, więc janeczko ja mam podobny problem - dziś 18 dc maga śluz (w życiu takiego długiego cyklu nie miałam) zrobiłam więc test - są dwie równe krechy - i chyba nie będę już działać - co myślicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, no i jajnik mnie boli...kurcze trochę mnie korci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja na twoim miejscu bym działała, bo test negatywny ale ja to trochę po ptokach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex, a wczoraj pewnie nie działaliście??? Trudno coś doradzać, ale jeżeli bardzo zależy Ci na dziewczynce to dzisiaj już może być nie za bardzo. A wczoraj test robiłaś??? Na testach to najlepiej zna sie Inka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie robiłam, ale znam siebie - jutro owulacja jak nic :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra to dam sobie spokój, w przyszłym miesiącu podziałamy...jakoś wytrzymam, juz tyle wytrzymałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- ostatnio kończyłam na 10dc, ale to chyba za wcześnie. Enex - chyba spróbuję, ale już sama nie wiem co robic. Ty raczej juz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka=> przy twoich cyklach to 10 dc raczej za wcześnie. ja nie doradzam :D Bo potem bedzie na mnie ;) Ale wg Ciebie w którym dniu masz owulkę. I najwcześniej wogóle kiedy miałaś owulkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm!!! A wczoraj też były przytulanki??? Wiesz strasznie trudno mi coś doradzić. Jeżeli strasznie zależy Ci na córeczce to jest mały problem. Jeżeli dzisiaj jest u Ciebie 13dc i zakładamy, że owulacja będzie 15 dc ( nie wiadomo czy rano) to może być chlopiec, może być też dziewczynka. Ale jeżeli owulacja byłaby 17 dc, 18 dc. to powinna być córcia. Ale tego nie przewidzisz. A z Twoich obserwacji, to wktórym dc pojawia się u Ciebie taki śluz płodny??? U nie było o tyle prościej, że miałam bardzo regularne cykle. I zawsze śluz pojawiała się 9, albo 10 dc. A owulacja była 13, 14 czasami 15 dc. Nigdy nie wcześniej niż 13 dc. Dlatego było mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to mam problem, bo wcześniej nie miałam śluzu płodnego, takiego rozciągliwego, tylko w tym cyklu. Juz sama nie wiem co robic. Ostatnie przytulanki w 11 dc, a własciwie na przelomie 11-12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy!!!!!! widze moje Panie, ze wszystie mamy ten cykl zwariowany i pochrzaniony na maxa... enex, janeczko....no i jak u was. dzialalyscie? co robicie??? u mnie tez ciekawostka i jestem tak bardzo zdumiona , ze az trudno mi cokolwiek powiedziec, juz nie faktem poznej owulacji, ale przede wszystkim oznakami... moze sywia bedzie umiala sie odniesc do mojego organizmu> sylwia zdaje sie ma spore wiadomosci sluzowe, ze tak sie wyraze.... kochane dzis 13dc...i dopiero przed sekunda! test owu pokazal 2 kreski !!! wczoraj wieczorem nadal ujemny!!! czyli owu jutro lub jeszcze pozniej....to jakis obled, zwazywszy na dlugosc moich cykli? no i teraz to co mnie meczy....w 10dc poznym wieczorem sluz tak plodny w swoim szczycie ze lepszego trudno sobie wyobrazic.... potem cisza...ktora trwa do dzis??? a tu owu podobno sie zbliza? i jak na to patrzec...??? POMOCY!!!!!!?????jak to interpretowac??? no i tak moje drogi od 10dc do wczoraj intensywne przytulanki....najbardziej sie cieszylam z tych 10dc bo ten sluz taki cudny byl wtedy.... wczoraj wieczorem vzyli 12dc byly ostatnie.... musze wiec dzis oststni raz powalczyc! najlepiej byloby teraz...ale niestety brak byka rozrodczego :D a powaznie nie wiem co robic> i znow organizm robi sobie jaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌼❤️ Witajcie Kochani:) Dla Ineczki spoznione chyba ale szczere.....Wszystkiego co Naj...Naj...Naj....i oczywiscie upragnionych Dwoch Kresek jak najszybciej 🌼🌼🌼 Begus🌼 ja nie wiem co Ci poradzic bo w testach jest najlepsza nasza Inka.... ale z tego co pamietam to jezeli dzis masz dwie krechy to za ok 24/36h moze wystapic owulka???wiec na dziewczynketo juz chyba bylby \"ostatni dzwonek....teraz....jabys go jeszcze miala gdzies w poblizu....ludzie tak bymm chciala zeby sie Wlasnie Tobie i WLASNIE W TYM M-CU UDALO...NA TEGO 15 GRUDNIA❤️❤️❤️.... kiedy wraca Ineczka zeby Ci doradzila????pisz do niej sms-ka miala cie w tym m-cu przypilnowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janczko❤️ ja bym dzialala dopoki nie ma tych dwoch kresek:) jeszcze ich nie ma wiec ???a spadek jeszcze tempki nie mialas wiec tez moze jeszcze byc? pisz nam jaka dzis jest tempka? a jesli chodzi o sluz plodny ciagnacy to ja w ostatnim m-cu tak jak wam pisalam mialam go od piatku ...tydzien wczesniej jak byla owulka(wg.monitoringu)w/g sluzu bylabym pewna ze dobre kilka dni wczesniej....chociaz ja to jakis ewenement cos jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksanko!!!! Tak tak, masz rację 15 grudnia zarezerwowany!!!! Ineczka, po wojażach pewno odpoczywa!!! Ineczko ja również spóźnione,ale z głębi serca życzenia: miłości, wytrwałości, samych pogodnych dni oraz bocianka z dostawą na którego tak czekasz!!! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Bega ja chyba dałabym spokój , bo jeżeli wczoraj były przytulanki a owu nawet jak będzie za 36 h to i tak masz 2,5 dnia ,więc akurat by dożyły ,zobacz u Sylwi żyły 4,5 dnia .......więc juz daj spokój , oczywiście to jest moje zdanie ,a może dziewczyny ci doradzą inaczej ,tylko pamiętaj ,że chcesz córę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie znowu nastrój do dupy ,czuje ,że ten @ przyjdzie ,wiecie co już mam dosyć tego czekania i liczenia a może naprawdę mam miec 3 dzieciaczków i dać sobie spokój ,bo sie tylko psychicznie wykańczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu, twoja owulka nie jest az taka późna - tak mi sie wydaje - pewnie będziesz miała jutro to bedzie cykl 28 dniowy. Pomysl co ja mam powiedzieć owulacja w 18 dc - Beguniu ja chyba musze hormony zbadać - moje cykle to 25-27, a nie 32 :( W stosunku do poprzednich miesięcy owulacja przesunęła mi sie równo o tydzień. Szkoda trochę bo wiem że czekam teraz tylko na@............:O :O :O :O :O Wczoraj dałam spokój choć korciło mnie bardzo. Teraz termin @ Bega mamy (tzn ty nie masz - ja mam) na 03.04 - jakis obłęd. Ale pomyslałam sobie to nic przynajmniej w styczniu mam termin na 10.01, a nie jak wczesniej na 03.01 - kiepsko. witaj ewelinko, roksanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko! Widzę, ze też już Cie to czekanie dobija. Ja ciągle mam jakąś\" głupią\" nadzieję, dopatruję się jakichś objawów ciąży, ale niestety znajduję tylko te od @. Z jedej strony tłumaczę sobie tak jak Ty, ze pewnie pisane jest mi 3 dzieci, ale... tak za chwilkę znowu się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, Dziewczynki, ale muszę iść z moim pieskiem na spacer, strasznie mnie już prosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×