Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej kobitki!!!, kochane widze ze sie wczoraj tu działao z tymi jajeczkami i sluzami;)a u Mnie dopiero dzis koniec @:D aha enex twoj cyk to naprawde długi bedzie w tym mc,bony co sie dzieje z naszymi cyklami jakas synchronizacja???(jajka warjuja na maxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ala ,Enex Alu ja wiem ,że będzie @ i nie mam nadziei , bo tak jak Bega pisała po tygodniu juz wiemy i ja juz mam właśnie tydzień do tej wredoty ,więc brzuch już mnie boli jak zwykle i syfki się powoli pokazuja ,qrcze nawet testu nie będę robiła bo nie sensu Enex ty rzeczywiscie dziwnie masz w tym cyklu ,a testy wcześniej pokazywały owu czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko jak córcia lepiej???koko puki nie ma@ to jest szansa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Moni, ja trochę całą tą metodę przed owulacją dziewczynka, po - chłopczyk traktuję z przymróżeniem oka - znam wiele przypadków zupełnie odwrotnych - dlatego wczoraj chciałam zadziałac bez względu na wszystko, nie zrobiłam tego tylko ze względu na to że termin miałabym na połowę grudnia, a skoro nie staram się tak długo, wiec poczekam jeszcze chwilke i dzidzia bedzie już z nowego roku. Troszkę dziewczyny wystraszyły mnie tymi grudniowymi dziećmi - więc jak mam wybór - nwolę ze stycznia :) aaaaaaaaaallllllllllllllllllllllleeeeeeeee mnie korciło mówię wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ty moja droga możesz zacząć działać -tą fazę cyklu lubię najbardziej ,pełna wiary i nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koko robiłam tydzień temu i była słabiutka kreseczka i myslałam ze to to, że jak nie ma wcale to test jest negatywny, tu okazało się że wczoraj to była krecha!! - taka jak kontrolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex :) masz racje ja tez sie zastanawiam nad grudniem?? i chyba tez z grudnia zrezygnuje ,to jedno a drugie ze musze isc do lekarza bo mnie strasznie gardło i ucho znowu boli :-o,wiec mysle ze jakis antybiotyk dostane ,no a przy antybiotyku to głupota działac prawda?? koko ,tak teraz najlepsza faze mam ,ale tylko ze w tym mc ostroznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę żeby był już kwiecień :)...też chcę staranek - aha znów będą u moich rodziców bo to będą świeta - kurcze tak samo jak na Boże Narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Enex z tymi naszymi organizmami to nie można dojść do ładu , to chyba wszystko nam na złość no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja rodziłam 20.12. i całe swieta w szpitalu strasznie było ,jeszcze nic pozadnego zjesc bo to po cc:-o.Jedynie begunia ten 15.12.rezerwacja ,no i ineczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dalej napalam na lipiec:) i wiosne:)( aha dziewczynki jak wam odpowiada grudzien to niech wszystkie w grudniu maja dzieciaczki;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Moni :) wiesz, 03 kwietnia jadę do Gdańska, znów będę widziała cię z okien. Moni a ty w których blokach mieszkasz ? koło biedronki czy gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex ja ogólnie tez ,bo jest taki nastrojowy no ale ...po mojej Kindze widac ze ona bardziej dziecinna w stosunku do dzieci z jej grupy ,tam juz z 5 dzieci ma po 7 lat a ona 7 a grudniu..a nauka jej gorzej idzie przez to wczesniactwo , ja osobiscie wole grudzien niz listopad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkk enex :D koło biedronki i szkoły z basenem na suchaninie:D wiesz gdzie ta szkoła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem tak z tyłu za blokami od strony Kartuskiej nie w takim obniżeniu? ale w wyskich szerkich czy takich punktowcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Moni !!! wiem gdzie jest Paganiniego!!! :) Ja wogóle bardzo dobrze znam Gdańsk :) i Sopot i Gdynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę moni bo zaraz przyjedzie do mnie p. Jadzia prasować moją kilometrową stertę prania i muszę trochę tu ogarnąć - całusy ❤️ ❤️ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to enex ja sie własnie krzatam po paganiniego:D, ale za to sopotu i gdyni nie znam;)ale gdansko to tak do oliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moni zamieniłabym się z tobą :( :( :( wciąż tam jest mój dom i to sięchyba nie zmieni - za dwa tyg. będę się krzątała na Gojawiczyńskiej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex to tez wiem gdzie to jest ,:D teraz to swieta beda to nie wiem jak z czasem ,ale pewnie latem tez przyjedziesz??? to moze sie spotkamy??? fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie nie wyobrazam mieszkac gdzie indziej ,zreszta ja jestem taki typ ,ze jak gdzies sie zagniezdze to sie nie ruszam :D, no chyba ze sa jakies powody,;)no enex ty musiałas bo maz tam pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w lecie - super !!!Ja jestem w Gdańsku non stop Moni !!! No dobra lecę juz !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Opowiem Wam jak to było z miomi straniami przy drugim dziecku. Chciałam miec dziewczynkę, mierzyłam więc temp i obserwowałam dokładnie siebie. Wtedy nie było jeszcze testów owu, wiec musiałm sie zdać sama na siebie. Cykle mam 28 dni, przytulanki zawsze strarał się, aby były w pierwszym dniu śluzu, po 4 miesiąsach prób udało się w 11 dniu cyklu. @ wtedy był 14.03, córeczka urodziła się 17.12. Z lektur, które wtedy miałam dostępne wyczytałam, że plemniki X, czyli te, które odpowiadają za dziewczynkę w płodnym śluzu mogą przeżyć nawet do 7 dni. Taże jeżeli testy owu pokazują, że owulka ma nastapić za około 36 godzin, nie mam pojęcia czy sie się raczej nimi wzorować, zcy raczej obecnością śluzu. Ja oczywiście teraz też chciałabym dziewczynkę i zastanawiam się jak tutaj zadziałać. Na razie jestem w drugim cykle po odstawieniu pigułek i zero oznak owulki. Hmmm... Miłego dzionka dziewczynki. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra enex to niedługo sie zobaczymy:D,hej kate , ja po odstawieniu tabletek tez chyba z 3mc nie miałam owulki ,ale to ja swoimi obserwacjami stwierdziłam aha to tobie szybko poszło tez z polowaniem jajka na dziewczynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×