Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

koko-jutro ma przyjsc ale zastanawia mnie to ze brzuch mnie wyjatkowo nie boli a na twarzy syfki juz kiedys tak mialam jak zaszlam ciagle sie ludze ze sie udalo tak troche na przekor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie 3bita dla dzieci bo mnie namowily:) najgorzej z tym gotowaniem mleka w puszcze mam nadzieje ze nie wybuchnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tego 3bita to poprosze przepis ,a powiedz na którym dc skończyłaś i kiedy była owu ,bo może jest nadzieja ,że przełamiesz ten bezruch na naszych tabelkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-przepis mam z kafe a robie go pierwszy raz wiec jak sie uda to napisze hehe to na razie wielka niewiadoma tzn.przepis my troche broilismy ale tez uwazalismy wiec raczej watpie a przytulanki byly czesto od 9 dc do 18dc wiec ???? hm sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko🖐️ mamulka🖐️ macie kochane racje,teraz to juz tylko dobrze będzie,ale wiecie jak to jest z tymi naszymi głupimi myslami,koko no dzidzia ze stycznia fajnie tak,na wiosne juz odchowana bedzie latem w spacerówce mozna wozić super,ja to dziewczyny starsze mam z wiosny a Monike z lata tez fajnie a teraz to mi jest wszystko jedno jaki miesiac sie trafi taki bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC kochane, ja juz Wa dzisiaj podczytywałam, ale teraz mam chwile to popisze...:-) bega, ja na Twoim miejscu juz bym dała spokój, te plemniczki żeńskie od wczoraj akurat maja czas zeby dotrzec na miejsce a męskie padną trupem...hehe :-) Ja mam dzisiaj 14 dc, juz nie działam, skończyłam na 11, pewnie trochę za szybko - zobaczymy. Dzisiaj juz mokro i czuje ból podbrzusza, własciwie to wczoraj mnie juz jajnik kłuł jak dziki. Trochę szybko, moze teraz szybciej bęzdie owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko super ze wszystko ok:D, ja tez mc grudzien odpuszczam... mamulka jak słabo uwazaliscie to cos moze wyskoczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja neczka🖐️ no zobaczymy jak wyjdzie to cudo u mnie tempka 37,3 ale wszystko moze sie zmienic potem bedzie ciezko cos dzialac,bo mezusia w te dni nie bedzie pewnie bede musiala czekac az wroci na stale i wtedy do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja 🖐️,no to czekamy na co z Waszych przytulanek wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka no czesto tak jest jak zabardzo sie nie stara człowiek to wtedy niespodzianka wyskakuje wiec kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja=> będzie dobrze, zobaczysz. Teraz jesteś pod kontrolą lekarską, a wtedy nawet nie miałaś pojęcia o swojej chorobie. Janeczka=> to w sumie dobrze, że wczoraj spasowałaś, skoro jutro masz mieć owulkę, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju droga, ja też skończyłam na 11dziś 14 i nie wiem co o tym sądzic. W ogóle ten cykl jakis dziwny, Nasze główki robią z hormonami co chcą i bądź tu mądry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo-sprytnie to ujelas jak ja tak sie za bardzo nie staram hehe choc byloby mi obojetnie czy teraz czy potem,z tymze wolalabym aby mezus byl na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko to jak uważaliście jak broiliscie :D w najbardziej płodnych dniach ,albo cos żle zrozumiałam 🖐️ janeczka i ronja i moni ojjj ile nas się zrobiło teraz a takie puchy były :P nastka ja tez mam wiosenne dzieciaczki i powiem szczerze ,że super zaraz sie robi ciepło i maluszek może cały czas na dworku spędzać , a tak siedzenie w domku ,a ja to raczej powsinoga jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja tez tak myśle,kurcze już bym chciała wrócić z tego urlopiku i zacząć coś robić w wiadomym kierunku:) Ronja to teraz czekamy na efekty i trzymamy kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten cykl taki pokrecony nawet nie zauwazylam sluzu plodnego,choc zawsze ze mnie kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu, dzis myślę ze dobrze, ale czy z efektem to się dopiero okaże. To co wczoraj się działo z moimi myślami robic nie robic, aż dziwię się że jeszcze dzisiaj normalnie funkcjonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko no dokładnie wtedy dzieciaczek jakos tak szybciej rośnie co nie? Kurcze ide mężowi ryż wstawić bo za chwilkę sie pojawi a tu obiad zimny heehh z domu mnie wyrzuci,albo co gorsza internetu pozbawi i co ja bidna bez Was pocznę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no bo my to jestesmy spece w tej materii:P kurcze przed chwolka pisalam ze mnie brzuch nie boli,a tu juz zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kochane ja tez mam dosc mc zimowych ,tzn syn z wrzesnia ,ale teraz to bym chciała od kwietnia do lipca,moze sie uda urodzic w tych mc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka takie mysli ma każda z nas w tym momencie cyklu ,zobacz Begunie ,dlatego najlepiej jakbyśmy juz pozachodziły to juz byśmy o tym nie myślały ........no ale pewnie byśmy się zastanawiały ,która co urodzi i czy dzidzi bedzie zdrowe ,a czy dobrze przybywa na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×