Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Tak jak Was czytam to strasznie się cieszę, że mi się tak szybko udało zajść w ciążę. Bo nawet nie doszukiwałam się objawów. Właściwie to bylam zaskoczona jak zobaczyłam dwie kreski !!! Naprawdę. Może dlatego, że szybciej robiłam test i mi nie wyszedł, a może dlatego, że tak naprawdę nie czułam się ciążowo tylko bardziej na @. Sama nie wiem, ale jak zobaczyłam te krechy to byłam tak zdenerwowana, że aż ryczałam. Bo niby wszystko przemyślane i zaplanowane, a jednak już wtedy wiedziałam, że klamka zapadła nie ma odwrotu. Tylko wiem, że takie stany to dzięki hormonkom, które bardzo dały mi w kość podczas tej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio bo wtedy doszla do ciebie ta wiadomosc ze bedziesz miala trzecie dziecko zawsze narysuja sie jakies obawy ja tez czasem o nich mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak miałam...chciałam trzecie i to bardzo, ale jak zobaczyłam te dwie krechy, to najpierw radosc a potem..Boze, co ja zrobiłam,jak ja dam rade , po co mi to było..itd, itp. a teraz... hehe, działam na czwarte :-) Bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mysle jaka bylaby ta ciaza? skoro od ostatniej minelo prawie 11lat? pewnie byloby trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne, taka reakcja :D Niby wszystko przemyślane wyliczone zaplanowane, a potem wiemy, że już nie mamy na to wpływu co się dzieje. moja kuzynka która przez kilka lat ponad 5 starała się o drugie dziecko i nic nie wychodziło, to jak w końcu zobaczyła te krechy też ryczała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja ja spoczelam na laurach i nawet przez glowe by mi nie przeszlo kilka lat temu ze bede chciala znowu miec dziecko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie Mikołaj miał byc dziewczynka, ale ja mysląc ze juzjestem w ciązy , pozwoliłam sobie na jezscze jeden raz za kilka dni, pewnie trafiłam na owu i mam synka...szkoda ze wtedy nie było tego topiku, zreszta ja nawet wtedy nie miałam netu, komputer kupilismy jak juz byłam w czwartym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to przez to ze w danej chwili zdajemy sobie sprawe ze rosnie w nas nowe zycie ze troje dzieci to nie dwoje nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie grudzien nie przeszkadza, nawet bardzo by mnie ucieszył, choc tak jak mówi Sylwia, po fakcie jest wrażenie ze klamka zapadła... Ale jak nie teraz to kiedy, ja już tak odkładam myśli o trzecim przez 5 lat, nie chce juz dłużej czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju, nie ma sprawy możemy nawet razem rodzic :) Ostatnio mialam póżno bo w 18 dc, ale raczej mam w 15-16 dc. Sylwiu, też bym tak szybko chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :-) a teraz to sobie marzyłam ze na 33 urodziny w czerwcu własnie urodzę sobie córunię...ale musiałabym zajśc w ciaze we wrześniu dopiero, nie chce mi iset yle czekac, a w sumie to nie wiadomo, czy to tyle nie potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka a Ty nie jestes z Bydgoszczy własnie??? Bo ja tam mieszkałam 9 lat, chodziłam do 25 na Wyżynach a potem do V Liceum na Kapusciskach...jak nie jestes to pewnie mi się pokićkało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja-jestem ja chodzilam do plastyka a ty gdzie teraz mieszkasz? daleko od bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miś => faktycznie Tobie też się spełniły. Tylko Ty nawet ni musiałaś celować aby się spełniły :D Szczęściara z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×