Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Masz rację janeczko - z tymi cyklami - ja w zeszłym miesiącu skończyłam na 8dc to owulkę miałam w 17dc :( w tym skończyłam w 9 to owu była w 10 dc - i bądź tu mądry.... Moni słonko ja wiem że jesteś w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=> wiesz mi wydaje się, że wszystko ok. A to dlatego, bo dużo czytałam topików dziewczyn które starają się zajść w ciąże. I były takie sytuacje dość często, że nawet w niu spodziewanej @ testy nie wychodziły, a ciąża była. Albo właśnie kreseczki pojawiay się po kilkunastu minutach. I też oznaczały one ciąże. To są tylko testy :) Trzymam kciuki i za Ciebie i za Roksankę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś wiem że to zdarta płyta - ale jak u ciebie były staranka - ile plemniczki wytrzymały ??? Wiesz w którym dc staranka kiedy owulka :( ...ale męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> a wiesz dokładnie po ilu dniach od owulacji dostajesz @. Tzn ile wynosi u Ciebie druga faza cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja na twoim miejscu skończyłabym na 12dc - jeśli owu będzie w 14 dc (przy cyklu 26 dniowym) to bedzie ok. Jeśli cykl bedzie 27 i 28 dniowy też będzie szansa. Niestety jeśli trafi ci się cykl 29 lub 30 dniowy to nici z ciąży - wiem że to trudne mam taki sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ nie mogłam wejść na net :( Moni ,roksi myślę ,że jeszcze nic straconego poczekajmy do terminu @ ,a ty moni jak zrobisz betę to bedziesz wiedziała na czym stoisz enex to idziemy łeb w łeb ,ja na 9 skończyłam 10 owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex=> staranka w 10 dc do południa a owulka 14 pod wieczór. A cykle miałam 26, 27 dniowe. Tamten miał być raczej 27 dniowy. Ale obstawiałam, że owulka będzie 13 dc. Coś jednak się przestawiło, chyba, wszystkie objawy na to wskazywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Koko - będziesz moją towarzyszką niedoli. ❤️ A który u ciebie dc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex dziś mam 19 dc ,więc jeszcze 9 dni i dędę wszystko wiedzieć ,ale nas natura robi w konia a te testy bobo są do dupy ,zreszta te ACONN mnie też zrobiły w tym mc ,ja zawsze cienką kreseczke miałam 2-3 i dopiero mocniejszą i baardzo mocną a teraz cienką 8 dc ,więc rano 9 dc staranka ,a 10 dc w nocy tak ok 1 wydaje mi się sądząc po bólu -owu,i tyle mozesz sobie kobieto planować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dRUGA FAZA U MNIE OKOŁO 12 DNI TRWA . zWYKLE PO 7 DNIACH OD ZAKO ŃCZENIA MIESIACZKI CZUJE SILNY BÓL OWULACYJNY, ALE TO BYŁO PODCZAS , GDY MIAŁAM SPIRALĘ . oD 10 KWIETNIA JUŻ JEJ NIE MAM CZYLI ZALEDWIE JAKIEŚ 3 DNI. mOJA MIESIACZKA TRWA OK. 6-7 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex tylko u ciebie w razie syna to dopiero 3 ,a u mnie ...no niedługo drużyna siatkarska ha ha ,u mnie w najlepszym podkreslam w najlepszym wypadku minęło 40 h ,a chłopackie :P żyją do 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka no co ty.... mój też nie - jesli cię to pocieszy :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex= umieram:D przez to moje gardziołko i głowa mi pęka:( dzisiaj sie wcześniej położe ,bo sie nie wyspałam przez mojego Pawcia tzn, przez ten egzamin nie mogłam dosać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty jeśli druga faza trwa 12 dni to własnie ci napisałam wyżej. Jesli trwa 14 dni tak jak u mnie kończyłabym na 10 lub góra 11 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= nie dziś odpada :) dziś były lody :D za jabłkowym nie przepadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje spadam na chwileńkę bo mój Maksio chce iść z tatą na rower i od 15 minut ciąga po domu kask jęczac w kółko trzy te same słowa ;) wyslę ich i wracam - całusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc ja też wolę maliwego reedsa ,a za lodami nie przeradam ,choć mój kolega który ma 3 córy mówi ,że w ciąży trzeba dużo jeść jak jego żona jadła no i synkom siu.......ki odmroziła ...ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko=ja lody zawsze jadłam bo bardzo lubie i słodkie kilogramami i mam Pawcia :D jeśli 2 będzie taki jak on to biore w ciemno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idę po lody do zamrażarki..... Gdzie ta Ewelinka??? Wiecie może na którą miała wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wieczorem miała iść dopiero ,ale nie wiem na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×