Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

U mnie czwórka to też by był KONIEC:) Jeśli będzie......... Tak mi sie z tej wymarzonej trójki czwórka zrobiła;) No i jakby była panienka -nie obraziłabym się. Ja też zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokunia ale ty taka opalana jak bys całymi dniami na plazy była:), pokunia zapraszam lili tez ,odemnie do moza koło 30min autobusem ,a samochodem 10-15 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= po tych drinkach to miała bym problem książkę zobaczyć ,nie tylko co tam jest napisane:D:D:D jak szaleć to szaleć:D enex= ja też tak myśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze to i niegłupi pomysł.....spotkamnie na Wybrzeżu hm? No musimy myśleć Dla chcącego nic trudnego:) Ale byśmy poszalały:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana już taka opalona nie jestem ,bo wyblakłam:D i właśnie sie zastanawiam jak to przeżyje jak bym nie mogła sie opalać w tym roku:( ja to bardzo lubie:) jak tylko będę miała kiedykolwiek okazje być jeszcze w Gdańsku ,to napewno nie zapomne cie odwiedzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to by było super spotkanie na wybrzezu ,ja nie mam daleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło sobie gawędzicie :D Enex=> super wyjazd Ci się szykuje :D Ja narazie nie mam możliwości dalej się ruszyć. Z małą nie wyobrażam soie dalej jechać, a zostawić nie mam z kim. Chyba zresztą jeszcze bym nie potrafiła. A co do spotkania na wybrzeżu jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu zapraszam na drinkowanie u mnie na balkonie:D a pózniej ,tz na drugi dzien odpoczynek nad morzem i wieczorem na impreze:D i lili tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod palmę z Wami nie jadę :) jak się porządnie nie zmęczę... to nie odpocznę! oj, górki jakieś bardzo mi się marzą... i raczej zimne piwko niż wyszukane drinki :p zimne piwko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja to mogłabym w każdej chwili jechać ,ale mój M jest typem domatora i biernie nie lubi spędzać czasu:( a i woli jeziora od morza , a ja poprostu usycham z tęsknoty za szumem morza ,zbieraniem kamyczków i muszelek:D poprostu jestem romantyczką:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu piwko tez by było wszystko :D ja tez piwko lubie ,ale takie kolorowe drinki sprubowac.......hmm........pychaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej pokunia ,ja romantyczka nie jestem;) ale jak ty bedziesz zbierała kamyczki i muszelki ,ja posiedze w lezaku i bede piła :D ok ???czesc sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= 3 X TAK!!! misiu zapraszam do mnie ,do gór niedaleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ty nam mozesz zademonstrowac ,smoka wawelskiego :D a ja Neptuna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwuś:) moni = ale sie rozmarzyłam:D przez dzień zbieram kamyczki a wieczorem balujemy do rana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki koncze ide cos przygotowac na grila🖐️ ,jak zdaze to pujde dzis do tych pielegniarek ,i odrazu wam napisze a jak nie to w poniedziałek o 10.00.wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = tak !!! smoka :D jak byłam ze znajomymi w gdańsku to sie nasi M śmiali że jak będziemy grzeczne to będziemy mogły Neptuna za laske potrzymać:D:D:D figlarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = to może do tych pielęgniarek zadzwoń ,jak nie zdązysz iść dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a iwdzis bo jak dotchniesz neptuna laske to wygrasz w totolotka:D:Dale fajnych macie i dowcipnych mezów:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze wrazie czego zadzwonie do tych pielegniarek i pogadam:) no zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda:D że ja tego wcześniej nie wiedziałam:D napewno bym go obmacała pożądnie :D:D:D a tak to nic nie wygrałam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie dowiedziałam ze moja kuzynka urodziła córeczkę:D:D:D super następna kobitka w rodzinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,umówiłam się na spotkanie w sprawie pracy na wtorek:) tak z głupia znalazłam ogłoszenie:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle.....jak kota ne ma to myszy harcuja..... no a ja znow tylko na moment i znow zmykam...dopiero wieczorkiem na dluzej zabawie pewnei jak moi panowie na basen smigna... enex....no kochana....a moze??? niespodzianka??? och... a co do palm i drinkow i piwek...przylaczam sie calym sercem...ale by bylo.... ale moje drogie juz kiedys umowa byla...nie wiem czy pamietacie...jakos z daily sie umawialysmy co prawda ale tak zbiorowo..wiec moje drogie nie ma wyjscia ZBIORKA nad morzem...wszystkie z dizewczynkami swoimi i chlopcami co poniektore :P ale tak czy owak spatkamy sie, nie ma bata!!! my na majowy weekend nie mamy jeszcze planow poza tym jakos tak wszystko u nas na wariackich papierach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem wscieła jak nic😡,nie przyjeli mi syna do przedszkola.......😠 kochane jeszcze niech wyjdzie ze to nie ciaza tylko bedzie poronienie to piatek 13 jak nic😠 koncze kochane juz jedziemy grilowac.........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ ja też na moment ,bo siedze i pisze prace ,bo cóż coraz więcej oznak ciążowych więc muszę się streszczać ,bo jak ta bedzie taka jak poprzednia to nic nie napiszę i zawalę obrone :( begus o spotkaniu pamietamy i myślę ,że tak sobie to wszystko ułozymy aby zachaczały nad morzem nasze terminy urlopów :D Moni ja jestem przesądna (aczkolwiek u mnie 13 raczej szczęśliwy ) może nie dzwoń dzisiaj tylko w poniedziałek ,udanego grilla życzę :D , a nie ma moni jakiegoś innego przedszkola w pobliżu ??? chyba Roksi ty mnie pytałaś jak u mnie tempka ,więc dziś 36,9 wzrost ,ale na szczęście juz nie skacze , co do ciąży to tak jak pisałam dalej nie moge patrzeć na słodycze i dla odmiany dzis opieniczyłam 2 ananasy całe (sama):P ,ale te mdłości są poprostu okropne ,a szczególnie rano i jeszcze nie wiem skąd przyplątała mi sie infekcja wiecie gdzie ;) i sama sie leczę tym jogurtem ,bo nie mozna chyba niczym innym i muszę rzec ,że nawet skutecznie ...uff ale się rozpisałam a i tak mnie ręka boli od pisania pracy :P Ewelinko cieszę się ,że wszystko u Igorka w porządku a z tymi \"klejnotami \" lekarza dobre ha ha pokus a ty idż sobie do pracy ,ale nie odpuszczaj i w międzyczasie \"pracuj \" z mężulkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×