Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

WITAM DZIEWCZYNY KUPIŁAM TEST OWUL I CO DALEJ?> CZY ROBIĆ GO TERAZ CZY WIECZOREM A MOŻE RANO, CHOCIAŻ PISALI, ŻE RANNY NIE. JEŚLI BĘDZIE POZYTYWNY TO PRÓBOWAĆ JESZCZE DZIŚ CÓRKI CZY LEPIEJ ODPUŚCIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 🖐️ ,a jakiej firmy kupiłaś testy owu , ja miałam Aconn Lh ,najlepiej zrób sobie wieczorem przed starankami i jeżeli bedzie negatywny to działaj ,a jak pozytywny to nie ,bo bedzie zapóżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty...rob test teraz od razu...! w zaleznosci od wyniku bedziemy myslaly? tylko cholera szkoda, ze ni ezrobilas np wczoraj byloby z czym porownywac? jeszcze raz ktory dzien cyklu masz dzis? i ilo dniowe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega 9dc cykle niestety nieregularne 26-30 dni biore pod uwagę ( tak jak radziłyście ) ten najkrótszy . Na twarzy wyszły mi \" syfki\" jak zwykle przed owu , ale nie wiem ile przed.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty ja nie znam tych testów ,ale jeżeli bedą ci potrzebne ( oby nie ) w następnym mc to używaj tych samych wtedy bedziesz miała porównanie ,Ineczka w tych testach jest dobra ,więc poczekaj może się odezwie Nastus a kiedy ty wracasz ,bo brakuje tu ciebie Daily a ty też jak tylko wrócisz to daj znać ,bo może już nie sama wracasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko 🖐️ paty...rob test!! jesli bedzie negatywny to dzialaj bez wahania!!!! a z pozytywnym bym sie zastanowila? skoro to 1 dopiero cykl...? a jak inne odczucia? sluz? bol brzucha? miewasz w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem paty, ze bys chciala juz...ale musisz poznac choc troche swoj organizm...on oczywiscie niesamowicie plata figle, ale jednak pewne prawidlowosci sa.... dziewczyny od lat mierza tempke inne obserwuja sluz inne np. ja prowadze notatki i spostrzezenia i sluz....dokladnie wiem co za chwile nastapi....do tego wspomagam sie testami owu i mam komplet obserwacji...ale to trwalo u mnie troche czasu zanim poznalam siebie.... a i tak jak pisalam natura robi nas w balona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleguję dzisiaj cały dzień. W nocy zaczął bolec mnie brzuch i tak się zaczelam denerwowac, ze nie moglam wogóle spac i przez to cały dzień do d*py. Koko ja też zjadlam całego ananasa w drugi dzień świąt na śniadanie...??? Bega pytałam ale moze nie doczytalaś, czy ta lekarka robila Ci usg jak u niej bylaś? i któru masz dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ineczko....nie nie robila mi usg bo stwierdzila, ze nie ma sensu , zbadala mnie, pobrala wymaz dosc takie bolesne to bylo i nigdy takiego nei mialam, to na hormony ??? nei tak jak cytologia czy czystosc pochwy , zupelnie inne pobranie!!! no a dzis 11dc...sluzik zaczyna byc ladny i jakby brzuszek czuje??? zero przytulanek od niedzieli...ale to juz moja wizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka swiadoma, ze moje cykle 25-28 ze wskazaniem na 26-27 swiadoma ze to bedzie moj 12dc wiec ufam jej... w zeszlym miesiacu owu mialam 14dc...? jak bedzie w tym? zreszta ja juz niczego nie jestem pewna...zaufalam jej i juz...poza tym jak jutro bedzie miala jakies watpliwosci to zapewne powie mi o tym... a przytulanek dzis nie bedzie bo trzymam chlopakow na uwiezi do jutra!!! niech sie nabuzuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ja inka wyczytalam....i to mnie bardzo zastanowilo!!! a mianowicie, ze jajo, ktore jest za stare i za wielkie i dopiero peka ma male czanse, zeby zostalo zaplodnione!!!! zwazywszy, ze ja kiedys przy monitoringu w 8dc mialam 16mm a owu byla w tym cyklu w 13dniu??? to gdyby przyrastalo 2mm na dzien to w momencie owu byloby juz przerosniete ze tak powiem i juz za stare do zaplodnienia.... a moze u mnie tu tkwi przyczyna??? to oczywiscie moje przypuszczenia i urojenia kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Inka bega Inka leż plackiem ile możesz i nie wysilaj ,dbaj o swoją fasoleczkę a bedzie dobrze a ananaski sa baaardzo smaczne ,oczywiście te dobrze dojrzałe ,więc mam w domciu ale muszą poczekać :P bega ja ciągle myślę o tym zastrzyku ,bo jak ona ci go da i potem staranka to myślę ,że już bedzie za póżno na córę bo 34-36 h to jednak za mało ,a może ty sie przytul dziś a potem zastrzyk i miałabyś więcej czasu na \"śmierć \" :P tych męskich,co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś doczytałam ,że trzymasz żołnierzy , ale ja teraz miałam ok 40 h od owulacji i wydaje mi sie za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko...wstrzymam sie...najwyzej bede miala cykl w plecy...nie wiem czemu ale zaufalam tej kobiecie, chyba wie co robi...sama mysle oceni czy za pozno czy nie ? poczekam do rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Beguś, ja czytałam na forum, ze dziewczyny, mają przepisany ten zastrzyk i dopiero go robią u pielegniarki lub w punkcie i ze lekarz ustala na który dzień go podac.Stąd możesz miec parę godzin więcej niz 36. Chociaż myślałam, że masz dłuższe cykle i owu tak gdzieś w okolicach 15-17 dc.Ja wiem ze chcesz jej na maksa zaufac, ale pamietaj tez odstepie czasowym na dziewczynkę.Ale jestem podekscytowana tą Twoją wizyta jakby to była moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, może spytaj sie co lekarz sądzi na temat no-spy. ja ja brałam jak miałam skurcze i bardzo sie denerwowałam bólem brzucha. A nerwy są niewskazane, więc odpoczywaj kochana i uważaj na siebie. Przypomniałam sobie ze mnie radził tez odstawic kawę, bo ma działanie pobudzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak beguś myślę ,że najwyżej się wstrzymaj jeden cykl jeżeli jutro bedzie za póżno ,zresztą zrobi ci usg i bedzie wiedziała jakiej wielkości jest jajo ,a moze ma teorię w której się sprawdza ,że jak staranka są 36 h od owu to bedzie córa = o w tym miesiącu życzyłabym sobie tego :P , ale myslę ,że masz racje ,że jej ufasz w końcu jest lekarzem i wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana- może poszukaj innego przedszkola. A może zwolni sie jeszcze miejsce. W każdym razie nie stresuj się bo według mnie jesteś w ciązy. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja na chwile bo pisze ze sluzbowej komorki bo moja zaostala w polsce. ranny test negatywny wiec w ciazy nie jestem. fatalnie pisze sie z komorki. do zobaczenia na polskiej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) przepraszam ze wczoraj sie nie odezwałam no ale ,nie mogłam wejsc na kafe 😠,pisało ze mam spróbowac puzniej:-o.A wiec tak dzwoniłam do tych pielegniarek,ale nikt nie odbierał😠 wiec dziewczyny niestety czekamy do poniedziałku:-o,ja wczoraj na prawde miałam pecha:( no nic jakos wytrzymam ,dzis tez działka i grilowanie i jutro tez:) wiec jakos mi czas zleci........ wiecie co jak sie okaze ze to ciaza ,to syna nie dam do przedszkola ,zreszta jeszcze zobacze ......wkurzona jestem na nich na maxa!!!!Bega ja pewnie dopiero zobacze co u ciebie wieczorem,ale z myslami jestem z taba👄,inka lez i odpoczywaj na pewno bedzie dobrze:),koko ja tez ostatnio zapłodnienie czułam i co nic z tego nie było;) a po za tym ja tez znowu mam infekje:-oewelinko jak tam po ktg???? janeczka obliczaj przeliczaj i działaj;)paty powodzenia,roksanko odezwij sie........ pokunia do dzieła:) nasteczka juz wracaj:) i wszystkie moje kolezanki pozdrawia👄, u mnie narazie czysto i ok,moj M stwierdził ze chyba to na serio ciaza ,bo mam piersi twarde:) no ale ja tego nie czuje......czasem mam skurcz taki jak na @ i nic wiecej.......za to najadłam sie wczoraj grila i było fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki 🌻 Wczoraj coś poknocili z kafe, bo nie mozna bylo pisac postów 😡 a miałam wielką ochote na babskie pogaduszki :( Daily = moze jeszcze za wcześni? Mnie z każdym negatywnym testem jest smutno i mam jakis taki żal w serduchu :( Moni+ Twój mąż na pewno się nie myli ;) w każdym razie w tej kwestii !!! Beguś = jak emocje? Trzymam kciuki za powodzenie dzisiejszej wizyty 🌻 A reszta dziewczynek gdzie? Wstawac spiochy, ja już od 7 na nogach, bo dzieciaki poszły dzisiaj do szkoły odrabiają wolne. Pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam janeczka moj M zawsze z piersi zadowolony ,jak moze z nimi robic co chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×