Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Jak tam wasi mali Panowie po egzaminach? Ale mnie KOko rozśmieszyłaś z tym \'dopiero trzecim\" synkiem-ja też tak czasem mówię. A swoją drogą Enex- trzech małych facetów to super sprawa:) Takich masz przystojniaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA JAK SIĘ CZUJESZ . CZY WIESZ NA PEWNO CO BĘDZIESZ MIAŁA? CÓRĘ? NA ILE PROCENT JESTEŚ PEWNA . PO CZYM TO POZNASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= mój mówił że nawet łatwe było , zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNY czy za pierwszy dzień miesiączki perzyjąć pierwsze plamienie 3.04 , które po dniu zniknęło, czy dopiero faktyczne krwawienie 5.4 ? BŁAGAM POMÓŹcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty36 nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie. Narazie jestem na etapie porównywania poprzednich ciąż i dopatrywania się znakow. Dzisiaj stwierdziłam, ze mam pryszczyki na plecach i na dekoldzie.... Wydaje mi się, że zrobiłam co moglam, zgodnie z metodą Wójcika, od momentu przytulanek do owulacji było koolo 60 godzin... dobrze, że byłam na monitoringu stąd ta pewnośc, o resztę modlę się do nieba... Za pierwszy dziń@ uznaje się dzień krwawienia a nie p;amienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:),grałam z moimi dzieciaczkami:) a prawda enex robicie przystojnych chłopaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam zobaczyc co u was i jak ewelinka, ale4 jej nie ma??? zaczelam sie stresowac, bo jakos mnie brzuch pobolewa...mam nadzieje, ze owu nie przyspieszy mi sie w tym miesiacu?? chyba bym sie wsciekla.... oby jutro szybko przezyc.... aha co do tablic inkowych mi sie zgadza pierwszy potem niby dziewczynka a teraz jakby co to chlopak...ale ja niestety te tablice traktuje barrrrdzo lightowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex=> ale się uśmiałam :D :D :D A najśmieszniejsze jest to, że w 9 dc wieczorem były przytyulanki dla osłabienia. I byłiśmy wtedy na wszi i mó J jeżdził cały dzień traktorem po polu, też dla osłabienia ;) :D I udało się. Po 10 dniu do końca nie było już żadnych przytulanek, więc nie ma innej możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam do Wójcika o poradę. Czy on może pomóc przez neta. Ile kosztują jego porady? Czy kytóras z was korzystała z nich? Chyba skończę na 9dc czyli jeszcze dziś i jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oBLICZYŁAM DNI PŁODNE. OKAZAŁO SIĘ ( PRZYJĘŁAM 25 CYKL - NAJKRÓTSZY) , ŻE 12 KWIETNIA MAM DNI PŁODNE!!! ALE CZY TO NA CHŁOPAKA CZY NA DZIEWCZYNKĘ????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dOPIERO [PIERWSZY . wg CHIŃSKICH MAM SZANSĘ W KWIETNIU, WIĘC PRÓBUJĘ POTEM DOPIERO CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ I W TYM ROKU KONIEC A CZAS LECI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty żeby Wójcik mógł Ci odpoweiedzieć to potrzebuje dużo danych, musialabyś przesłac mu opisane swoje cykle co najmniej 4. Na jakiejś podstawie musi ustalic jakieś punkty zaczepienia. Tak to jak ślepy we mgle.... nic Ci nie zagwarantuje. Wiem, ze chcialabyś od razu ale uważam, że powinnaś poobserwowac sama trochę swój organizm. Zrobic sobie wykresy, czy jakieś notatki a sama po czasie zauważysz, ze niektóre rzeczy powtarzaja isę cyklicznie np. ból brzucha, śluz czy temp. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Chyba, ze monitoring , ale i tak uważam, ze lepiej pierwszy miesiąc odpuścic bo po wyjęciu spirali może sie trochę pozmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie kłade,jutro zaglądne na kawke jak dożyje:D DOBRANOC WSZYSTKIM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty a jak Ty obliczyłaś swoje dni plodne, że wypadają 12 kwietnia a ostanią @ miałaś 5? Wpisalam twój cykl ale dla uśrednieni 26 dniowy i wychodzi z niego, że od jutra masz szanse na dziewczynkę( lewy dolny róg). wg mnie jutro i pojutrze masz szanse na córę ale jeśli długośc cyklu Ci sie zmieni to nici z ciąży http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,ale musiałam jechac po synków , Ineczko u ciebie bedzie dobrze 60 h wydaje mi sie wystarczająco ,bo u mnie 40 h za mało jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA MASZ RACJĘ , ALE SPRÓBUJĘ JESZCZE TYLKO DZIŚ NO MOŻE JUTRO , ALE TROCHĘ SIE BOJĘ . BARDZO FAJNY TEN LINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA CZY NIE MA PO POLSKU NIE ZNAM NIEMIECKIEGO MOŻE Z GRUBSZA PRZETŁUMACZ CO? SYLWIA TO JAK MYSLISZ DO KIEDY PRÓBOWAĆ JEŚLI@ BYŁA 5.04 CYKL 25-26 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Przepraszam,że tak długo t o trwało,ale się uczeakłam jak głupia tyle pacjentek i jedna jak się spóźni to robi się okropny poślizg. No i ........................................chłopiec, lekarz powiedział,że jak będzie dziewczyna to odda jej swoje genitalia,więc chyba jest pewien!!! No chyba,że nie są mu już potrzebne!!!!!!!!! Jutro rano jade na KTG,więc posłucham jego serduszka. Poza tym wszystko OK!!!! Jutro zrobi mi jeszcze jakieś dokładniejsze USG,ale na tym dzisiejszym jajuszko miało 3cm!!!!! Ok, nie ma juz nikogo,więc zaglądnę rano na kawkę!!! Dobranoc. Moni rano na Bete marsz,bo uduszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Ewelinko że wszystko ok. Zazdroszczę ci strasznie maleństwa - oczywiście pozytywnie :) :) Zatem do jutra na kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY! CO TAM U WAS. JAK BEGA SIĘ MASZ ENEX CZY BYŁY PRZYTULANKA? JANECZKO CZY DOSTAŁAŚ MOJEGO E-MAILA? ODĘ DO PRACY WIĘC WPADNĘ POTEM . NIESTETY JUTRO TEŻ PRACUJEMY, ALE ZA TO NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIE MAJA - TYLE WOLNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 Edi🌼GrubyMiś🌼Gabi27🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Olenka🌼Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼Paty36🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 Nowe Kolezanki🌼nie pamietam loginow.....:) Ineczko👄 tak robilam wczoraj Bobo Test ten od Ciebie...i jak zobaczylam ze nic....to wzielam jeszcze jeden co mi przywiozla kolezanka....i tez jedna.... dziwno to co nie??? ale powiem Wam ze jak przyjechalam od kolezanki (to juz bylo jakies 2h po tescie) widac bylo kreseczki delikatnie na obydwoch....slabsze od tego co robilam we wtorek ...ale widoczne...moj maz potwierdzil... tylko nie wiem po jakim czasie sie pojawily bo pojechalam..... ale napewno przez pierwsze 5 min nic nie widzialam....wiec chyba jednak nic z tego...musze sie pozbierac jakos....i nie wiem jak?juz tak sie cieszylam...... jedyne co dobre to ze mam sporo zajec....bo dzieci maja jeszcze ferie... ale juz w poniedzialek do szkolki....i znow bede myslec Moni👄 bylas na Becie?strasznie ciekawa jestem.... jak nie bedzie u mnie @ do poniedzialku to tez pojde....inaczej nie bede robila zamieszania....bo i tak sama nie dalabym rady....nie dogadam sie sama w szpitalu....a do mojej p.doktor sie wstydze:p Ewelinko👄 ciesze sie ze wszystko dobrze z maluszkiem.....caluski dla Was👄 ...ale fajnie Ci powiedzial ten lekarz....usmialam sie:D chyba jednak pewny jest...skoro swoje \"skarby\" zaproponowal:D Begus👄 ale super ze masz znowu nadzieje....bardzo mnie zaciekawilas tym zastrzykiem.....pisz ...pisz nam co bedzie dalej!!!!!:) Koko👄 a jak sie czujesz Kochana?i jak tam Twoja tempka?skacze nadal? Enex👄 no to Trzymam KCIUKI ZA POWODZENIE W TYM M-CU Paty36👄polecam monitoring....jak lekarz widzi pecherzyk ze ma mniejwiecej 15mm...to za jakies 3 dni powinna byc owulka:) Daily👄kiedy wracasz Kochana....ciekawa jestem strasznie co tam u Ciebie??? Maju👄 dziekuje za foteczki....super!!!!!!!!!!faktycznie Marysia to caly Tatus:):):) Poka👄duzo zdrowka....nie choruj nam kochanaaaaa.... Janeczko👄 jak samopoczucie???juz lepiej???super za masz pomysl na nowy cykl...Nowy Lekarz To Nowe Nadzieje.....jestem pewna ze bedziesz zadowolona z Decyzji❤️ Lili👄👄👄 pozdrawiam Was Wszystkie ...👄👄👄 jeszcze duzo chcialam do Kazdej z Was napisac...ale mialam tel ..... a teraz musze jechac bo jestem umowiona na wymiane opon...na letnie juz....mam nadzieje ze zima poszla sobie juz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×