Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Witajcie 🌻🌻🌻 Dobrze Moni-będziesz wiedziała na czym stoisz-ale nadzieja duża JEST. Teraz Enex będzie trwała w oczekiwaniu-no i my też. Właśnie przed chwilą dowiedziałam sie ,ze koleżanka spodziewa się czwartego dziecka:) Jakoś tak czułam,że czwarte kóleczko wsód naszych przyjaciół ruszy... Wszyscy nas obstawiali ;) a tu Niespodzianka. Oni mają dzieci w naszym wieku tylko najmłodszy ma rok mniej niż nasz Dominik. Ale się cieszę. Moze to dobra prognoza:) No i zachęta dla reszty> U nas śliczne słoneczko:)Aż żyć się chce🌻 A-w ostatnich Wysokich Obcasach jest fajny reporaz o rodzinach wielodzietnych-polecam:) Ale takich mega-wielodzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus słoneczko a dlaczego ty chcesz zrezygnować ?? przecież nie ma co sie obrażać na los - prędzej czy później się uda - przecież nie masz nic do stracenia, no dalej Poka :) :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna mamy koło kiełpina,wiesz gdzie to??? a druga to tesciów w Gołubiu nad jeziorem ,a ta nasza koło kiełpina to niedalekao Auchanu,to raczej wiesz gdzie,to tam to chwila i do Otomina nad jezioro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lili - widziałam ten artykuł - u mnie w pracy wzbudził niezłe reakcje - w większosci niestey bardzo negatywne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Enex ale Wam zazdroszczę tego Egiptu-dla mnie mogłaby być nawet Kozia Wólka ;p bez dzieci- a najlepiej wogóle samotnie.Bez starego tez;) Muszę pomyśleć o takim czasie dla siebie:) My na \"długi\" planujemy wycieczkę w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili 🖐️ no widzis jak sie u was ruszyło :), a ty czekaj na wakacje ,bo jak wracasz to masz fajne niespodzianki:D, a powiec zawsze miałas takie długie cykle ???przed ciazami tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że wiem Moni gdzie Kiełpino :) :) :) - moi rodzice mają na Jasieniu :) A w Gołubiu byłam dwa razy na biwaku ;) ;) echhh stare czasy - wtedy to się żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak enex wtedy sie zyło:) no widzisz to my te same szlaki przecierałysmy:D enex kiedy miałas ostatnia @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć enex moni= może poczekam do 16 dc i spróbuje:) enex = bo to mnie już złości ,niewiem co mam robić:( Lili= 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.......bo jest to pewna kontrowersja-dla mnie też jest to \"coś ponad moimi wyobrazeniami\" -lęk mieszający się z podziwem i niedowierzaniem:) A jedndną z tych rodzin spotkałam pod Kościołem . Wyglądali ładnie i szczęsliwie-choć sama zastanawiałam się czy to ich dzieci... Mama bardzo zadbana kobietka-a dzieci wtedy naliczyłam siódemkę a to nie były wszystkie) To ta ostatnia rodzina w reportażu. poka-nie ściemniaj tu nam już tylko do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lili w tym Egipcie to jakbym sama była, bo mój \"stary\" uprawia jakies sporty - dla mnie extremalne - a ja planuję pod palma z drinkiem :P :P P :P :P :P :P Moi znajomi tez w lipcu beda mieli czwarte ( zaszła jak twierdzi w ostanim dniu @ cokolwiek to oznacza i będzie CHŁOPAK!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pokunia aj ,daj twojemu mezowi troszke poszalec ,bo chłopak sie zapali do 16dc:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak enex moj to na 100% nurkowania by zaliczał,a ja baseny palmy drinki wszystkie jakie by nie były i dyskoteki o takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:D:D:D:D moj M nie lubi sie dyskotekowac ,a ja bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo enex to ty juz styczen bys miała super:) a kiedy ma nie przyjsc?????@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nic mu nie będzie ,to jeszcze tylko 8-9 dni :) niech pości skoro ostatnio go tak wyeksplatowałam że nic z tego nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak po cichu liczę,ze latem zaczniemy delikatnie \'próbować\" Jesli chodzi o moje cykle to ZAWSZE miałam długie tzn 31-33 Nigdy nie krócej niż 30 dni. Przed ciązami też. I ZAWSZE czasem zdarzały mi się takie dwucyklowe zatrzymania. Co jakiś czas.No a teraz dwa razy pod rząd. Wcześniej było wszystko ok. W ciąże zachodziłam od mocniejszego \"podmuchu wiatru\":) Teraz chce zrobić to usg-znowu czekam bo termin wczoraj przesunęłam. A cytologia wyszła mi też ok-odebrałam wynik. Nie wiem cholerka co jest grane-jakiś dziwoląg jestem i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lili takie rodziny wzbudzają bardzo skrajne reakcje. Ja znam tylko jedną taką w której mama wygląda jakby codziennie sama orała 20 ha ziemi - cos strasznego ... no i o palmach to chyba mogą zapomnieć. Wiem że to nie jest naważniejsze, ale mi bardzo potrzebne - uwielbiam dalekie podróże i życie pełną gębą - dlatego trójeczka mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = widocznie moje jajko ,potrzebuje silnego chłopa:D:D:D innych nie dopuszcza do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili chyba raczej dostaniesz hormony na wyregulowanie...... bo to innego wyjsci nie ma,pewnie tez bedziesz musiała zrobic TSH, hormony tarczycy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moni tfu, tfu, tfu @ ma nie przyjść 25.04 :) Moni to może ty jedź ze mną :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo takkkkkkk pokunia silny zołniez ,albo zadny;) no i dobrze bierze konkretasy to twoje jajo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja zdecydowanie dołączam do sektoru -\"palma i drink\" -no i moze jakaś książka;) Lubię bierny odpoczynek i słońce kocham:) A wieczorem jakiś pubik chętnie:) UUUps-to widzę powoli teoria Wójcika pada na pysk:( Nieźle Eneź z tą koleżanką;) Ciekawe jakie cykle miała? ale mimo wszystko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity spadam na basen po Kubełka - potem na jakis spacerek - u nas znów ok 20 st :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = tylko zobaczymy czy coś z tego wyjdzie:D enex= ja też z wami jade!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex chetnie :) ale ja bede szła 8.05. z szwagierka juz do szpitala ,tam jej połozna powiedziała ze moze juz zsstanie i urodzi Natalke,wiec ja musze byc i czekac na malutka ,bo ja ciocia musi wycałowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili to ty też jedź ze mną i Poka - napewno lepiej bysmy się bawiły niz ja z moim ... to chyba juz ten wiek ze z kolezanka fajniej.... o kurde co ja piszę - no spadam juz - całusek, całusek, całusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja niesadze zebym po tylu drinkach cos widziała w ksiazce :P ale wezme komiksy tam obrazki to chociaz po ogladam:P pokuniu jasne ze ciebie tez zabieramy ,a tam to ja juz sie zajme toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to moge jechać nawet nad nasze morze z wami :D poprostu go uwielbiam, mogła bym spać na plaży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×