Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Bega wiesz ja to nigdy sie nie zastanawiam nad tym czy umię coś czy nie... Po prostu muszę to zrobić i koniec... Pamietam jak kiedyś mąż mnie wsadzil pierwszy raz do samochodu z automatyczną skrzynią biegów w Berlinie i musialam wrocić do Cz-wy.... to dopiero byla jazda- tylko gaz i hamulec!!! A teraz w swoim samochodzie mam taką skrzynie na życzenie i jak wsiadam do samochodu firmowego to na początku mam problem z przestawieniem sie, do dobrego czlowiek się szybko przyzwyczaja.... Bega nie pękaj, napewno będziesz zadowolona z autka i nie będziesz chciala wysiąść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo pisałam ze wy na nastepnej stronie:) ewelinko powiec jak twoja blizna??? wiem ze o niej marudze ale jestem ciekawa:).Aha kochane moja szfagierka jutro juz do szpitala idzie ,z połozna jest umówiona na rodzenie tz ,połozna ma jej pomóc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bedzie miala te dwa imiona i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moni.... o jej kochane nie nadazam dzis za wami nie wiem komu odpisywac z kim sie witac itd...ale fajnie,,,nasz topic tetni zyciem!!!! ineczko nie pekam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Beguniu, brzuszek rośnie z dnia na dzień. Robię się jak balon, ale pociesz mnie fakt,że to naprawdę już nie długo. Niestety muszę jeszcz w następną sobotę iść na to wesele i w niedzielę na komunię,no i wcale mnie to nie nastraja pozytywnie, bo chciałabym jakoś na tej Komuni wyglądać przyzwoicie jak na Matkę Chrzestną przystało,a tu ......BALON. No i tak nic nie poradzę ale wiecie jak to baby mają. Trudno jakoś to przeżyję, no i towesele, nawet nie potańczę a tak lubię! Przez lata należałąm do klubu tańca towarzyskiego i to jest moja pasja! Niestety teraz mam coraz mniej okazji aby sobie potańczyć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ewelinko , Moni moni przykro mi z powodu @ :( z wyglądem u mnie sie sprawdziło , więc może wy miałyście mieć dziewczynki ,tylko za mało lodów jadłyście :P :D , ineczko a ty wsuwaj ile możesz :D bega tym razem nie denerwuj sie z odbiorem samochodu ,przecież jest ładna droga , a poza tym ja podchodzę do tego w ten sposób ,że przeciez jest ubezpieczenie .Wiadomo ,że szkoda by było , bo to nówka i wogóle lepiej jak auto jest nie \"bite\" , ale chyba szkoda twoich nerwów i nie martw sie jak wtedy sobie w zime poradziłas to teraz tymbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko dobrze ze test zrobiłam ,bo przynajmiej nie marzyłam...... a teraz coraz blizej do mojego lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miło sobie gawędzicie. Co do imion my mieliśmy kilka typów oprócz Małgosi. A więc - Marta, Martyna, Ania, Klara, Joanna, Basia. Oczywiście nie były to wszystkie moje typy :) A mój M wrócił w nocy o 1, teraz siedzi u dentysty, bo go coś ząb boli.Zaraz podam wam fajne zdjątko, robiłam wczoraj przed spaniem. A potem jeszcze jedno, okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ciesze sie ze Ci sie podoba...mi tez te imiona mi sie podobaja tak chcialabym miec mala rozyczke lub polke....ale.....poki co nawet chlopca nie moge miec a co dopiero marzenia o dziewczynce one sa coraz dalsze ode mnie ....tak samo zreszta jak ucze sie oswajam z mysla, ze moge juz jednak niemiec dzidziulka co nieznaczy, ze jak bym miala coreczke to mam dla niej imionka !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ewelinko to ty prawdziwa tancerka jesteś :D , kochana jeszcze się natańczysz w życiu :D , ja też lubię tańczyć ,ale tylko amatorsko :P a co do imion to też mam tylko dla dziewczynki , naprawde nie wiem jakie męskie miałabym wybrać , choc podoba mi sie Szymon, ale mężowi nie i już byłby konflikt , więc chyba zdecydowanie lepiej jakbym urodziła dziewczynkę :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju hej.... ja tez w zanadrzu mam sporo imion oczywiscie dla dziewczynek :D marta, klara tez na tej liscie byly......mam cala mase imion dla dziewczynek chyba z 15!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, blizna jak najbardzie w porządku,żadnych zmian, naprawdę żadnych ani na brzuchu a ni na macicy,bo to za każdym razem sprawdza mi lekarz usg dopochwowym. Wszystko w tej kwestii OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Moni tak kochana , dobrze ,że lipiec już niedaleko , no chociaż jednego testa sobie strzeliłaś :P , no nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no wlasnie z tymi meskimi mam problem...nie wiem moze marcel? moze joachim? nie mam pojecia??? kolejne dla dziewczynki misie uzmkyslowilo, ale mojemu M sie nie podoba,...BLANKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bega to ,żebyś chociaż 2 córy urodziła , bo 1 to które wybrać ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu ,nie mozesz tak myslec!!! jak teraz jak jestes przebadana i wszystko w porzadku to innej wersji nie ma jak ciaza!!! kochana ja tobie wierze co przechodzisz ,i jestem pewna ze w koncu bedziesz w ciazy :) 👄 majeczko witaj:) no to czekamy na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ maju bega ja cały czas Julia , albo Kinga ,no ale bardziej to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na imiona przyjdzie mam cicha nadzieje dla mnie jeszcze czas...teraz poki co inny etap przede mna i to ten najgorszy....ale co zrobic... jejku dziewczynki musze juz zaraz leciec a ja tu tkwie....wykopcie mnie stad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, blizna jak najbardzie w porządku,żadnych zmian, naprawdę żadnych ani na brzuchu a ni na macicy,bo to za każdym razem sprawdza mi lekarz usg dopochwowym. Wszystko w tej kwestii OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni witaj🌻🌻🌻 Bega-Róża to typ mojego Mikołaja:) ale ostatnio przoduje....Kornelia;)Na poczatku byłam zszokowana ale terza ...uznałam,ze przepięknie brzmi z naszym nazwiskiem:) więć kto wie? Narazie się nie przejmuje bo to tylko gdybanie... A Pola też slicznie. Ja też zdecydowanie głosuję za Antosiem:) A z samochodu to jak napisała Koko..tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bega , Moni ma rację , wiesz jesteś w dobrych rękach , badane masz hormonki ,więc myślę ,że u ciebie to już niedługo , a być może już teraz .Dobrze ,że ty do niej trafiłaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje moniu, ze tak bedzie jak mowisz...w innym wypadku nie probowalabym .. maju ale masz rozesmiane, szczesliwe dzieciaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam mojemu M o tych lodach i mial straszny ubaw, jem, jem... Ostatnio jak kąpaliśmy się razem ( to znaczy ja z M.) to pytałam czy już coś widać... ale stwierdzil, ze nie jeszcze plaski mam brzuszek. Jak jadę samochodem to odpinam guzik w spodniach. Bo ja sukienki ubieram od wielkiego święta, chociaż bardzo je lubię, ale ten wieczny bieg... w spodniach wygodniej. Mój M. jak czasami ma jakis dylemat to mnie woła i mówi\' \"żona chodź tu bo trzeba podjąć męską decyzję!\" już teraz sie z tego śmiejemy, ale kiedyś bardzo mnie to wkurzyło... Narazie nikomu nie mówiliśmy, chce przeczekać ten pierwszy trymestr, już nie dużo mi zostalo, myślałam że moja gin chlapnie coś Gosi ale chyba ostatnio się nie widzialy bo Gosia jest bardzo bezpośrednia i napewno by do mnie od razu zadzwonila.... Jeszcze 4 tygodnie, no chyba że muj brzuszek nagle się mocno zaokrągli... Mam silną wolę co nie? Osatnio już mialam powiedzieć mojej siostrze, ale zaczeła mi mówić o swoich problemach małżeńskich, więc odpuścilam.... Nie było by to zbyt taktowne z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko fajnie, ze tak myslicie co do mnie, to pomaga....wiara, ze ktos wierzy? lili widze, ze mamy podobne typy imionek? no co zreszta i jan i mikolaj potwierdzjaja...ale numer i roza i kornelia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju śliczne te twoje dzieciaczki i chyba całe rodzeństwo podobne do siebie :D ja też dziewczynki lecę , bo potem zaczną się dzieciaczki schodzić do domku , wiec i za obiadek muszę się wziążć , wpadne wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majuś:) O luuudzie a skad Ty to drugie zdjecie wytrzasnełas????:D Koko-a jakie Twoi chłopcy mają imiona? już kiedyś pytałam ale chyba nie napisałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×