Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Są też szafki ociekarki takie mniejsze. Nie musi być 80cm, jak teraz mamy. Bardzo dziękuję wam dziewczyny za porady 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju mnie zdecydowanie bardziej podoba sie ta pierwsza, moze tylko więcej oświetlenia, światłem można zdzialać cuda. A co do zlewozmywaka to może być jednokomorowy ale z ociekaczem konietrznie, ociekacz moze górą wchodzić na zmywarkę, ale musi być! Ja mam tylko jedną komorę i jak myję owoce czy cokolwiek innego co nie wkladam do zmywarki to muszę rozkładać ścierkę i na nią ukladać... nie pomyślalam o tym wcześniej... Muszę już wyjśc, narazie- Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś żle zrozumialam, co to jest ociekarka? Mam na myśli taki zlewozmywak z jedną komorą a z drugiej strony z taką pofalowaną blachą gdzie można coś zostawić do wyschnięcia.... Sory, Lecę już teraz nieodwołalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, może też być wisząca szafka nad zlewem na naczynia. To też jest ociekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj w zwiazku z bolami podbrzusza bylam u lekarza, niestety mojej lekarki nie bylo, trafilam na malo rozmownego lekarza, mam twarda macice, dostalam hormon progesteron i mm lezec, l4 przez miesiac, czy ktoras z Was miala taka dolegliowsc, to 16 tydzien czy hormon ten dostalam na podtrzymanie? nie powiedzioal nic o zagrozeniach, jak zaoytalam o malenstweo to dpowiedzial wymijajaco. wolalabym zeby wprost powiedzial jakie jest zagrozenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanuś, nie martw się , musi być dobrze. Pisałaś, że masz pomoc ze strony bliskich, teraz ci sie przyda, bo jednak dzieci są małe, a ty musisz dużo wypoczywać.Nie miałam takiego leku w ciąży, może jest jakiś topic na ten temat?Zaraz coś poszukam w necie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zanuś,eh Ci lekarze,łaske robią że pacjentke przyjmą do cholery to jest ich obowązek żeby poinformować co się dzieje,ale Ty się nie zamartwiaj leż dużo i odpoczywaj a napewno wszystko bedzie dobrze ten hormon pewnie Ci zapobiegawczo zapisał,by nic złego się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze, Cinka odwiozlam do przedszkola, Otkiem i domem zajmie się MAma, wiec musi byc dobrze choc teraz trudno mi w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanuś, odpoczywaj, będzie dobrze, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 21 maja mam wyznacxons wizyte, tak mysle ze bede lezec tak jak kazal i brac ten hormon, prz\\ed wizyta mam ztobic standardowe badania-krew i mocz, moze po tych 10 dniach bedzie poprawa i cos wiecej sie dowiem na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanuś, trzymam kciuki. Dobrze, że masz mamę po ręką. Nie stresuj się, oglądaj same komedie :) A czy przy okazji tej wizyty lekarka zrobi ci USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wymienili już licznik i wreszcie mogę wyjść z domu:) Zanus-odpoczywaj:) No to bardzo szybko powiedzieli ci płec -bardzo:) robiłaś jakieś szczegółowe usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, ja właśnie w tym okresie ciąży miałam takie bóle, myślę,że to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekarz wczoraj nie zrobil, a z nia bylam umowiona ze usg w czerwcu, chyba ze bedzie sie cos dzialo- dzieje sie weic moze, nie weim ama nadziej ze tak bo to by mnie troche uspokoilo, gdybm zobazylo malenstwo jak sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w tej sytuacji zrobi ci USG, to się uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) niestety wczoraj i dzis nie moglam pisac,bo moj internet padl okazalo sie ze uslugodawca cos bedzie wymienial,bo tamto sie nie spisuje no i od teraz znowu jestem z wami:::::::::D w sumie bez neta,to straszna porazka u mnie @ brak,podbrzusze wogole nie boli,tylko te flaczki,ale juz troche lepiej no i mam mega bialy sluz na majtkach dziwne moze jednak lili masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulka🖐️ u mnie tez @ jeszcze nie ma,ale ja to na nią czekam niecierpliwie a do Ciebie to myslę że nie przyjdzie przez jakieś 9 miesięcy !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro juz moj 100% termin @ moni-ja tez mam zawsze sluz podbarwiony krwia u mnie tempka 37,cycuchy bola,ale sa jakies bardziej miekkie czekam do jutra - jak jutro nie przyjdzie to robie test w niedziele w sumie trzy testy wyszly mi pozytywniw,w tym dwa po czasie no to zobaczymy co bedzie jestem dobrej mysli kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włąsnie zapomniałam Wam powiedzieć że śniło mi się dzisiaj że urodziłam blizniaki :D powaznie i miałam taki wózek jakiś smieszny dla nich ciekawe co to może oznaczać taki sen,ja tam zabardzo w sny nie wierze ale wiecie on był taki realistyczny że szok,no ale ponoć sny odczytuje się na opak więc nie wiem sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo jak sie snia dzieci to chyba dobrze:) i dziekuje ci ze wierzysz w moje mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba moge brac espumisan,to jest ziolowy lek bez recety na wzdecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na wzdęcia to on jest ale lepiej zapytaj w aptece czy kobieta w ciązy może go brać:) wiesz lepiej sie upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo na razie musze konczyc,bo mam do zrobienia spozniony obiadek potem wdepne pa pa anastazjo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, no to kawka u mnie ? :) Stawiam wielkie ciacho lub lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-oczywiscie:) tylko poczekajmy jeszcze pare dni albo choc do testu po terminie@ jestem taka podniecona ta sytuacja:P ach-i ciagle chodze siusiu to tez dobry objaw:) mam nadzieje ze sie nie nakrecam:( co ma byc to bedzie,ale fajnie tak pozyc ze wszystkimi objawami hehe u nas brzydko,byla burza i pada deszcz ogolnie nastrojowo do spania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Fordonie też była burza. Mamulka, no pewnie, wtedy to naprawdę będziesz miała zachcianki :) Na lody zwłaszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×